scalman

SONY konsoliu naujienos !

Rekomenduojami pranešimai

Viskas butu gerai, bet pvz nevisiems internetas toks geras , kad galetum siustis zaidimus po ~20gb ar dar daugiau GB ,PVZ toki killzone 3 siustis 40gb tai siustu man turbut 3-4 dienas su mano internetu UK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na sony jau ir su NGP galejo nedaryt jokiu zaidimu kortu,bet viska del to kad pasauli pilna parduotuviu tinklu dar kurie galima sakyt gyvena is zaidimu disku pardavinejimo,bei del to kad ne visi zmones turi interneta,ir kad ir turi,ne visi sgaletu pvz greitai atsisiust pilnus ,ten 20Gb ir daugiau uzimancius zaidimus. o nauji NGP zaidimai kurie uzims nedaug ir nebus jau leidziami kortose. aisku del didziuju konosliu ateities teisingai ,nebus tu disku jau.ir kam ju reiks.gal; bus kokie pvz kioskeliai ,kad pvz jei tu negali isnamu siust zaidimo del neto griecio pvz nueisi su memory korta i kioskeli , sumokesi,ikisi korta ir tau per kelias sekundes irasys i ja zaidima, ir eisi namo su nauju zaidimu. siaip jau sony dabar kazka tokio galvojo ir su NGP. na buvo minciu pas juos , tiesiog Gamespot tinklas labai verke.vargsai zinot is ko jie gyventu tada.

Na, bet čia jau tas pats, kad kopijuoti vienas kitam žaidimus, jeigu nusineši memory kortą į kioską ir įsirašysi žaidimą. Aš manau, diskai panaikinami bus tam, kad žmonės pirktų tik sau žaidimą, būtent į tą konsolę, o jau su niekuo negalėtų keistis žaidimais ir parduoti. Čia vienintelis pliusas žaidimų gamintojams ir konsolėms, nes jeigu norės pažaisti 1000 žmonių porą žaidimų, tai ir pirks abudu žaidimus, o dabar gali pirkti 500 žmonių vieną žaidimą, o kiti 500 žmonių - kitą ir tada tiesiog apsikeist (čia grubiai, bet suprantat) :). Tai va, tokia ta tik nauda, manau.

 

Viskas butu gerai, bet pvz nevisiems internetas toks geras , kad galetum siustis zaidimus po ~20gb ar dar daugiau GB ,PVZ toki killzone 3 siustis 40gb tai siustu man turbut 3-4 dienas su mano internetu UK

Jo, ir kokie kietieji diskai turėtų būti instaliuoti, kad pvz. nori kelis žaidimus rimtesnius turėti ir žaisti.

Redagavo MadLinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas butu gerai, bet pvz nevisiems internetas toks geras , kad galetum siustis zaidimus po ~20gb ar dar daugiau GB ,PVZ toki killzone 3 siustis 40gb tai siustu man turbut 3-4 dienas su mano internetu UK

Ne į temą

na nebent cia su mobile netu siunti. nesakau kad per kelias minutes ir aisku priklauso nuo koks aktyvumas. man irgi ne stebuklai buna, bet su 20mb netu kokia 1.2mb/s siuntimas buna max is LM.deja greiciau jau nesiuncia nei su bet kokiu greitesniu netu irgi. hmm na 20gb nzn, bet 8 ,tai per pusnakti kazkur pareina. vel aisku jei pasimsis sena torenta tai ir per savaite gali neatsiust. deja labai greit viskas mirsta bent jau LM.o iskitur niekur sisut nebuna greicio. siaip isvis keistai man nzn, UK bunant greiciausiai siuncia is lietuvisko trackerio :) visi kiti tai kai akmens amziuj.kad ir ruskeliu saitai.

 

Na, bet čia jau tas pats, kad kopijuoti vienas kitam žaidimus, jeigu nusineši memory kortą į kioską ir įsirašysi žaidimą. Aš manau, diskai panaikinami bus tam, kad žmonės pirktų tik sau žaidimą, būtent į tą konsolę, o jau su niekuo negalėtų keistis žaidimais ir parduoti. Čia vienintelis pliusas žaidimų gamintojams ir konsolėms, nes jeigu norės pažaisti 1000 žmonių porą žaidimų, tai ir pirks abudu žaidimus, o dabar gali pirkti 500 žmonių vieną žaidimą, o kiti 500 žmonių - kitą ir tada tiesiog apsikeist (čia grubiai, bet suprantat) :). Tai va, tokia ta tik nauda, manau.

