mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Ka tu cia pakovosi :D

 

Nu vienas lauke ne karys kaip sakoma, tai kad pavieniai asmenys ten kazka bandytu daryt tai nk ir nesigautu :D jai visi y kruva susiburtumem tai kazka padarytumem ;) bent anti reklama tai tikrai sugebetumem padaryt ;) bet jai sedesi tik ir lauksi kol kiti kazka padarys tai taip ir matysi priza kaip savo ausis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka tu jiem padarysi? ;) kaip sakai nebent antireklama kazkokia :D nedaugiau ir tai lb sunku bus :D jau biski jie isisakneje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomuone nelabai mes ten ir ka gausim :D bet nenoreciau tuo tiketi,nes labai noriu savo DSi.

Štai keletas naujienų apie general redemption’ą:

 

1. Galės dalyvauti visi: ir esantys Z-list’e ir nesantys.

2. Prizų kainos nebus pakeltos.

3. Daugiau detalių, kitą savaitę.

Redagavo taliz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka tu jiem padarysi? ;) kaip sakai nebent antireklama kazkokia ;) nedaugiau ir tai lb sunku bus :) jau biski jie isisakneje :)

 

Jiems per beta versija svarbu buvo pritraukt kuo duagiau vartotoju, kad atidarius full tieisog juos ytrauktu, darant tokias nesamones ne tai, kad nedides ju wartotoju kiekis bet ir sumazes , ypac is to regiono kur nesiunte laimetuju prizu :) tiesiog facebook'e galima masiskai ant Lockerz uzwaryt , arba per talk prizes (ar kaip ten...) :) susiges gal xebra :) nu bet va dienele ir ziuresim kaip ce reikalai pasistumes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jiems per beta versija svarbu buvo pritraukt kuo duagiau vartotoju, kad atidarius full tieisog juos ytrauktu, darant tokias nesamones ne tai, kad nedides ju wartotoju kiekis bet ir sumazes , ypac is to regiono kur nesiunte laimetuju prizu ;) tiesiog facebook'e galima masiskai ant Lockerz uzwaryt , arba per talk prizes (ar kaip ten...) ;) susiges gal xebra :) nu bet va dienele ir ziuresim kaip ce reikalai pasistumes :)

Jeigu ir aferistai, tai bus tikrai viską apgalvoję, ir keli Lietuviai nieko nepakeis. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jie yra atsiunte Lietuvems ir prizu ir marskineliu. Mano draugo draugui atsiunte kazkoki krema ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ir aferistai, tai bus tikrai viską apgalvoję, ir keli Lietuviai nieko nepakeis. ;)

Jai aferistai tai tas aferzimas jiems tikrai garbes nedades ir kazkoki tai atgarsi tures ;) ypac kai sawo snukucius parodo video :)

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kam reikia Lockerz akaunto yra 191PTZ. Nemokamai, kreiptis į PM.

Atidaviau taliz, nes jis pirmas parašė.

Redagavo Gerardys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kam reikia Lockerz akaunto yra 191PTZ. Nemokamai, kreiptis į PM.

Atidaviau taliz, nes jis pirmas parašė.

Palieki Lockerz :/?

Nu va Antradienis nieko nėra.

Nors nieko ir nesitikėjau :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palieki Lockerz :/?

Nu va Antradienis nieko nėra.

Nors nieko ir nesitikėjau :D.

Ne į temą

Ne, tiesiog kitą acc susikūriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kam jis is naujo ji kuresi :D bet man acc atidave. Bet vistiek turiu acc su 565 Ptz kazkur :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kam jis is naujo ji kuresi :D bet man acc atidave. Bet vistiek turiu acc su 565 Ptz kazkur :D

Aš tau atidaviau, nes tu pirmas parašei, o naują acc susikūriau, nes užkniso būt Z-Listeriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tau atidaviau, nes tu pirmas parašei, o naują acc susikūriau, nes užkniso būt Z-Listeriu.

Kažkas čia su tavim neaišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.