mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Aga, aš ir planuoju nusiųst dar kartą jei iki rytojaus negausiu, nes dar prizas nuplauks :whistling:

O šeip aš du persiunčiau order receipt, vieną psp kitą ipod, bet tik po to pamačiau, kad reik tik pirmą ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as galvoju dar viena nusiust laiska, jei iki vakaro negausiu. Dabar pas juos naktis, pagal mane. Taip, kad laukiam apsisarvave kantrybe :whistling:

taigi parase kad gave siusta tavo laiska atsius ta second letter po keliu dienu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi parase kad gave siusta tavo laiska atsius ta second letter po keliu dienu...

Esme tame, kad as ta laiska forwardinau penktadieni ar ketvirtadieni, tai nori pasakyt, kad el. laiskas keliauja 4 dienas? Jei neatkeliauja snd is ju tas laiskas, reiskia: arba mano laisko jie negavo, arba jie praleido ji, per toki laisku antpludi, arba jie laiska issiunte, tik del kazkokiu priezasciu veluoja, taciau esmes tai nekeicia - laiska issiunciau senokai, o atsakymo negavau. Redagavo flight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme tame, kad as ta laiska forwardinau penktadieni ar ketvirtadieni, tai nori pasakyt, kad el. laiskas keliauja 4 dienas? Jei neatkeliauja snd is ju tas laiskas, reiskia: arba mano laisko jie negavo, arba jie praleido ji, per toki laisku antpludi, arba jie laiska issiunte, tik del kazkokiu priezasciu veluoja, taciau esmes tai nekeicia - laiska issiunciau senokai, o atsakymo negavau.

arba iki tavo laisko jie dar nedaejo, as is pradziu issiunciau perforwadinta su pridetu tekstu, vakar tik forwardinau paprasta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forwardinti dar karta, jei negavau automatinio atsakymo is teri@lockerz.com ?

 

P.S. Forwardinau uzvakar, kai gavau laiska nuo supporto.

Redagavo danieliusk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Thank you for your email! Over the next few weeks, we will be

processing all legitimate orders. We request that you do not send

duplicate or additional emails to this address, as it will only delay

our process of sending your prize to you.

 

Once we process all of these orders, we will message to you accordingly.

Thank you very much for your patience and understanding!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To ensure that all Lockerz members who redeemed last week get their prizes, we are sending out TWO order receipts: one within a hour after you redeemed, and one a few days after you redeemed.

 

 

 

When you redeemed your PTZ Place prize on November 23, 24, or 25 you received a receipt from Lockerz. This receipt says "Order Receipt" at the top.

 

 

 

Yesterday, on November 27, we sent out second order receipts to most members. This second order receipt started out with this sentence: "We received your order for the following prize or prizes," and then it lists the prize or prizes you redeemed.

 

 

 

 

 

If you did not receive this second order receipt on November 27, please forward your first order receipt (the one with the words "Order Receipt" at the top) to teri@lockerz.com by end of day Monday November 30.

 

 

A few days after we receive a copy of that first order receipt, we'll send you your second order receipt. If you have already forwarded your first order receipt to teri@lockerz.com, you do not need to forward it again.

 

 

We're sorry, but we can't respond to emails sent to teri@lockerz.com.

 

 

 

Thank you.

 

 

The Lockerz Crew

Gavot tokį mail'ą?

Kažkaip dar negavau antro order'io, o jūs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavot tokį mail'ą?

Kažkaip dar negavau antro order'io, o jūs?

 

manau niekas negavo antro orderio ir lockerz bsk xamielina, kad iki 30d galo atsiust, tipo kas neatsius raga istatys ir vsio :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau niekas negavo antro orderio ir lockerz bsk xamielina, kad iki 30d galo atsiust, tipo kas neatsius raga istatys ir vsio :whistling:

Aj išvis po šito restock'o problemos, ten rašyt, ten, jau knisa...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek as supratau is sito paskutinio lockerz pranesimo, tai jei as net nesiuntes reply su tuo order receipt ir gaves laiska kur nov 27 siunte, tai man jau nebereik siust tai teri..?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per visus tokius, kurie kasdien siuncia po 5 laiskus, viskas uztrunka dvigubai ilgiau...

Pirma jie tik pasakė, jog parašyt, tai aš parašiau Kathy, ir supportui, o Teri rašiau tik 3 kartus. 1 kai rašiau tekstą, ir tik paskui sužinojau, kad reik tik orderį persiųst. 2 kartą už savo DSI, 3 už LEGO usb..

 

Tai kiek as supratau is sito paskutinio lockerz pranesimo, tai jei as net nesiuntes reply su tuo order receipt ir gaves laiska kur nov 27 siunte, tai man jau nebereik siust tai teri..?

Jei gavai jau 2 order receipt'us, tai nesiųsk, o jei tik 1 tais siųsk :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gavai jau 2 order receipt'us, tai nesiųsk, o jei tik 1 tais siųsk :D.

Gavau tik pirmo restock'o ta laiska... Antrojo restocko irgi reik siust ta receipta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.