Jo, ir kokie kietieji diskai turėtų būti instaliuoti, kad pvz. nori kelis žaidimus rimtesnius turėti ir žaisti.

na bet pagalvok kiek zmoniu dirba visose tose parduotuvese kur prekiauja pagrinde butent video zaidimais. tai dabar jei vis tai uzdaryt ane.. kiek bedarbiu ir daug blogiau tom kompanijom kuriu ten parduotuviu tinklai isvis. cia tas pats kodel mes vis dar neturim visu masinu elektriniu arba kitu alternatyviu kuru varomu, ne del to kad negalim. bet del to kad naftos kompanijos valdo tai. cia panasiai irgi. viskas ne taip parasta, jei konsoliu kurejai galetu visiskai laisvai reiksti savo fantazija,tai mes turetume tikrai ne tokias konsoles kokias dabar turim. deja turi kurti tai kad butum suderinamas su tuo kas pasauli populiaru ,kas perkama,kur perkama. vat jie ir diktuoja salygas, nes jeigu ju parduotuve viena garsiausiu ,reiskia tau reikia kad ir tavo konsoles zaidimai butu ten parduodami. reiskia darysi taip kad tai butu imanoma. deja tokie stabdziai ziauriai stabdo visa tehnologijos vystymasi visom kryptim cia kur tik bepaziuretum. toks gyvenimas .

bet i digital zaidimu era jau einama.na aisku su tuo reikia neto greitesnio ,kas irgi po biski vystosi ta linkme.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na nebent cia su mobile netu siunti. nesakau kad per kelias minutes ir aisku priklauso nuo koks aktyvumas. man irgi ne stebuklai buna, bet su 20mb netu kokia 1.2mb/s siuntimas buna max is LM.deja greiciau jau nesiuncia nei su bet kokiu greitesniu netu irgi. hmm na 20gb nzn, bet 8 ,tai per pusnakti kazkur pareina. vel aisku jei pasimsis sena torenta tai ir per savaite gali neatsiust. deja labai greit viskas mirsta bent jau LM.o iskitur niekur sisut nebuna greicio. siaip isvis keistai man nzn, UK bunant greiciausiai siuncia is lietuvisko trackerio :) visi kiti tai kai akmens amziuj.kad ir ruskeliu saitai.

na bet pagalvok kiek zmoniu dirba visose tose parduotuvese kur prekiauja pagrinde butent video zaidimais. tai dabar jei vis tai uzdaryt ane.. kiek bedarbiu ir daug blogiau tom kompanijom kuriu ten parduotuviu tinklai isvis. cia tas pats kodel mes vis dar neturim visu masinu elektriniu arba kitu alternatyviu kuru varomu, ne del to kad negalim. bet del to kad naftos kompanijos valdo tai. cia panasiai irgi. viskas ne taip parasta, jei konsoliu kurejai galetu visiskai laisvai reiksti savo fantazija,tai mes turetume tikrai ne tokias konsoles kokias dabar turim. deja turi kurti tai kad butum suderinamas su tuo kas pasauli populiaru ,kas perkama,kur perkama. vat jie ir diktuoja salygas, nes jeigu ju parduotuve viena garsiausiu ,reiskia tau reikia kad ir tavo konsoles zaidimai butu ten parduodami. reiskia darysi taip kad tai butu imanoma. deja tokie stabdziai ziauriai stabdo visa tehnologijos vystymasi visom kryptim cia kur tik bepaziuretum. toks gyvenimas .

bet i digital zaidimu era jau einama.na aisku su tuo reikia neto greitesnio ,kas irgi po biski vystosi ta linkme.

Pritariu. Visur valdo monopolija ir t.t. Bet dar į temą dėl diskų atsisakymo, tai galiu pasakyti, kad aš pakeičiau xbox 360 į PS3 dėl Blu ray grotuvo, tai jeigu panaikins optinį įrenginį, tai irgi minusą užsidės iš tos pusės, nes juk konsolė dabar ne tik žaidimus palaiko. Na, OKi. Rašykim, kas naujo Sony pasaulyje. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiekvienams savo aisku. nesakau kad tai negrazu, bet as geriau i lentyna gera knyga pasidesiu,nes knyga skaitom, o zaidimas tai yra tai kas ekrane vizualu. pvz kai nusipirkau iskart kai pasirdoe BF 1943 is PSN. ar jauciausi kaip nors kitaip del zaidimo ? visiskai ne. labai geras geimas ir losiau ji taip paciai kaip buciau loses bet koki zaidimas "is dezutes" svarbiausia koks tas zaidimas.o ne kokia jo dezute guli. na dar ir del praktiskumo. pvz pasimt konsole su savim,turi imt ir visa kruva dezuciu. na ne visi vaikai esam cia jau.

