GorDo

iXtreme LT (Lite Touch)

Rekomenduojami pranešimai

Padariau test connection to live , lyg ir prijunge ir parase , kad naujas dashboard update yra. Tai reiskia neuzbanins jau?

Jau butum uzbanintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau butum uzbanintas.

Va viska pasidariau jau losiu live ;) Zodziu kolkas LT fw tikrai 100 procentu veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu x360 su liteon drivu, pas mane yra 1.6 xtreme, veziau pas meistra, dabar yra toks klausimas ar dabar flesinant rekia kazkokiu dar papildomu priemoniu ( tokiu kaip ck3) ?ar jau nebe? ar nereikia ten kazko perlituoti? Nebsuprantu, kadangi labai jau daug cia visokiu niunasu. Gal galite dar trumpai paaiskinti ir padeti :) dekoju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu x360 su liteon drivu, pas mane yra 1.6 xtreme, veziau pas meistra, dabar yra toks klausimas ar dabar flesinant rekia kazkokiu dar papildomu priemoniu ( tokiu kaip ck3) ?ar jau nebe? ar nereikia ten kazko perlituoti? Nebsuprantu, kadangi labai jau daug cia visokiu niunasu. Gal galite dar trumpai paaiskinti ir padeti :D dekoju

Nereikia nieko. Gali flashinti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu tiksliai pamenu tave tai pat kazkas ismoke, gali nori kokia valandele ir mum ar man skirt ? butu visai saunu jei padetum :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia nieko. Gali flashinti :D

gal imanoma smulkiau (kas su kuo kada ir kaip) jei nesunku, skaiciau skaiciau bet nieko nebesuprantu (galima i PM), pas mane motina neturi VIA chipseto. Buciau labai dekingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Manau yra gidai kaip flashint :D Jei jau offtopinat tai tagus naudokit :D As irgi prie to paties noriu paklaust, nes vienoj temoj nesulaukiu atsakymo o ten double postint kad atkreipciau demesy nenoriu.. Tad VIA K8T800Pro tinka toks chipsetas flashinimui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neturi VIA tai nepatariu daryti, nes daznai freezina. Jei nori bandyti tai paklausk butent kas neaisku ir paaiskinsiu :D

 

Ne į temą

Manau yra gidai kaip flashint :D Jei jau offtopinat tai tagus naudokit :D As irgi prie to paties noriu paklaust, nes vienoj temoj nesulaukiu atsakymo o ten double postint kad atkreipciau demesy nenoriu.. Tad VIA K8T800Pro tinka toks chipsetas flashinimui?
Manau turetu tikti tik pratrink driverius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neturi VIA tai nepatariu daryti, nes daznai freezina. Jei nori bandyti tai paklausk butent kas neaisku ir paaiskinsiu :D

Manau turetu tikti tik pratrink driverius.

Ne į temą

Tai tipo istrint esamus driverius ir siust naujausius to chipseto driverius ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai tipo istrint esamus driverius ir siust naujausius to chipseto driverius ar kaip?
Gal Tu geriau pats neflashink. Bet jei vistiek bandysi: tai persiskaityk gidus, forumus ir jau tada klausk konkreciai kas neaisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal Tu geriau pats neflashink. Bet jei vistiek bandysi: tai persiskaityk gidus, forumus ir jau tada klausk konkreciai kas neaisku.

Ne į temą

Skaitysiuos gidus tikrai :D Ir jei kils klausymu teks ieskot kad kazkas padetu, bet dbr tikrai pats bandysiu flashintis, nes fw 1.6, rakta turiu, tai manau "prisidirbt" nebelabai ir galiu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istrink visai tuos VIA driverius ir palik be ju. Tai sumazins galimybe uzfreezinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As viena karta buvau pasijunges interneta prie xboxo vos ijungus kabeli manes paprase padaryt update as sutikau man ji parsiunte irase ir restartino xboxa veliau norejau prie XBL prisijungt bet neprisijungiau, nes gamertago neturejau o registruotis tingejau. Galejo mane uzflagint?

Man ta pati situacija, kai nuspirkau x, jis nepaleido filmu, tai norejau updeitint, bet apdeitino ir vistiek nerodo. O online profilio nekuriau nes ir kazkaip tingejau. Zodziu x su lite on iXtreme 1.6 online buvo pajungtas tik updatui. Cia dar pries visas banu bandas. Tai gal kas zino verta Flasint i LT > ? ar jau kaba flagas ir man p**da ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ta pati situacija, kai nuspirkau x, jis nepaleido filmu, tai norejau updeitint, bet apdeitino ir vistiek nerodo. O online profilio nekuriau nes ir kazkaip tingejau. Zodziu x su lite on iXtreme 1.6 online buvo pajungtas tik updatui. Cia dar pries visas banu bandas. Tai gal kas zino verta Flasint i LT > ? ar jau kaba flagas ir man p**da ??

 

tu update padarei konsoles, o reikejo atsisiusti "Optional media update", kad ji atsisiust turejo but profilis pajungtas i LIVE.

na manau rizika, kad gavai flag tikrai didele, nors ir buvai be profilio.

Bet visko gali but, gal ir niekas nieko nepamate :)

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir isirasiau nauja FW pasijungiau i Live , losiau mw2 , kolkas viskas atrodo gerai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.