mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Galvojat sius daigta kazkoky ir nematys kad tasku nenuime? :) Tai arba jum nesius isvis, arba siaip ar taip nuims...

Redagavo Samadielka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai juokinga dėl tų kurie pasiemė X360 visai pamirše kad ten NTSC :)

Aisku nera gerai ntsc tas xbox bet pilna zaidimu RF ar NTSC taip kad nieko cia tokio..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gi Rašo vakar gautame "Happy Wednesday members!" Jūs gausite savo prizą, net jei jūsų kvitas praleis eilės numerį ar turės #0 ant jo. Jei atrodo, PTZ nebuvo išskaityti nuo jūsų pranešimo po jūsų išpirkimo, prašom siųsti elektroniniu paštu mums, ir mes ištirsime.

Būkite kantrus, kadangi mes apdirbame visus jūsų nurodymus ir gauname dovanas kurios keliaus pas jus.

tai aš taip suprantu , kad jei mums dar tasku nenuskaite ,prizas vistiek atkeliaus ir nereikia jaudintis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistiek nuskaityt turi, as netikiu jog jie bus tokie buki ir sius prekes dar palikdami ptz, kad per kita restocka uz tuos pacius vel galetum pasiimt kazka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei neprašysit jiems tikriausiai neišsiųs...

Na info reik laukt, kai prašiau ir viskas ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinot kada tiksliai pasiūlo žaidima? Nes vakar uzsiregistraves iskart sužaidziau, o siandien panasiu laiku pasijunges esu, tai zaidimo kaip ner taip ner.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinot kada tiksliai pasiūlo žaidima? Nes vakar uzsiregistraves iskart sužaidziau, o siandien panasiu laiku pasijunges esu, tai zaidimo kaip ner taip ner.

Zaidimas buna tik 1 karta .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ar šis GLOBAL'us restockas bus toks pats NEREALUS kaip buvo z-lister'ių restock'as?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ar šis GLOBAL'us restockas bus toks pats NEREALUS kaip buvo z-lister'ių restock'as?

 

Labai abejoju :o bet noreciau :( pasiemiau Ps3 xD Dabar game reik :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ar šis GLOBAL'us restockas bus toks pats NEREALUS kaip buvo z-lister'ių restock'as?

Nemanau, nes per klaida (speju) buvo perdaug prekiu redeem'inta, dabar lockerz plusa, kad neapviltu visu, ir neapsikiaulintu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, nes per klaida (speju) buvo perdaug prekiu redeem'inta, dabar lockerz plusa, kad neapviltu visu, ir neapsikiaulintu.

nu as irgi taip galwoju :o nes Spalio restock xD tai per 10 min viskas kai po karo :( dabar cia po walandos viskas dar buwo :o nebent jie tiek daug uzsipirko :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as irgi taip galwoju :( nes Spalio restock xD tai per 10 min viskas kai po karo :o dabar cia po walandos viskas dar buwo :o nebent jie tiek daug uzsipirko :o

Man atrodo, kad jie pirma uzsakimus situs priima, tada perka ir siuncia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad jie pirma uzsakimus situs priima, tada perka ir siuncia.

Nu tada visi galetu pasimt. Nebutu tokiu kurie nebutu speja. Ir nebutu More soon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tada visi galetu pasimt. Nebutu tokiu kurie nebutu speja. Ir nebutu More soon.

Tai juk nustato, kiek turi but....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.