Impaler

Pasijuokim ir pralinksmėkim

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Gryna tiesa,

Zaidziau MGS3 tai reikejo tanka numust,tai saudziau i kabina,ir nieko jam neatsitikdavo.Atejo brolis,sako,saudyk i viksrus.As sakau-kon cia pezi ,viksrai gerai apsaugoti.Bet po kokios valandos galinejimosi pradejau saudyt i viksrus,ir po galais brolis buvo teisus:))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai anais laikais buvo..Pasiemi 20 Lt, nueini į parduotuvę ir grįžti su 5 maišeliais bulvių, 2 kepalais duonos, 3 pieno pakeliais, sūrio gabalu, arbatos maišeliu ir dėžutę kiaušinių, o dabar...Dabar nieko!!! Visur vaizdo kamerų pristatė..

 

P.s. Juk S**** buvo parasyta.

Redagavo miglyx
Nesikeik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į troleibusą įsiropščia visiškai girtas, susitaršęs, pamėlęs bomželis. Šiaip ne taip sugeba atsisėsti ir pradeda skaityti laikraštį. Po kiek laiko pasisuka į šalia sėdintį (o ten kunigas) ir klausia:

- Klausyk, klebonėlis, tu čia protingas žmogus, tai paaiškink man - kas yra artritas?

Klebonas, norėdamas paskatinti žmogelį ateiti į doros kelią, sako:

- Artritas, sūnau mano, yra tokia baisi liga, kuri prasideda nuo besaikio alkoholio vartojimo, rūkymo, palaido gyvenimo būdo, svetimų moterų mylėjimo...

Bomželis net atsilošia, išplečia akis ir sušunka iš nuostabos:

- Aina sau!!! Nu čia tai geras!!! Vajezusėliau!!!

Klebonas pagalvoja, kad kiek persistengė ir ramina kaimyną:

- Žinai, sūnau mano, dievas yra, jis viską sutvarkys. Beje, seniai sergi artritu?

Tas atsako:

- Aš artritu tai nesergu, bet va laikraščiai rašo, kad popiežių ši liga baisiai kamuoja.

Redagavo Prototype

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.