mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Tas su plugin container for firefox ir man padejo ;)

Nu va, smagu, kad padejo. As ir netycia atradau. Perskaiciau viename uzsienietiskame saita ir ten kalbejo kazka panasaus apie si kelia. Dabar gerai ir ramu. Nereikia tu barbatailu klausytis. :) Beje, kodel PS3? Nori zaisti zaidimus kurie nera galimi ant Xbox?

 

Falshmute reik4s pabandyt, o tas su deny vis vien neveikia, gal dėl to, kad pas mane xp ;D

Pabandyk. Manau turetu veikti gerai, kad ja taip kiti giria. o gal ir nieko gero. Beje, XP OS geriausia bet kokiu atveju. ;) pas mane senoje dezeje ji ir sedi. Tik va nauja norejau ant naujos dezes isbandyti. Taip ir uzsisedejo.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ta neveikia, nesuprantu kame replės, perinstaliavau pora kartų ir neveikia, kažkoks biesas, man irgi atsbodo klausyt tu burbuliavimų, o kalonkių išsijungt nesnori ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ta neveikia, nesuprantu kame replės, perinstaliavau pora kartų ir neveikia, kažkoks biesas, man irgi atsbodo klausyt tu burbuliavimų, o kalonkių išsijungt nesnori ;/

Ne į temą

Nu va.. Atsiprasant uzsik.. Kol radau tau buda ant XP. Isbnadziau ir man jis pasiteisino. Buk geras ir pasakyk, kad ir jis tau veiks. -_- fuuu... Zodziu. Eik i: Mozlla Firefox folderi. Dabar eik i pacia apacia ir rask bet kuri faila, kurio galas uzsibaiktu dll. Daryk Copy ir Paste ant Destopo. Dabar sita pavadinima nukopijuok: msacm32.dll ir pakeisk to (ant destopo) failo pavadinima situ nukopintu uzrasu. Kai viska padarei, mesk ta faila atgal o folderi is kurio nukopinai. Dabar paleisk FF ir garsas taves turetu daugiau nebekankinti. Kai noresi vel garso is narsykles, tiesiog apsidek sita pavadinta faila ant destopo.
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kas ka nuo locekrz pradzio yra gave.. .seip del idomumo? ar cia visi tipo renka ri renka taskus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Falshmute reik4s pabandyt, o tas su deny vis vien neveikia, gal dėl to, kad pas mane xp ;D

Shotgun - pora patarimų, kai ps3 imsi :

Iš pat pradžių pasiimk kokią prekę, nustumk iki galo už mažai taškų ir nusipirk, pažiūrėsi, ar necancelins, tada antrą kart ir iki tol kol necancelins, galėsi ramiai pirkt ps3, bet ir tai klausimas ar necancelins.

Ir dar bent jau porą dolcų sumokėk, ne iki galo nuolaidą pasidaryk, nes kalba žmonės, kad tada mažiau cancelina -_-

O tu turi verifientą paypąlą?:D

Reiks bandyt , bet ten jiem kaip uzeina.. Nu 50$ gavau , redeeme 25$ paimeu, neprisikabino tada, o taskai renkami ziurint video, tai ne ak ir pricheatines busi :D Dovanu tada kazka pigaus uz ka muito nereiks moket padovanosiu draugei :D O seip joa turiu vertified paypal :D

 

Nu va, smagu, kad padejo. As ir netycia atradau. Perskaiciau viename uzsienietiskame saita ir ten kalbejo kazka panasaus apie si kelia. Dabar gerai ir ramu. Nereikia tu barbatailu klausytis. :D Beje, kodel PS3? Nori zaisti zaidimus kurie nera galimi ant Xbox?

 

Taip butent :D PC gan galinga turiu, xbox 360 JTAG irgi, tai iki pilnos laimes tik PS3 bereik, ant kurio domina dabar ~10 isejusiu zaidimu, kuriu didziojid alis senesniu ir kainos 30-50lt, tad orginalius susipirkt po pora i menesi ne problema ;)

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip butent -_- PC gan galinga turiu, xbox 360 JTAG irgi, tai iki pilnos laimes tik PS3 bereik, ant kurio domina dabar ~10 isejusiu zaidimu, kuriu didziojid alis senesniu ir kainos 30-50lt, tad orginalius susipirkt po pora i menesi ne problema :D

Supratau. Na, as senai jau turiu PS3. Dar tikejausi, kad kazkam ji pavyks atristi vis del to.. Bet bet. Viskas aisku. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau. Na, as senai jau turiu PS3. Dar tikejausi, kad kazkam ji pavyks atristi vis del to.. Bet bet. Viskas aisku. -_-

Nu bet palyginus anksciau tik is visokiu topo centru zaidimus galejai pirkt kur kainos kosmines ir siekdavo iki 300lt, dabar gali pasiimt is zmoniu kartais visiskai papigiai, tai manau netokia beda man su tais 10 zaidimu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks bandyt , bet ten jiem kaip uzeina.. Nu 50$ gavau , redeeme 25$ paimeu, neprisikabino tada, o taskai renkami ziurint video, tai ne ak ir pricheatines busi -_- Dovanu tada kazka pigaus uz ka muito nereiks moket padovanosiu draugei :D O seip joa turiu vertified paypal :D

Magnitai- tuoj išbandysiu, pasakysiu, jei veiks laaaaaaaabai dėkui bus :D

 

Shotgun - Tai redeeme nepriskabina dažniausiai, bet visi žmonės skundžias, kad jei iš šopo nusiperka už visus taškus ką nors brnagesnio, cancelina, ir taškų negražina, nors jie nė karto nečytino, pasdomėk biški plačiau, gal ir meluoja, kad nečytino :D

