GorDo

iXtreme LT (Lite Touch)

Rekomenduojami pranešimai

Manau kėrėjai turėjo aiškiai parašyti, kad čia tinka tik nė karto neflashimtom konsolėm (nepriklausomai ar jos jau buvo online ar ne).

O tai paskaičius užsienio forumus, žmonės būvę N mėnesių offline, su LT fw gavo baną iš karto prisijungę.

 

Kažkodėl nujaučiu, kad naujojo fw flagiminas ir baninimas bus į metų pabaigą. Jeigu kūrėjams reikėjo kelių mėn. naujo fw pagaminimui, tai MS'ui irgi reikės kelių mėn. modifikuoto FW detektavimui, testavimui, pilotui ir baninimui. Darom prielaidą, kad MS'ui reikės 2x daugiau laiko. Tai ir gaunam, kad vasaros pabaigoje/rudenio pradžioje bus nauja baninimų banga.

 

Tad ir su nauju LT stipriai rekomenduočiau nenaudoti LIVE, jei jo nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kurejai viska parase aiskiai -Warning! LT will not save you from being banned if console is already flagged by using a previous firmware or non-stealth discs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kėrėjai turėjo aiškiai parašyti, kad čia tinka tik nė karto neflashimtom konsolėm (nepriklausomai ar jos jau buvo online ar ne).

O tai paskaičius užsienio forumus, žmonės būvę N mėnesių offline, su LT fw gavo baną iš karto prisijungę.

Na man asmenishkai shis sakinys ish offical notes buvo suprantamas gan vienareikshmihskai:

"Warning! LT will not save you from being banned if console is already flagged by using a previous firmware or non-stealth discs"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kėrėjai turėjo aiškiai parašyti, kad čia tinka tik nė karto neflashimtom konsolėm (nepriklausomai ar jos jau buvo online ar ne).

O tai paskaičius užsienio forumus, žmonės būvę N mėnesių offline, su LT fw gavo baną iš karto prisijungę.

 

Kažkodėl nujaučiu, kad naujojo fw flagiminas ir baninimas bus į metų pabaigą. Jeigu kūrėjams reikėjo kelių mėn. naujo fw pagaminimui, tai MS'ui irgi reikės kelių mėn. modifikuoto FW detektavimui, testavimui, pilotui ir baninimui. Darom prielaidą, kad MS'ui reikės 2x daugiau laiko. Tai ir gaunam, kad vasaros pabaigoje/rudenio pradžioje bus nauja baninimų banga.

 

Tad ir su nauju LT stipriai rekomenduočiau nenaudoti LIVE, jei jo nereikia.

keistas kazkoks mastymas. xbox be xbl netenka puse savo vertes.galbut ir banins vel bet iki kitu ziemos svenciu as losiu nesukdamas sau galvos.uzbanino pardaviau ir nusipirkau kita,i backa kritau tik ~200lt. tipo cia daug uz tai jog losi piratinius geimus ir tuo paciu xbl naudojies??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keistas kazkoks mastymas. xbox be xbl netenka puse savo vertes.galbut ir banins vel bet iki kitu ziemos svenciu as losiu nesukdamas sau galvos.uzbanino pardaviau ir nusipirkau kita,i backa kritau tik ~200lt. tipo cia daug uz tai jog losi piratinius geimus ir tuo paciu xbl naudojies??

O kokia ta XBL vertė? T.y. kokais featūrais Tu naudojiesi? Moki MS'ui metinį mokestį ir žaidi online?

 

Na man asmenishkai shis sakinys ish offical notes buvo suprantamas gan vienareikshmihskai:

"Warning! LT will not save you from being banned if console is already flagged by using a previous firmware or non-stealth discs"

:)

Skaitant užsienio forumus - žmonės labai daug pievų tomis temomis yra prišnekėję.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O kokia ta XBL vertė? T.y. kokais featūrais Tu naudojiesi? Moki MS'ui metinį mokestį ir žaidi online?

