Impaler

Pasijuokim ir pralinksmėkim

Rekomenduojami pranešimai

Va tokia reklama turetu parodyti per televizija.

N - 14 ?

Mano nuomone su situ video ne ten pataikei...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone su situ video ne ten pataikei...

Ne į temą

Na manau, kad daug tokio pobudzio temu cia nera(matau tik viena) ir uztenka vienos. Taip, kad zmones cia ir turetu deti ir deda ne vien tai kas juokinga, bet ir tai kas idomu ivairias nuorodas, video, foto ir t.t. Manau tema turetu vadintis "Ivairianybes" arba kazkas tokio kaip jau sakiau "Videos, pictures, links, etc." Bet cia tik mano nuomone. Peace.

 

P.S.

Nuotrauka

Redagavo Hancock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na manau, kad daug tokio pobudzio temu cia nera(matau tik viena) ir uztenka vienos. Taip, kad zmones cia ir turetu deti ir deda ne vien tai kas juokinga, bet ir tai kas idomu ivairias nuorodas, video, foto ir t.t. Manau tema turetu vadintis "Ivairianybes" arba kazkas tokio kaip jau sakiau "Videos, pictures, links, etc." Bet cia tik mano nuomone. Peace.

Ne į temą

Pilnai pritariu, jog tema reiktu pervadint, nes as isijungiau tikedamasis kazko juokingo, o teko biski susimastyt apie mano pacio vairavimo subtilybes
Redagavo flight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Petriukas sėdi ant suoliuko susiraukęs, piktas. Prieina prie jo Andriukas.

 

– Na, ko toks surūgęs?

 

Petriukas atsako:

...

– Sėsk šalia, papasakosiu.

 

Andriukas atsisėda, o Petriukas ir sako:

 

– Suolas dažytas…

 

----------------------------------------------------------------------------

 

- Na, tėveliai, pasiaiškinkit, aš gimiau žiemą, o žiemą nei kopūstai auga, nei gandrai skraido.

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Petriukas ateina į mokyklą ir po kiek laiko atsisėdo į suolą. Mokytoja sako:- Petriuk, eik už durų ir pasisveikink taip, kaip tavo tėtis sveikinasi su močiute arba mama. Po kiek laiko Petriukas nuėjo į kiemą, atsidarė klasės langą ir sako:- Nu ką, kurvos, nelaukėt?

Redagavo Jamolt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va tokia reklama turetu parodyti per televizija.

N - 14 ?

Ne į temą

Mano nuomone su situ video ne ten pataikei...

Na manau, kad daug tokio pobudzio temu cia nera(matau tik viena) ir uztenka vienos. Taip, kad zmones cia ir turetu deti ir deda ne vien tai kas juokinga, bet ir tai kas idomu ivairias nuorodas, video, foto ir t.t. Manau tema turetu vadintis "Ivairianybes" arba kazkas tokio kaip jau sakiau "Videos, pictures, links, etc." Bet cia tik mano nuomone. Peace.

Pilnai pritariu, jog tema reiktu pervadint, nes as isijungiau tikedamasis kazko juokingo, o teko biski susimastyt apie mano pacio vairavimo subtilybes

na as tai paziurejes ta vid pasijuokiau ir pralinkmejau, pavadinimas manau atitinka turini :)

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tai paziurejes ta vid pasijuokiau ir pralinkmejau, pavadinimas manau atitinka turini :)

Na cia kiekvineo asmeninis reikalas, man video rimtas pasirode, kitam gal juokingas, zodziu, uzteks cia ne i tema, idekit ka nors juokingo :) Redagavo ViPeRkillz
cia buvo joke siaip :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Taip atrodo nauja oficiali Birmos vėliava.

 

Nauja Birmos vėliava - kaip lietuviška trispalvė

Ish vienos puses juokinga, o ish kitos graudu.

 

Pamastymai ir mintys (ne mano) ta pacia tema:

*** "Veliava ne tokia pati, musu geltona spalva kitokia, Birmos veliavoje citrinu spalva, musu - rugiu."

*** "Juodas jumoras - KARINĖS HUNTOS valdomo Mianmaro ir KUBILIAUS valdomos Lietuvos vėliavos vienodos"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Owned via dog

 

Nuotrauka

xzibit

 

Nuotrauka

Jokiu komentaru

 

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šuo parkūrina :DD

Redagavo ViPeRkillz
ple kaip tik sita ziurejau db ir imest norejau :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.