Supranti as esu toks zmogus, kad man viskas eina per akis. Man turi viskas buti grazu. Ir beje as irgi turiu BF 1943 is psn ir man kitoks jausmas ji zaisti nei zaidima is dezutes. Vaikiska atrodo? Nu ka padarysi :) . Kaip ir sakei visiem pagal skoni :)
Ne į temą

Beje pirkdamas Demon's Souls daug variantu maciau dezutes virselio. Ta prasme su "Game Of The Year" uzrasu ir kitokiu, bet ieskojau originalaus. Nors ir brangesnis originalus buvo, bet as vistiek ji pirkau.(vien tik del virselio). Esu toks zmogus, kad man viskas turi buti grazu ir originalu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Read on for the bestselling games in Japan for the week of January 24 to 30, courtesy of Media Create.

 

01. The Last Story (Wii) - 114,722 / NEW

02. Valkyria Chronicles III: Unrecorded Chronicles (PSP) - 102,779 / NEW

03. Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii wake ga Nai Portable (PSP) - 88,493 / NEW

04. Kenka Banchou 5: Otoko no Housoku (PSP) - 58,977 / NEW

05. Toaru Majutsu no Kinsho Mokuroku (PSP) - 56,017 / NEW

06. Dragon Age: Origins (PS3) - 42,854 / NEW

07. Monster Hunter Portable 3rd (PSP) - 33,338 / 4,128,278

08. Dream Club Zero (Xbox 360) - 21,734 / NEW

09. Kingdom Hearts: Birth By Sleep Final Mix (PSP) - 20,528 / 97,846

10. Donkey Kong Country Returns (Wii) - 19,214 / 773,893

 

11. Dragon Age: Origins (Xbox 360)

12. Tsuku Monogatari (PSP)

13. Gal Gun (Xbox 360)

14. Wii Party (Wii)

15. Chaos;Head Love Chu*Chu! (PSP)

16. Pokemon Black / White (DS)

17. Inazuma Eleven 3: Sekai e no Chousen! The Ogre (DS)

18. Ni no Kuni (DS)

19. Monster Hunter Frontier Online Season 10 (Xbox 360)

20. AKB1/48: Idol to Koishitara... (PSP)

Nuotrauka

 

Hardware wise, it was a good week for the PSP (but not the PSPgo), with the PlayStation 3 outselling its closest console rival.

 

* PSP - 34,648

* PlayStation 3 - 25,149

* Wii - 19,448

* Nintendo DSi LL - 11,891

* Nintendo DSi - 9,611

* Xbox 360 - 3,513

* PlayStation 2 - 1,938

* Nintendo DS Lite - 1,059

* PSP go - 280

na last story aisku pasirdoe puikiai debiutaves,bet prie PSP japonijoj tai neprieina niekas. pirmi 5 geriausiai parduodami zaidimai ,4 is ju PSP, tik 1 is ju as zinau :) bet vistiek kawaii..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Shalmas

Ne į temą

nu man is LM siuncia ~800kb/s bet tokiu laiku kaip nuo penkiu valandu vakaro iki 10 ar 11 , tai vapse is lm siuncia 10kb/s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Shalmas

Ne į temą

nu man is LM siuncia ~800kb/s bet tokiu laiku kaip nuo penkiu valandu vakaro iki 10 ar 11 , tai vapse is lm siuncia 10kb/s
Ne į temą

kas tas shalmas?... :P na nzn man kai is lietuvos isvariau siunte lietuvoj apie 1.2mb/s , pasijungiau UK ,siuncia taip pat ir cia.aisku cia max 1.2, siaip buna apie 1mb arba siek tiek maziau.nzn ar pakiltu siuntimo greitis nuo pacio neto greicio,manau kad ne.

 

The PS2 Just Will Not Die!

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

The PlayStation 2 was first released in the year 2000. It was presumed dead in 2006, with the advent of the PlayStation 3. Yet here we are, eleven years later, and the thing just will not stop selling.

 

Sony released its quarterly financial results overnight, and amidst all the money talk one figure stood out: hardware sales for the PlayStation 2. You see, over the last few years, they've barely changed. In fact, in two of the past three quarters, sales of the console have been as strong as they were a year ago, so strong that it matched and even sometimes outsold the PlayStation Portable.

 

While the current fiscal year has one more quarter left to run, Sony forecasts it will have sold 6 million PS2s by the end of it. Six million! That's only two million fewer than it expects to sell of the PSP, and not that far off the 15 million PS3s the company thinks it will sell.