:)

jo zinok labai smagu yra sedet ir offline lost. tai sekmes tau taip :)
Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kėrėjai turėjo aiškiai parašyti, kad čia tinka tik nė karto neflashimtom konsolėm (nepriklausomai ar jos jau buvo online ar ne).

O tai paskaičius užsienio forumus, žmonės būvę N mėnesių offline, su LT fw gavo baną iš karto prisijungę.

 

Kažkodėl nujaučiu, kad naujojo fw flagiminas ir baninimas bus į metų pabaigą. Jeigu kūrėjams reikėjo kelių mėn. naujo fw pagaminimui, tai MS'ui irgi reikės kelių mėn. modifikuoto FW detektavimui, testavimui, pilotui ir baninimui. Darom prielaidą, kad MS'ui reikės 2x daugiau laiko. Tai ir gaunam, kad vasaros pabaigoje/rudenio pradžioje bus nauja baninimų banga.

 

Tad ir su nauju LT stipriai rekomenduočiau nenaudoti LIVE, jei jo nereikia.

tai taip iseina jei pas mane ixtreme 1.6 nors su ja ne karto xbl nebuvau vistiek banas pareis jei ir LT isirasysiu? :)

Redagavo kornelijus666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip iseina jei pas mane ixtreme 1.6 nors su ja ne karto xbl nebuvau vistiek banas pareis jei ir LT isirasysiu? :)

Na jei ne karto nebuvai pasijunges i live, tu neturi tureti jokio flag, tad ir bano gauti neturetum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man asmenishkai shis sakinys ish offical notes buvo suprantamas gan vienareikshmihskai:

"Warning! LT will not save you from being banned if console is already flagged by using a previous firmware or non-stealth discs"

isvertus i lietuviu kalba: jei su senesnem firmware nors karta buvai online reiskias jau turi flag. nusiflashines su lt isijungsi i live ir gausi ban.

jei su senom firmware nebuvai live. reiskias su lt gali jungtis ir neturetum gauti ban

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip iseina jei pas mane ixtreme 1.6 nors su ja ne karto xbl nebuvau vistiek banas pareis jei ir LT isirasysiu? :)

fw vienas dalykas dar turi ziureti relysus, kad saugus butu gali but fw pari geriausia, bet jai levas relysas tai niekas nepades :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada gerai reikes pas meistrus nest arba paciam bandyt LT rasytis :)

Redagavo kornelijus666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

jo zinok labai smagu yra sedet ir offline lost. tai sekmes tau taip :)

Nuo žmogaus priklauso.

Niekada nieko nelošiu online. Man patinka Campaign'ai. Vakar pabandžiau Pure (buvo prie xbox) online palošti (su LIVE GOLD'u, kurio mėn. subscriptionas atėjo nemokamai) ir kažkaip nepastebėjau, kodėl toks žaidimo būdas mane turėtų žavėti. Loši su visiškai nepažįstamais žmonėmis, su visiškai neaiškiais skills'ais ir pan. Kuo skiriasi lošimo su CPU?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada gerai reikes pas meistrus nest arba paciam bandyt LT rasytis :)

Ne į temą

mano patarimas tau.

jai senas kerlenirs darykis homebrew

n kartu geriau nei tas sushiktas M$ live sikau ant jo rasai cd moki lt ir dar neishku ar bana gausi:D dabar cd nereikia ir zaidziu ka noriu

Redagavo GorDo
apie homebrew galit pasneket atitinkame forume. + Off-topic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano patarimas tau.

jai senas kerlenirs darykis homebrew

n kartu geriau nei tas sushiktas M$ live sikau ant jo rasai cd moki lt ir dar neishku ar bana gausi:D dabar cd nereikia ir zaidziu ka noriu

Ne į temą

Žaidi ką nori, tačiau offline?
Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano patarimas tau.

jai senas kerlenirs darykis homebrew

n kartu geriau nei tas sushiktas M$ live sikau ant jo rasai cd moki lt ir dar neishku ar bana gausi:D dabar cd nereikia ir zaidziu ka noriu

Ne į temą

jo homebrew geras dalykas tik gaila kad pas mane kernelis netinka gal ateity atsiras ir naujesniems kerneliams :)
Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.