mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Taip. Taip ir darau. Na ir durnyste. Cia matyt lengva ziureti tuos video tai pasunkinima apdare. ka, dirbam. beje, kiek turi jau?

Simtukas ir bus 20k :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Simtukas ir bus 20k :D

Šakės.. Aš išprotėčiau, jei sugalvočiau pražiūrėt visus video.. man sunku lockerz originals visus peržiūrėt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šakės.. Aš išprotėčiau, jei sugalvočiau pražiūrėt visus video.. man sunku lockerz originals visus peržiūrėt..

Monitoriu 24" telpa du neto langai, vienam dirbu kitam video sukasi :D tai man nemaiso :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Monitoriui, kad ir 19" galima atsidaryt new tab'ą ir nereik jokių 2 langų.. :D Aš žiūriu tuos video ir tuo pačiu metu žaidžiu, skaitau ką ar žiūriu teliką, bet taip ukžknisa, kai pražiūri ~7-10 min video ir jie nulūžta..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Monitoriui, kad ir 19" galima atsidaryt new tab'ą ir nereik jokių 2 langų.. :D Aš žiūriu tuos video ir tuo pačiu metu žaidžiu, skaitau ką ar žiūriu teliką, bet taip ukžknisa, kai pražiūri ~7-10 min video ir jie nulūžta..

 

taip tabais gi ir ziuri, bet kai tabu ~10+ tai nepatogu gi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Simtukas ir bus 20k :D

Tau gerai. Gal buciau tada susigriebes labiau tai irgi netoli taves buciau. :D niekis. Svarbu pasiekti tiksla.

 

Na, radau biski lengvesne alternatyva, kai reikia kita puslapi, 3, 6, t.t. Atverti. Uztenka tik su virsutinem narsykles rodyklem paspausti back ir forward ir atsidurus 1 puslapi, rinktis tolimesni. Beje, kol video ejo nesustodami, ieskojau plugino ar kazko panasaus, kad garsa nutyldyti, kad nereiktu ant kiekvieno. Radau pora programu, bet neveike. Tada prisiminiau, kad reikia spausti Desine peles klavisa ant video lango, tada pasirinkti Settings, pasirinkti antra icona apacioje ir pasidaryti Deny. Net ausim iskarto geriau kai nera tu garsu ar butinybes juos tyldyti.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau gerai. Gal buciau tada susigriebes labiau tai irgi netoli taves buciau. :D niekis. Svarbu pasiekti tiksla.

 

Na, radau biski lengvesne alternatyva, kai reikia kita puslapi, 3, 6, t.t. Atverti. Uztenka tik su virsutinem narsykles rodyklem paspausti back ir forward ir atsidurus 1 puslapi, rinktis tolimesni. Beje, kol video ejo nesustodami, ieskojau plugino ar kazko panasaus, kad garsa nutyldyti, kad nereiktu ant kiekvieno. Radau pora programu, bet neveike. Tada prisiminiau, kad reikia spausti Desine peles klavisa ant video lango, tada pasirinkti Settings, pasirinkti antra icona apacioje ir pasidaryti Deny. Net ausim iskarto geriau kai nera tu garsu ar butinybes juos tyldyti.

zinau geresni buda :D uzsuk kolonkes :DDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kasko vis neuzskaito video.. tiksliau zalias neatsiranda prie video .. dave ptz 2 kartus uz perziurima tapati video :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kasko vis neuzskaito video.. tiksliau zalias neatsiranda prie video .. dave ptz 2 kartus uz perziurima tapati video :/

Zmogau, kur tu buvai visa si laika? :D juk dabar video reikia ziureti 4 kartus, kad jis uzsiskaitytu. Bet ne tik uzsiskaito, o ir PTZ kiekviena karta gauni uz papildoma perziura.

 

zinau geresni buda :D uzsuk kolonkes :DDDDD

Gal ir nieko dalykas butu, bet matai, prie interneto noris ir muzikos pasiklausyti. :D tai Deny geriau pasirinkti. Tik idomu kodel prasidejus video IR gavus taskus, garsai issijungia grotuvo. Po 10sec. vel atsiranda. Mistika.