Tai jei kada šopą atydaris į uk, ir man neleis siųst ten be verifinto paypalo, galėsi per kokį teamwieverį sumokėt porą dolcų už mane, kad į redeemą patekčiau, o už tai tavo adresan (uk) ką nusipirksiu atsiųsiu for free ir bapkes grąžinsiu ;D

 

 

NĖR GARSO, AČIŪŪ LABAI :D

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Magnitai- tuoj išbandysiu, pasakysiu, jei veiks laaaaaaaabai dėkui bus -_-

 

Shotgun - Tai redeeme nepriskabina dažniausiai, bet visi žmonės skundžias, kad jei iš šopo nusiperka už visus taškus ką nors brnagesnio, cancelina, ir taškų negražina, nors jie nė karto nečytino, pasdomėk biški plačiau, gal ir meluoja, kad nečytino :D

Tai jei kada šopą atydaris į uk, ir man neleis siųst ten be verifinto paypalo, galėsi per kokį teamwieverį sumokėt porą dolcų už mane, kad į redeemą patekčiau, o už tai tavo adresan (uk) ką nusipirksiu atsiųsiu for free ir bapkes grąžinsiu ;D

NĖR GARSO, AČIŪŪ LABAI :D

Nu galima bus kazka pamakliuot, bet cia gi dar 2-3saw begy atidarys ja :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Magnitai- tuoj išbandysiu, pasakysiu, jei veiks laaaaaaaabai dėkui bus :notworthy:

NĖR GARSO, AČIŪŪ LABAI ;)

Ner uz ka. Svarbu, kad padejo ir garsai nebekankins, kas man pradzioje buvo kosmaras. Baisus prisiminti. Narkase, o tai jei imi kazka brangaus, kaip as taikausi i Xbox, tai kiek reikia pinigu isleisti, kad ne cancilentu bent jau? Ir kas buna paskiau kai cencilina? Tasku nebeatiduoda ir prekes nera? Niekos sau butu toks dalykas. Reikes pasidometi tuo Paypal. Ziuriu cia jo jau prireiks.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jai cancelina ir tokie briedai vyksta tai danu nafik.. 5$ maximum tada deciau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu čia išgąsdint, gal kam cancelino, buvo už ką, tikrai negaliu pasakyt, bet taip jau atsitinka ;/

O kai cancelina , tai lieki ir be taškų ir be prekės, nors kartais cancelina, o prekę atsiunčia :notworthy:

Dėl šopo tai jo, pagalvojau, jei leistų siųst su lietuvišku paypalu į uk, tai pats pasdaryčiau verifintą paypalą, svarbu tik, kad leistų ;D Galėsi, tik duot uk adresą ;)

Nes dabar jei norint su lt paypalu iš šopo nusipirkt ką ir siųst į ameriką, tai neleidžia, reik us paypalo, nors iš kitų šaliu leidžia, čia matyt dėl vagysčių ar ko ;)

Talkprizes.com galit dėl cancelinimų paskaityt, ką žmonės keverzoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu čia išgąsdint, gal kam cancelino, buvo už ką, tikrai negaliu pasakyt, bet taip jau atsitinka ;/

O kai cancelina , tai lieki ir be taškų ir be prekės, nors kartais cancelina, o prekę atsiunčia :notworthy:

Dėl šopo tai jo, pagalvojau, jei leistų siųst su lietuvišku paypalu į uk, tai pats pasdaryčiau verifintą paypalą, svarbu tik, kad leistų ;D Galėsi, tik duot uk adresą ;)

Nes dabar jei norint su lt paypalu iš šopo nusipirkt ką ir siųst į ameriką, tai neleidžia, reik us paypalo, nors iš kitų šaliu leidžia, čia matyt dėl vagysčių ar ko ;)

Talkprizes.com galit dėl cancelinimų paskaityt, ką žmonės keverzoja.

ten ir paskaiciau video besukdamas ;) tai reiks bandyt draugei visokiu lipstick nusiust ;) ten jie apie 200ptz pilnai uzslinkus bar'a. As kadangi ant kreditines mastercard'o pasidares, tai ir is uk leido uzsisakinet, ir vip'us uzsisakyt amerikieciu puslapiuose, tai problemu nemanau kad turetu kilt, tik blogai, kad negaliu tiesiogiai is card'o i paypal idet pinigu ir tenka pirkt.. ;/

 

BETO cia man vienam dabar video visai neleidzia paleist tik langas juodas stovi?

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BETO cia man vienam dabar video visai neleidzia paleist tik langas juodas stovi?

Neleidzia ir man. Matyt per greitai juos ziurime. O tai bus bairis, kad sugrazins pradine tvarka negu Narkase patare kaip geriau. :notworthy: beje, tikrai kazkokia nesamone. renki taskus, ziuri tuos video, save kankini, o jie ims ir Pacencilins tave. Tada bus dziaugsmo.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai su video tai gerai, bent jau kolkas.

O dar vienas patarimas, jei pražiūri video ir stovi juodas langas, tai jei firefox eikit į view - page style- no style ir suveskit catpcą ir gausit taškus, o paskiau atgalios sugrįšit ;D

Ne į temą

Oo man tėvas davė snoras supercard, pati kortelė mastercard, tai iškur žinot ar tinka paypalui, nes kai bandau pririšt, paypal meta, kad atmesta banko, kažką tokio, gal reik, kad kortelėj ten būtų 2eurai, ar kiek? :notworthy:
Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.