GorDo

iXtreme LT (Lite Touch)

Rekomenduojami pranešimai

Puiku greitu laiku iseis LT+ su kuria bus galima atsinaujinti i nauja dashboard ir zaisti saugiai :first:

seip tik kitais metais iseis sekmes myzt i bata ir sedet offline. anksciau ar veliau gausit, arba visi arba niekas, kad dabar sedesi persisikes offline neisgelbes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry uz nezinojima, xbox isigijau nesenai. Taigi, ar reikia laukti saugios fw kad atsinaujinti i kinect dashboard ? Ir be jo neveiks kinect taip ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit pakomentuoti, kaip suprantat ar saugu su LT FW (senas dashboard; konsolė offline) žaisti pro abgx patikrinimą praėjusius wave7 žaidimus?

 

Kalba eina pvz apie Hasbro.Family.Game.Night.3.READNFO.WAVE.7.USA.RF-XBOX360-RRoD. Nors spėju pasirodys tuoj ir daugiau.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit pakomentuoti, kaip suprantat ar saugu su LT FW (senas dashboard; konsolė offline) žaisti pro abgx patikrinimą praėjusius wave7 žaidimus?

 

Kalba eina pvz apie Hasbro.Family.Game.Night.3.READNFO.WAVE.7.USA.RF-XBOX360-RRoD. Nors spėju pasirodys tuoj ir daugiau.

o kada nors kas nors galejo uztikrint tau kadyra saugu kazka dayrt nusiflashinus x360? nu saugu kol visis dziaugiasi ir nieko nevyksta.praejo abgx tai ir losk.gausi bana ,neverk. nemanau kad cia yra kas i ateity pazvelgtu ir pasakytu kad va ,artimiausia menesi bus saugu ar nesaugu. jei as pasakysiu kad saugu,o tu ryt gausi bana tai tikrai ne mano kalte butu. nera niekas saugu,bet kol niekas nekibina per daug,tai visi sau laisvai losia nu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nujaučiu, kad nelabai supratai mano klausimo ;)

 

Tą visą teoriją apie tai, kaip niekuo gyvenime negali pasitikėti, aš puikiai žinau.

 

Mano klausimas buvo labiau techninis (ar wave turi kažką bendro su security check'ais; jei jau LT yra įdiegtas visų wave palaikymas, tai ar automatiškai ir wave7). Grynai atsiribojant nuo KinectDB, AP25 ir kt. stuff'o.

 

Na bet nujaučiu, kad čia niekas tiek giliai nesikapsto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kas man galetu siand greit nuflesint xbox360??

Ne į temą

tai gal bent parasytum kur randies? ar gali privaziuot. tada butu aisk uar kas gali padet

 

Nujaučiu, kad nelabai supratai mano klausimo ;)

 

Tą visą teoriją apie tai, kaip niekuo gyvenime negali pasitikėti, aš puikiai žinau.

 

Mano klausimas buvo labiau techninis (ar wave turi kažką bendro su security check'ais; jei jau LT yra įdiegtas visų wave palaikymas, tai ar automatiškai ir wave7). Grynai atsiribojant nuo KinectDB, AP25 ir kt. stuff'o.

 

Na bet nujaučiu, kad čia niekas tiek giliai nesikapsto.

jei jau LT yra įdiegtas visų wave palaikymas

tai ar automatiškai ir wave7

tam paciam sakiny ir klausima ir atsakyma duodi ;) Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tam paciam sakiny ir klausima ir atsakyma duodi ;)

Nemandravok ;)

 

O esi tikras, kad LT palaiko* ne tik wave1-6, bet ir visus vėliau išeisiančius?

 

*palaiko, tai reiškia ne tik, kad nuskaito, bet ir atseit saugu (kaip tą saugumą mes suprantame su LT FW).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemandravok ;)

 

O esi tikras, kad LT palaiko* ne tik wave1-6, bet ir visus vėliau išeisiančius?

 

*palaiko, tai reiškia ne tik, kad nuskaito, bet ir atseit saugu (kaip tą saugumą mes suprantame su LT FW).

nori cia atsakymu i tokius klausimus kuriu niekas nezino is tikro. daug nori. dabar ta nauja apsauga,tai ji juk ateina tik su nauju kinect dashu, tai senas dashas nieko to neturi,gali lost Fable3 juk laisvai. beje off line lost yra saugu viska.nes buni offline siaip jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek yra zinoma ixtreame lt wave apsauga isvis yra panaikinta, tai pagal ideja ji turetu skaityt visus wave nuo pacio pirmojo iki nesvarbu kokie jie dar iseis (aisku nebent atsiras dar ir kitokiu apsaugu).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek yra zinoma ixtreame lt wave apsauga isvis yra panaikinta, tai pagal ideja ji turetu skaityt visus wave nuo pacio pirmojo iki nesvarbu kokie jie dar iseis (aisku nebent atsiras dar ir kitokiu apsaugu).

tai taip ir yra. svarbiau del saugumo kad abgx butu patvirtintas.cia jei online norima sedet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas mane tokia situacija, nekarto nenautojau agbxir jau 1.5 metu sedziu online ir bano dar negavau ;) ka isvis tas agbx duoda??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.