mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

cia kas nors dabar vyksta? tipo mano draugelis pasieme is lockerz nba 2k10 ant ps3 :huh: bet kol neirodys kad neuzsisake tai nepatikesiu nors jam tipo jau nueme visus taskus ir is 100 i 0 turi :D o kadangi jis neturi ps3 tai man ta zaidima parduos pigiai :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kas nors dabar vyksta? tipo mano draugelis pasieme is lockerz nba 2k10 ant ps3 :huh: bet kol neirodys kad neuzsisake tai nepatikesiu nors jam tipo jau nueme visus taskus ir is 100 i 0 turi :D o kadangi jis neturi ps3 tai man ta zaidima parduos pigiai :DDD

Na paklausk, jeigu pasiime pries men. ( spalio 15d. ) tada gali tiket, bet jei bando irodyt, kad neseniai kazkada, tai tikrai nepaime...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tada ok :huh: siaip sake kad tipo siandien pasieme bet netikiu as ;P ir kiek zinau buvo atidetas restock ;D bet kai pasake kad paeme tai pagalovjau kad nejaugi praziopsojau pirma restocka ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tada ok :huh: siaip sake kad tipo siandien pasieme bet netikiu as ;P ir kiek zinau buvo atidetas restock ;D bet kai pasake kad paeme tai pagalovjau kad nejaugi praziopsojau pirma restocka ;D

Restock'as nebuvo atidetas, jo paprasciausiai ir neturejo but, nes niekas oficialiai ir nepranese...!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Lockerz manai,

Šiandien gavau Lockerz marškinėlius, tiek čia to, bet kad pakankamai greit atsiuntė. Mail'a gavau lapkričio 10d. kad išsiuntė man, šiandien jau turiu. Z-lister'iu tapau gal prieš porą savaičių. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Lockerz manai,

Šiandien gavau Lockerz marškinėlius, tiek čia to, bet kad pakankamai greit atsiuntė. Mail'a gavau lapkričio 10d. kad išsiuntė man, šiandien jau turiu. Z-lister'iu tapau gal prieš porą savaičių. ;)

Kai kurie gavo email'a, kad issiuncia jau po tai kai gaivo ;)

 

As dar irgi negavau laisko, kad issiuncia, bet irgi jau pora sav. kaip Z-list'eris.

Redagavo Apollon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Lockerz manai,

Šiandien gavau Lockerz marškinėlius, tiek čia to, bet kad pakankamai greit atsiuntė. Mail'a gavau lapkričio 10d. kad išsiuntė man, šiandien jau turiu. Z-lister'iu tapau gal prieš porą savaičių. ;)

Tai tau gerai, tiesiog staigia atsiuntė ;) Man jau 2 email'us siuntė jog jau siunčia, o Z-listeris kaip mėnesį su viršum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tau gerai, tiesiog staigia atsiuntė ;) Man jau 2 email'us siuntė jog jau siunčia, o Z-listeris kaip mėnesį su viršum.

Aš z-lister'is jau apie 3 svaites.

Laukiu, nesulaukiu marškinėlių... ;)

 

vo prašau...

prisijungiu ptz= 0 ,

friends joned = 0.

Biškį išsigandau...

tikriausiai sugrįš tie ptz man .... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš z-lister'is jau apie 3 svaites.

Laukiu, nesulaukiu marškinėlių... ;)

 

vo prašau...

prisijungiu ptz= 0 ,

friends joned = 0.

Biškį išsigandau...

tikriausiai sugrįš tie ptz man .... ;)

Tikriausiai tu chytinai ;).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paleva ,maikiu net pakankamai nesugeba isigyt:

 

Dear Lockerz Member:

 

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of cool, hip, in-the-know trendsetters who have discovered Lockerz very early. For that, you get lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt.

 

Unfortunately, we have given away so many Z-List T-Shirts over the last month that we have run out of the size you requested (Large). We ordered more, a lot more, but many of them won't be arriving in our warehouse until December, and the rest won't be arriving until January.

 

We will ship out Z-List T-shirts in the order in which Lockerz members became Z-Listers. That means you might receive your shirt in December, but it is possible that you won't receive your shirt until January.

 

In the meantime, keep earning PTZ so that you're ready to redeem when we re-launch PTZ Place later this month.

Please note: it is not possible for us to change your size or to guarantee that you receive your shirt in the December mailing.

 

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-list status.

 

Sincerely,

 

The Lockerz Crew

 

 

 

P.S. z listeris jau 6 savaites as

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.