 

To still be manufactured eleven years after it was first released is an achievement in itself. For new games to be released for the system eleven years after it was first released is just as big an achievement. But to sell six million consoles in a year so long after it was "replaced", and nearly four years after its last high profile game (God of War II) was released is astonishing.

 

To put that astonishment into cold, hard numbers, between October and December 2010, the PlayStation 2 sold 2.1 million units worldwide. That amount, while seemingly minor, was enough to push the console past a very significant milestone: 150 million consoles sold.

taigi 2010 PS2 dar parduota apie 6mln, o viso jau sieks 150 mln. na manau viena is priezasciu kodel PS2 vis dar perkamas, ir tai leicia tik tuos skaicius kas perka naujas, o kiek zmones perperka dar vieni is kitu,tai vien tik nauju pardavimo skaicius tikrai ispudingas, manau viena is priezascius bent jau UK yra tai, kad naujas supakuotas PS2 slim kainuoja tik £25 ,su vienu pulteliu. bet tai tik 25 svarai. ir tai gausi uz tai ne naudota koki sutrinta,bet nuliova.tai ko neimt, as pats dar zadu pasimt viena,viena tam kad dar palost siaubiakus bei rpg.

o jei dar kas nors paleistus nors kelis Wii siaubiaku portus,tai isvis manau jis butu norimas. na kad ir FF 4 portas. ar dar keliu zaidimu kur pvz ta motion valdyma butu galima gan nesunkiai pakeist i analogo valdyma.grafika siek tiek nukentetu bet nestipriai. gal net idomiau butu PS2 portai nuo Wii ,negu PS3 portai kuriuos matome jau vis dazniau.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia tave taip pavadinau :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Amazon Cuts PS3 160GB Price by almost 25%

 

oba tik £196 uz PS3 160GB , kai normali jo kaina eina ant 60 didesne. na pigiau dar nera buve tikriausiai. :thumbsup4: plius uz dyka gauni trigerius ir dar viena zaidima arba headseta gali pasirinkt tik uz £15

 

Amazon UK has cut the price of their 160GB PlayStation 3 unit by almost 25% in a bid to stave off competition from Tesco. Supermarkets in the UK have recently been cutting the price of gaming hardware and software in order to bring customers into the stores.

 

Amazon UK has fought back by price-matching the Tesco deal, bringing the console down to £196, from a recommended retail price of £250. In addition to this, the company is also offering a pair of Giotek Real Triggers for free, plus a choice of a selected game or headset for just £15. Games on offer include Assassin's Creed: Brotherhood, FIFA 11, Need For Speed: Hot Pursuit, and the brand new Dead Space 2: Limited Edition.

 

If this sounds good to you, click here to visit the offer page. Any gamer in the UK who doesn't have a PlayStation 3 already, be sure to take advantage of this offer as soon as possible, because it is well worth it. I'd highly recommend getting Dead Space 2 too for that price.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Hi Everyone! With awesome multi-player games such as Killzone 3 and SOCOM 4: U.S. Navy SEALs on the way, the new Bluetooth Headset is sure to be your go-to communication device. The Headset already comes in a sleek, high-gloss black finish. However, we’ve also heard some of your requests for a militaristic color and are now offering the headset in a new “urban camouflage” color. For the same great price of $49.99 (MSRP), the urban camouflage Bluetooth Headset will be available at GameStop locations nationwide, to coincide with the highly-anticipated launch of SOCOM 4 on April 19 – making it a must have for SOCOM 4’s unbridled 32-player online multiplayer mayhem.

 

As most of you know, our Bluetooth Headsets offer a number of great features, making it perfect for gaming. It starts with built-in noise cancellation and our proprietary High Quality (HQ) mode enabling us to deliver the best quality PS3 voice chat. An in-game headset status indicator, easily accessible microphone mute button, and charging cradle which also functions as a desktop microphone adds unparalleled functionality.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkokia lieva spalva , bent man ( na SOCOMui tinka , bet noreciau kad tiktu ne tik vienam zaidimui :D ) Butu orginalinis sony koks urban headsetas paimciau , nes ten padelkes irgi nieko gero..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

US yra Officelus naujas Headsetas (juodas) toks pat kaip cia pavaizduotas, bet EU dar nera jo pirkti ,vat juoda tai paimciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

US yra Officelus naujas Headsetas (juodas) toks pat kaip cia pavaizduotas, bet EU dar nera jo pirkti ,vat juoda tai paimciau

o tai tas kur dabar po 18 tai senesnis dar? nzn per zmones maciau tokius po 10 Uk pardavineja na tuos juodus,aisku ne naujausius,bet tikrai ne 50 as mokeciau uz toki headset,kurio ir taip neina naudot losiant,nes juk reikia ir zaidimo garso siaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.