mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

tai jie tik klausia del tasku :) paminek prke, pirkimo data, ir kad gavai laiska :) bus ok :)

Supras kad tu dar nori tasku :) nes parasei kad tau neatsirado (nededadejo) tasku po redemption'o :)

katik pats atidziai perskaites supratau. :)

ka dbr daryt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tiks pagal tave shotgun taip? :DD Hey, my PTZ wasn't deducted after redemption in 11/23/09 when I redeemed DSi and in 11/24/09 when I redeemed Pokemon Mystery Dungeon: Explorers Of The Sky for DSi handheld system.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tiks pagal tave shotgun taip? :DD Hey, my PTZ wasn't deducted after redemption in 11/23/09 when I redeemed DSi and in 11/24/09 when I redeemed Pokemon Mystery Dungeon: Explorers Of The Sky for DSi handheld system.

 

Tiks tik po was nkad jau nesirasys galune -ED :) bauduodavo mokytoja uz sita mane tai tik pataisau arba gereusej tai have beed deducted :) o seip ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip iš anglu man kiauras 10 išeina , ir kalbeti sekasi, bet kai reikia ,nors per galva duok :)

tikriausiai kad kaljanos apsirukes esu :)

Redagavo Delly

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiks tik po was nkad jau nesirasys galune -ED :) bauduodavo mokytoja uz sita mane tai tik pataisau arba gereusej tai have beed deducted :) o seip ok

Man atrodo ed galune nebesiraso kai parasai did o ne was bent taip man mokytoja sake xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as tai anglu kalba ismokau per zaidimus tai nuo 7kl kai rimciau pradejau zaist tai sekesi idealej :) visdelto zaidimai turi naudos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip iš anglu man kiauras 10 išeina , ir kalbeti sekasi, bet kai reikia ,nors per galva duok :)

Ne į temą

Tai gal mokytoja kai pas mane fizikos.. Visa pamoka prasedi, kortom prazaidi, pamokos gale duoda uzduotis ir suraso kiekvienos uzduoties formule lentoj, nurasai formule ir po lygu iskart atsakyma, nes jie duoti knygoj prie tu uzduociu.. Ateina ir sako: Nu neblogai, neblogai cia sprendi, ta formule pritaikei, nu 8 parasysiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo ed galune nebesiraso kai parasai did o ne was bent taip man mokytoja sake xD

Turbu t savamoksle :) nes tikrai po was nesiraso :) 2 kart butojo laiko nekartosi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai gal mokytoja kai pas mane fizikos.. Visa pamoka prasedi, kortom prazaidi, pamokos gale duoda uzduotis ir suraso kiekvienos uzduoties formule lentoj, nurasai formule ir po lygu iskart atsakyma, nes jie duoti knygoj prie tu uzduociu.. Ateina ir sako: Nu neblogai, neblogai cia sprendi, ta formule pritaikei, nu 8 parasysiu :)
ne , angliste tai rimta pas mus,

bet fizikos mokytojas yra , tas tai pats viska ant lentos išsprendzia, klases dundukai nuraso viska ir nunesa patikrint , tai fizika jiems pakelia vidurki ,nes jiem vidurkiai tai 10. (kaip ir man) :)

Redagavo Delly

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur jus ta support@lockerz.com radot, nes as puslapy tik info@lockerz.com radau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shotgun mane cia sudomino su tom anglu taisyklem tai pradejau cia rasyt google'i, parasiau i google search'a was deduct ir mane is kart taise i was deducted ir paziurejus searcho rezultatus abiejose atvejose radau tik toki kad was deducted neradau nei vieno was deduct, nu nzn kuris cia is musu teisus yra :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne , angliste tai rimta pas mus,

bet fizikos mokytojas yra , tas tai pats viska ant lentos išsprendzia, klases dundukai nuraso viska ir nunesa patikrint , tai fizika jiems pakelia vidurki ,nes jiem vidurkiai tai 10. (kaip ir man) :)

Tu gal kokių daunų mokykoj mokaisi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shotgun mane cia sudomino su tom anglu taisyklem tai pradejau cia rasyt google'i, parasiau i google search'a was deduct ir mane is kart taise i was deducted ir paziurejus searcho rezultatus abiejose atvejose radau tik toki kad was deducted neradau nei vieno was deduct, nu nzn kuris cia is musu teisus yra :DD

čia tuoj anglu pamokos prasidės . :)

vyrai baikit, as mokslus sonan pastumiau , nes pas mus karantinas :)

 

Tu gal kokių daunų mokykoj mokaisi?

ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.