swetimas

kuria konsole issirinkti?

kuria konsole pasirinkti?  

278 nariai prabalsavo

  1. 1. tai kaip?

    • wii
      26
    • xbox 360
      168
    • ps3
      84


Rekomenduojami pranešimai

Mane tai is esmes gasdina x box 360 gedimai sakykim dabar jasperuose negaunama rrod , bet jei neklystu visi modeliai gali braizyti diskus tai sakykim kazkaip nusipirkus orginala zaidima butu galila kad ji sugadintu. Nu ps3 irgi turi savo problemu ylod lazerio gedimai. Is esmes mano nuomone patvariausias yra wii bet jo valdymas manau ne visus traukia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai is esmes gasdina x box 360 gedimai sakykim dabar jasperuose negaunama rrod , bet jei neklystu visi modeliai gali braizyti diskus tai sakykim kazkaip nusipirkus orginala zaidima butu galila kad ji sugadintu. Nu ps3 irgi turi savo problemu ylod lazerio gedimai. Is esmes mano nuomone patvariausias yra wii bet jo valdymas manau ne visus traukia.

diskus xbox sugadina tik tuo atveju jei zaisdamas sugalvosi paversti deze. bet cia jau nezinau kiek zioplam reik but. kadangi net perspejimas buna ant pacio boxo uzklijuotas kad nevartyt zaidziant

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad vartyt negalima tai zinau , bet girdejau kai kam ir taip nestipriai apibraizo nejudinant jos nu nebent cia norima nuteikti pries x box.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad vartyt negalima tai zinau , bet girdejau kai kam ir taip nestipriai apibraizo nejudinant jos nu nebent cia norima nuteikti pries x box.

kaip del originalu tai nezinau. bet kol naudojau dvd irasytus tai nei vieno nesubraize boxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai irasytu nelabai ir butu gaila ,bet jei nusiperki orginala uz koki 100lt+ tai nelabai malonu butu. Todel mane labiau traukia prie ps3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai irasytu nelabai ir butu gaila ,bet jei nusiperki orginala uz koki 100lt+ tai nelabai malonu butu. Todel mane labiau traukia prie ps3.

na gal senesni modeliai ir braize. m$ buvo net i teisma paduota uz tai. taip kad ta problema jie tikrai isprende naujuose modeliuose.

o del pasirinkimo. tai jau cia tau spresti. pasidomek kuri konsole turi tave labiau dominancius zaidimus. ar losi online ar ne.

live mokamas bet nebrangus ir kokybiskas. o psn nemokamas ir kokybe nedaug nusileidzia xbl'ui. bet ateina psn plus kuris bus mokamas tik nesidomejau kokie pliusai bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as online nezaisciau is esmes mane labiausiai domina red dead redemption ,ufc undisputed , svr , nba 2k siaip ant abieju konsoliu jie yra. Is tikro tai galvojau pirkti nauja x box elite , bet is tikro siek tiek prisibijau ji pirkti nes ruosiuose situos zaidimus pirkti orginalus tai butu tikrai labai gaila sugadinti juos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as online nezaisciau is esmes mane labiausiai domina red dead redemption ,ufc undisputed , svr , nba 2k siaip ant abieju konsoliu jie yra. Is tikro tai galvojau pirkti nauja x box elite , bet is tikro siek tiek prisibijau ji pirkti nes ruosiuose situos zaidimus pirkti orginalus tai butu tikrai labai gaila sugadinti juos.

na jei nesiruosi zaisti online tai koks tikslas leisti pinigus originalam?

na as nezinau is kur isvis istraukei kad x braizo diskus? :)

galiausiai nuspresk kiek zaisi ir kiek pinigu tam skirsi. red dead geras zaidimas. ufc nevertas net verbatim disko. nba 2k liuks. bet atsimink tai kad multikonsoliniai zaidima dazniausiai atrodo geriau ant x. taip kad jei taves nedomina ps3 exlusivai tai nematau reikalo moketi daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu reiks dar pasidomet ar paprastai x box negadina zaidimu jei tik pakeitus pozicija taip butu tada gal ir nieko butu. O ps3 exclusivai savaime aisku domina taciau ps3 zymiai brangesnis. Siaip ar taip dekui uz patarimus.

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beveik vienodos kainos eksliuzivu ps3 ir xbox360 (cia apie orgus sneku)

kol nauji, ju kainos tokios buna, o kai jau pasensta tas zaidimas, tai jau buna skirtingos kainos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip balsavau uz Xbox 360, nes: nulauziamas+daug geru zaidimu+siuo metu nedidele kaina=gera konsole.Bet kita medalio puse yra jos nuolatiniai rrod ir dazni gedimai, tuo paciu dar prisideda mnusas, jog reikes moketi uz online zaidimus.Nusipirkes ps3 busi priverstas pirkti orginalius zaidimus po 200+ litu ( arba siusiesi is anglijos, kitu saliu, taip imanomas dalykas keistis su draugais arba nusipirkti is skelbimu ). Na o wii, tai mano manymu nesamone, juk jeigu nori pailseti po ilgos darbo dienos, tai gi nespuortuosi su tais wii prietaisais, o noresi patogiai isitaisyti i foteli ir su joysticku palosti koki nors zaidima, sau leidziant isgerti kavutes padetos ant stalo....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip balsavau uz Xbox 360, nes: nulauziamas+daug geru zaidimu+siuo metu nedidele kaina=gera konsole.Bet kita medalio puse yra jos nuolatiniai rrod ir dazni gedimai, tuo paciu dar prisideda mnusas, jog reikes moketi uz online zaidimus.Nusipirkes ps3 busi priverstas pirkti orginalius zaidimus po 200+ litu ( arba siusiesi is anglijos, kitu saliu, taip imanomas dalykas keistis su draugais arba nusipirkti is skelbimu ). Na o wii, tai mano manymu nesamone, juk jeigu nori pailseti po ilgos darbo dienos, tai gi nespuortuosi su tais wii prietaisais, o noresi patogiai isitaisyti i foteli ir su joysticku palosti koki nors zaidima, sau leidziant isgerti kavutes padetos ant stalo....

Ne į temą

rrod problema jasperiuose senai isspresta, sek naujienas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Narutas

yra zmones kurie ir neseka tas naujienas , ir tikslei nezino , kaip kas viksta tarp Xbox360, bet zino pagrindine problema xbox360 , ir seip tu garantuotas simtu procentu kad istaisita ta problema ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Narutas

yra zmones kurie ir neseka tas naujienas , ir tikslei nezino , kaip kas viksta tarp Xbox360, bet zino pagrindine problema xbox360 , ir seip tu garantuotas simtu procentu kad istaisita ta problema ?

Ne į temą

Tavo tiesa, tikrai nesu garantuotas, kad pilnai istaisyta, bet tikrai zinau, kad jau taip nebegenda, kaip anksciau falcon,xenon ir jeigu pirkti xboxa, tai tik jasperi :)
Redagavo narutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.