GorDo

iXtreme LT (Lite Touch)

Rekomenduojami pranešimai

Tai negi nieks nepabandė ant "clean" konsolės, nes ka žinau dabar man ar apsimoka rašyt jei nepatikrintas dalykas :thumbup:

Nesuprantu kokiu tu cia "irodymu" lauki, fw veikia ir isbandyta, nesvarbu ar "svari" ar su banu konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik persiflashinau i LT. Woohoo naujas rekordas - 5 min :thumbup:. "Flaginta" konsole. Pavalgysiu ir bandysiu jungt live. Pranesiu kaip kas.

Ne į temą

Dabar kai pats flashinu tai man labai keista kaip zmones uz toki darba moka 50 LT...
Ne į temą

50 LT tai dar nieko , po banu bangos pakeiciau savo console i nauja ir pasirode kad mano lite on 9 versija i db reik 100 lt moket ka nulauztu , seniau budavo 20 lt duodi meistrui i rami galba rankos nekyla man db simta litu isleist bet matyt uzsinoresiu Live palost ir teks :) . Galetu ka sumastyt greiciau ka be tu litavimu iseitu key istraukt ir pats meginciau bandyt nulaust info prisiieskojes nes tuoj meistrelei prades su Lamborgineis vazinet :) :)
Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jopapa. Pasirodo buvau ne tik flagged, bet ir banned tai dabar pasijungiau ir gavau HDD brick. Dabar prisidariau sau darbo atbrickinti HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jopapa. Pasirodo buvau ne tik flagged, bet ir banned tai dabar pasijungiau ir gavau HDD brick. Dabar prisidariau sau darbo atbrickinti HDD.

Jei pats žinojai, kad tavo boxas flagintas, tai ši tavo auka buvo bevertė.

Reiktų, kad kas bandytų jungtis į live užsiflashinęs LT, prieš tai turėjęs kokį 1.6 ir jungęsis į live dar prieš banų bangą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pats žinojai, kad tavo boxas flagintas, tai ši tavo auka buvo bevertė.

Reiktų, kad kas bandytų jungtis į live užsiflashinęs LT, prieš tai turėjęs kokį 1.6 ir jungęsis į live dar prieš banų bangą.

Tai as taip ir dariau. Paskutini karta jungiausi ~2 savaites pries ban banga su 1.6 ixtreme. Gali buti, kad nepilnai suprantu zodzio "flagged" reiksme :thumbup:

Ne į temą

Siaip labai aciu rlevin7 uz kazkada suteikta pagalba del flashinimo. Sutaupei man daug pinigu :)
Redagavo Degenerated

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as taip ir dariau. Paskutini karta jungiausi ~2 savaites pries ban banga su 1.6 ixtreme. Gali buti, kad nepilnai suprantu zodzio "flagged" reiksme :thumbup:

Ne į temą

Siaip labai aciu rlevin7 uz kazkada suteikta pagalba del flashinimo. Sutaupei man daug pinigu :)
Gali būt. Paaiškink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pats žinojai, kad tavo boxas flagintas, tai ši tavo auka buvo bevertė.

Reiktų, kad kas bandytų jungtis į live užsiflashinęs LT, prieš tai turėjęs kokį 1.6 ir jungęsis į live dar prieš banų bangą.

Ne į temą

Va bandyčiau kad ir šiandien, bet yra tik 1problema, my fuckin' PC is too old, and there is no SATA ports in it :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būt. Paaiškink.

Nezinau ar as suprantu teisingai, bet mano nuomone gauti flag galima prisijungus kazkada dar nors pries banu banga su cfw. Redagavo Degenerated

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra budas patikrinti ar konsoleje jau yra flaginta ar ne?

Nėr.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėr.

Ne į temą

Kodėl nėr, yra. Prisijungi i live jei gauni bananą yra flag jei ne tai nėra :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai: siaip pagal data code galima suzinot, bet ten procentaliai 75% kad nespesi pamatyt to kodo kad banintas, o banas pareis, kitiem 25 pasiseka...

 

edit:

 

pfu blie ne data code, su psp maisos, ten krc kur network test yra, yra status ir pagal paskutiniu skaicius keturis aisq buna ar banas ;]

Redagavo redcat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai: siaip pagal data code galima suzinot, bet ten procentaliai 75% kad nespesi pamatyt to kodo kad banintas, o banas pareis, kitiem 25 pasiseka...

 

edit:

 

pfu blie ne data code, su psp maisos, ten krc kur network test yra, yra status ir pagal paskutiniu skaicius keturis aisq buna ar banas ;]

NEVEIKIA TAS BŪDAS!!! Pats išverčiau jį bet jis nepasitesino, keletas žmoniu taip "tikrindami" gavo banus, vienas iš jų Dzozas. Taip kad nebandykit tikrint tuo būdu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As viena karta buvau pasijunges interneta prie xboxo vos ijungus kabeli manes paprase padaryt update as sutikau man ji parsiunte irase ir restartino xboxa veliau norejau prie XBL prisijungt bet neprisijungiau, nes gamertago neturejau o registruotis tingejau. Galejo mane uzflagint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.