mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

aha, aš irgi mačiau tą video ;)

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha, aš irgi mačiau tą video ;)

Ką tik atradau būdą greit video žiūrėt: atsidarai vieną video, tada tokius pat video atsidarai 3 ar 4 atskiruose languose, baigias suvedi catptcą ir vuolia ;D

16 ptz iškart ;D Tik kartais užstringa, ar kažkas panašaus.

bandziau, bet man ismeta "ptz isue", duoda taskus tik uz 1 video, o kitas nulinksta.. ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau, bet man ismeta "ptz isue", duoda taskus tik uz 1 video, o kitas nulinksta.. ;/

Kam reikia tas pamatė ;D Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai pavyksta iš antro karto kokio. Vis vien geriau nei po vieną žiūrėt ;D

Tris atsidarau vienu metu, vienas užlinksta, du duoda catpcą vest ;D

pavyko visdelto ir man ;) MLDC narkase!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joa ^^

Neplatinam labai, kad lockerz nesužinotų dar ;D

Tikiuos necancelins dėl to prizo kokio, bet nemanau, kad turi kaip tai patikrint ;D Ok, šiai dienai užteks , pražėjau 5 video pilnai nesiskubindamas, tai 100 ptz gavau, dar baika ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mhm, veliau apie tai ir pagalvojau ;) Bet cia geriau nei 3x tasku, nes gauni vienu metu perziurejas 4x :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va radau ruskį, kuris nupirks iš shopo, tikiuos neapmaus, bo jam visą savo acc daviau ;D

Bet keik skaičiau, tai dar nieko nepavedė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va radau ruskį, kuris nupirks iš shopo, tikiuos neapmaus, bo jam visą savo acc daviau ;D

Bet keik skaičiau, tai dar nieko nepavedė :D

jau geriaua dreso butum pakaluses , o ne ne acc daves ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va radau ruskį, kuris nupirks iš shopo, tikiuos neapmaus, bo jam visą savo acc daviau ;D

Bet keik skaičiau, tai dar nieko nepavedė :D

kokius komisinius jis ima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, visai kitas dalykas jau ir ziureti tuos video. :D che.. Norejau paklausti ar cia pas visus tokias nesamone, kad kai perziuri video, kad ir 1 puslapi visa, spaudi ant antro ir ismeta klaida su Odziu belaizanciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, visai kitas dalykas jau ir ziureti tuos video. :D che.. Norejau paklausti ar cia pas visus tokias nesamone, kad kai perziuri video, kad ir 1 puslapi visa, spaudi ant antro ir ismeta klaida su Odziu belaizanciu?

taip taip ir man tas pats ;) kad nebutu tokio grybavimo ir kuitimosi, iskart virsui spausk kur yra (orandzine ilga juosta su play zenkliukas/ skilties pavadinimas/ video pavadinimas) skilties pavadinimo ir pasirink puslapio numeri. ;) Bus tik 2 greiti click ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip taip ir man tas pats :D kad nebutu tokio grybavimo ir kuitimosi, iskart virsui spausk kur yra (orandzine ilga juosta su play zenkliukas/ skilties pavadinimas/ video pavadinimas) skilties pavadinimo ir pasirink puslapio numeri. ;) Bus tik 2 greiti click ;)

Taip. Taip ir darau. Na ir durnyste. Cia matyt lengva ziureti tuos video tai pasunkinima apdare. ka, dirbam. beje, kiek turi jau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.