scalman

PS Vita naujienos ir diskusijos

Rekomenduojami pranešimai

Tai užsipreordink, ir kai tik išleis, tai gausi į namus, nereiks eit, bet čia tavo sprendimas :thumbsup4:

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai užsipreordink, ir kai tik išleis, tai gausi į namus, nereiks eit, bet čia tavo sprendimas :thumbsup4:

 

Ne į temą

As niekur neskubu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kas is to preoderinimo vistiek gausiu tik vasario 22d. tai jau geriau palauksiu ir ta pacia diena nueisiu nusipirkt. :)

 

Jei užsisakinėsi iš anksto ir užstata paliksi TC gausi dar Vitos kortele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei užsisakinėsi iš anksto ir užstata paliksi TC gausi dar Vitos kortele.

 

Ne į temą

O kiek ta kortele kainuoja atskirai perkant?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O kiek ta kortele kainuoja atskirai perkant?

 

iš TC perkant 70lt, o iš internetinių 60lt bet kur perkant, laikas parodys gal atpigs tos kortelės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad vien tik fun fun žaidimai turėtų būt. Tarkim man labao patiko F1 lošt ant PSP, nors tokį žaidimą principe reiktų žaist ant teliko su geru vairu. Manhunt 2, Crisis Core, GoW irgi patiko. Handheldas man reikalingas ne tik žaidimui už namų ribų. Man patinka tiesiog atsigult vakare ir prieš užmiegant dar valandą-dvi šiltai įsitaisius pageimint. For fun ir ant dabartinių smartų gali pageimint, tikrai yra labai gerų žaidimų. Bet tokių, kuriems būtinai reikia mygtukų arba mandresnės grafikos nepažaisi ant jokio telefono. Todėl nesakyčiau kategoriškai, kad ir šaudykles reiktų palikt vien tik namų konsolėms. Jei tas žaidimas įdomus tai bus įdomus ir ant mažesnio ekrano.

 

Tai taip, action ir panasius zaidimus tai gerai su ps vita zaist, bet su handheld'u zaist saudykles, tai nelabai man, nezinau, gal su vita bus visai fun fps'us zaist, bet su psp kazkas panasaus tai nesiderina bent man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš TC perkant 70lt, o iš internetinių 60lt bet kur perkant, laikas parodys gal atpigs tos kortelės.

 

Ne į temą

tavo nuomone apsimoka dabar preordirint ar geriau biski palaukt po isleidimo ir nusipirkt veliau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tavo nuomone apsimoka dabar preordirint ar geriau biski palaukt po isleidimo ir nusipirkt veliau?

 

Iš tikrųjų nėra labai didelio skirtumo, nes po kiek laiko vistiek kažkiek atpigs ir už tą kainą nusipirksi atminties kortelę kuri yra būtina, manau per pusę metų kaina nukris ne daugiau 100 lt, pavyzdys pirmasis psp. Plius anonsuota tikrai nemažai kokybiškų žaidimų ir grafikos atžvilgių šiai konsolei lygių nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kas turi ps3 ir ps vita pavydziu Nuotrauka

 

Ką aš žinau, vistiek namie turėsi žaisti, tai geriau jau ant didelio ekrano :) beto ant vitos trūksta 2 mygtukų, jei analogai nesispaudžia tai net visų 4 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką aš žinau, vistiek namie turėsi žaisti, tai geriau jau ant didelio ekrano :) beto ant vitos trūksta 2 mygtukų, jei analogai nesispaudžia tai net visų 4 :D

 

tokiu budu losi su Vita tada kai negaletum ar nenoretum lost prie ekrano, kaip lovoj pvz. na ant vitos dasideda ir touch screen siaip. na kad ir kaip ten butu WiiU jau netures tokio wou!! ispudzio kai pasirodys,nes PS3/PSV jau ta turi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu budu losi su Vita tada kai negaletum ar nenoretum lost prie ekrano, kaip lovoj pvz. na ant vitos dasideda ir touch screen siaip. na kad ir kaip ten butu WiiU jau netures tokio wou!! ispudzio kai pasirodys,nes PS3/PSV jau ta turi.

 

Na nebent šitaip. Pas manęs kadangi visa šeima turi po tv, tai niekam nekyla problemų dėl tv pasidalinimo, tai man asmeniškai vitos neprireiktų dėl ps3 žaidimų :D Na wiiu neaplenkia, bet tikrai prilygsta. Wiiu tu iškart žaisi su tuo pulteliu/hybridu ir vidury gameplay galėsi pereit ant pultelio ekrano, o ant ps3 turėsi išjungt žaidimą, tada prijungti vitą ir vėl iš naujo paleist žaidimą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nebent šitaip. Pas manęs kadangi visa šeima turi po tv, tai niekam nekyla problemų dėl tv pasidalinimo, tai man asmeniškai vitos neprireiktų dėl ps3 žaidimų :) Na wiiu neaplenkia, bet tikrai prilygsta. Wiiu tu iškart žaisi su tuo pulteliu/hybridu ir vidury gameplay galėsi pereit ant pultelio ekrano, o ant ps3 turėsi išjungt žaidimą, tada prijungti vitą ir vėl iš naujo paleist žaidimą :)

 

Ne į temą

tai bent kazka WiiU tures kitaip,nes jau biski too late and too old bus kol isleis ji isvis. cia kaip ir su MGS3 skirtu 3DS paskelbe ,buvo ..wouuu MGS3 :D ..po to parode MGS3 HD ant abieju didziuju konsoliu ir buvo :) ..whoo need this sh** on 3DS :)

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ChY7t_W6VdY&feature=mfu_in_order&list=UL

 

Flickr Support Added to PlayStation Vita

 

Download the free app to share photos with friends.

 

The app allows you to share your photos to Flickr and also post comments. To use the app, you'll need to have a Flickr account. You'll also need to be able to read English, as the app is English-only (yes, this is an announcement from Sony Japan).

 

The Flickr app joins apps for Nico Nico Video and Twitter which launched with the system back in December. Foursquare, Facebook, Skype are also on the way, but Sony has not said when.

 

PS Vita Star Strike Delta Demo

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=olaurR9bBIk&feature=mfu_in_order&list=UL

 

Playstation Vita Ragnarok Odyssey Demo

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OABTsN24Pmo&feature=mfu_in_order&list=UL

 

beveik kaip DualShock

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

"Assist Grip" device from Datel Japan.

 

The device is priced ¥1,380. Impress Watch's reviewer says that it gives a close feeling of holding a Dual Shock, with no major complaints about the construction of the device.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.