P.S. Su ta makle. Kai ilgas video, geriau 6. Tada uzsitikrina, kad dar karta nereiks paleidineti.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogau, kur tu buvai visa si laika? :D juk dabar video reikia ziureti 4 kartus, kad jis uzsiskaitytu. Bet ne tik uzsiskaito, o ir PTZ kiekviena karta gauni uz papildoma perziura.

Gal ir nieko dalykas butu, bet matai, prie interneto noris ir muzikos pasiklausyti. :D tai Deny geriau pasirinkti. Tik idomu kodel prasidejus video IR gavus taskus, garsai issijungia grotuvo. Po 10sec. vel atsiranda. Mistika.

P.S. Su ta makle. Kai ilgas video, geriau 6. Tada uzsitikrina, kad dar karta nereiks paleidineti.

Muzikos neminejai :D Tada viskas aisku :P pagaliau baigta locker originals skiltis ziuret. Atakuojam MEVIO skilti :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tas būdas su deny neveikia, nes ir teip jau deny, o garsas yra ;D

Pas man tik netoli 14k ptz, nebuvau pora dienų namie, tai atslikau biški;D

Tai man reikėjo, kad jis ir nupirktų su us verified paypal, nes mano paypalas netinka, nes tipo negalima amerikon siųst ir dar neverifietas, o jis jama gal 20% nuo kiek sumoka, bet šiandien kadangi išvažiavęs buvau, nebespėjau susitikt jo, ir nenupirko, tad reiks praleist šitą restoką tikriausiai, nes jau nakty baigias iki kada galima pirkt ir patekt ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau tik koperuosiuos i shop'a ^_^ Kadangi po poros saw bus test shop'as i 11+ saliu o tarp ju patvirtinta ir UK, tai tikiuosi susirinksiu taskus kiek ju reikia ir siusiuos ps3 :D Jau radau kas paimtu , tai tik daabr belieka rinkt taskus ir laukt kada test shopa atidarys :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tas būdas su deny neveikia, nes ir teip jau deny, o garsas yra ;D

Ne į temą

Tai tu ta Deny uzdejas perkrauk narsykle. Gal pades. Arba nuimk, perkrauk, tada uzdek ir perkrauk. ^_^ bent jau pas mane taip buvo. Siaip atradau nauja buda, ant Win 7. paspaudus ant garsiakalbio iconos, pasirinkus Mixed ir atsiranda langas su slankikliais, uzleidus koki video, tame slankikliu lange atsiranda: Plugin Container For Firefox. Ant sito nuleidi i apacia slankikli ir "Stebuklas". Garso narsykleje nebera. Visa kita groja ir nestirnga. Siaip dar yra Flashmute programa. Ant win 7 neveikia, bet ant kitu atrodo veikia. Taip bent zmones kalba.
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai tu ta Deny uzdejas perkrauk narsykle. Gal pades. Arba nuimk, perkrauk, tada uzdek ir perkrauk. :doh: bent jau pas mane taip buvo. Siaip atradau nauja buda, ant Win 7. paspaudus ant garsiakalbio iconos, pasirinkus Mixed ir atsiranda langas su slankikliais, uzleidus koki video, tame slankikliu lange atsiranda: Plugin Container For Firefox. Ant sito nuleidi i apacia slankikli ir "Stebuklas". Garso narsykleje nebera. Visa kita groja ir nestirnga. Siaip dar yra Flashmute programa. Ant win 7 neveikia, bet ant kitu atrodo veikia. Taip bent zmones kalba.

Tas su plugin container for firefox ir man padejo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Falshmute reik4s pabandyt, o tas su deny vis vien neveikia, gal dėl to, kad pas mane xp ;D

Shotgun - pora patarimų, kai ps3 imsi :

Iš pat pradžių pasiimk kokią prekę, nustumk iki galo už mažai taškų ir nusipirk, pažiūrėsi, ar necancelins, tada antrą kart ir iki tol kol necancelins, galėsi ramiai pirkt ps3, bet ir tai klausimas ar necancelins.

Ir dar bent jau porą dolcų sumokėk, ne iki galo nuolaidą pasidaryk, nes kalba žmonės, kad tada mažiau cancelina :doh:

O tu turi verifientą paypąlą?:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.