scalman

SONY konsoliu naujienos !

Rekomenduojami pranešimai

Tikrai puiki naujiena , kad gelesim Save laikyti PSN, Cia jei HDD nusprogtu neticia , tai isigelbejimas bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai puiki naujiena , kad gelesim Save laikyti PSN, Cia jei HDD nusprogtu neticia , tai isigelbejimas bus :)

cia yra ir daug gilesne prasme viso to. pvz Portal 2 leis jau laikyt seivus bei visus pasiekimus zaidimo cloud. kad galetum lost is to pacio seivo su PS3, PC ar Mac. na juk tures cross paltform jau. tai va cloud cia ir yra tas pagrindinis dalykas. isvis neriks rupintis kad pakeitus konosles ten juos susigrzint ar pan. viskas bus tenai bet kuriuos metu prieinama. pvz gal ir NGP tures kokiu zaidimu cross platfrom su PS3, vel vienu seivu naudotis galesi is abieju ju. na Portal 2 prades visa sita ,manau vystysis po to jau greit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia yra ir daug gilesne prasme viso to. pvz Portal 2 leis jau laikyt seivus bei visus pasiekimus zaidimo cloud. kad galetum lost is to pacio seivo su PS3, PC ar Mac. na juk tures cross paltform jau. tai va cloud cia ir yra tas pagrindinis dalykas. isvis neriks rupintis kad pakeitus konosles ten juos susigrzint ar pan. viskas bus tenai bet kuriuos metu prieinama. pvz gal ir NGP tures kokiu zaidimu cross platfrom su PS3, vel vienu seivu naudotis galesi is abieju ju. na Portal 2 prades visa sita ,manau vystysis po to jau greit.

Būtent, aš irgi manau, kad šitas dalykas labiausiai siejasi su NGP, tam kad žaidžiant ant vieno ir persėdant ant kito, nereikėtų perkėlinėt seivo ar dar kokių čiūdų daryt, o tiesiog sėdi ir žaidi. Bet dėl viso šito naujo dalyko manau turėtų dar šiek tiek brangti nauji PS3 žaidimai, nes žaidėjų ne 100 ir ne 200, tai tie sevai atrodo ima nedaug, bet kai tokiais mąstais, tai tam reik vietos, reik naujų serverinių ir pan :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent, aš irgi manau, kad šitas dalykas labiausiai siejasi su NGP, tam kad žaidžiant ant vieno ir persėdant ant kito, nereikėtų perkėlinėt seivo ar dar kokių čiūdų daryt, o tiesiog sėdi ir žaidi. Bet dėl viso šito naujo dalyko manau turėtų dar šiek tiek brangti nauji PS3 žaidimai, nes žaidėjų ne 100 ir ne 200, tai tie sevai atrodo ima nedaug, bet kai tokiais mąstais, tai tam reik vietos, reik naujų serverinių ir pan :).

su NGP nebent ateiti,juk cia PS3 butent sitas dalykas bus su nauja FW. ir manau butent del galimu ateity daugiau cross platform zaidimu,tokiu kaip Portal 2 bus. nuties kelia kaip sakant. o del vieno zaidimo tirkai nekurtu viso Cloud dalyko PS3. PS3 labiau ispopuliarintu Pc zaidimus bei Mac su situo dalyku. pvz kaip Portal 2 gausi nemokama PC steam verisja jei perki PS3 zaidima.aisku cross platform reikia butinai butent cloud dalyko kas ir bus. na vistiek juda tas dalykas , va Kojima nori visa MGS zaidima is cloudo paleist, kad net nereiks pacio zaidimo turet konoslej isvis,o lost is "debesu" galesim, tiek su PS3, tiek su NGP. na naujienos tokios yra labai gerai tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi nebūtina bus seivus siūst į serverius, nes su mano lėtapėdžiu internetu puse dienos kels, nors šiaip toks dalykėlis praverstu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai puiki naujiena , kad gelesim Save laikyti PSN, Cia jei HDD nusprogtu neticia , tai isigelbejimas bus :)

Palaukit kitos konsolių kartos :) Jau beveik visiems aišku, kad nebus jokių žaidimų diskų - viskas bus atsiunčiama internetu. Net SONY užsiminė, kad kitoje konsolėje tikrai nebus optinio įrenginio.

O žvelgiant dar į ateitį, ir turint galvoje cloud computing galimybes, konsolė ko gero bus tik nedidelė dėžutė su pagrindiniais elementais ir šiek tiek atminties. Visas mūsų 'įsivaizduojamas' HDD stovės kažkur SONY rūsy, ir taipogi jo turinį pasieksime interneto pagalba :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
IštrintasVartotojas003 parašė:

Palaukit kitos konsolių kartos :) Jau beveik visiems aišku, kad nebus jokių žaidimų diskų - viskas bus atsiunčiama internetu. Net SONY užsiminė, kad kitoje konsolėje tikrai nebus optinio įrenginio.

O žvelgiant dar į ateitį, ir turint galvoje cloud computing galimybes, konsolė ko gero bus tik nedidelė dėžutė su pagrindiniais elementais ir šiek tiek atminties. Visas mūsų 'įsivaizduojamas' HDD stovės kažkur SONY rūsy, ir taipogi jo turinį pasieksime interneto pagalba :)

Tai nori pasakyti, kad maždaug nebebus galimybės keisti žaidimus, pirkt parduotuvėj ir t.t.? Viskas internete? Mano galva nesąmonė tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS4 dar yra šansų, kad turės, bet dar sekantys - tikrai ne.

Pasižiūrėk į šiandieninius gudručius - parsisiunčia, ir per išorinį HDD ar kitu būdu susimeta viską į konsolę :) Taip pat visokie DLC, Arcade žaidimai.. O ir interneto technologijos tobulės, greičiai didės - problemų tai nesudarys.

Žinoma, jausis diskų, kaip pačiupinėjamų dalykų, nostalgija, bet toks jau gyvenimas :)

Dar yra variantas, kad bus ir diskai, ir download-only versijos, kaip kad muzikoje sugyvena ir kompaktai, ir elektroninės muzikos parduotuvės. Juk nebus taip staigiai pereita prie download-only.

Bet nesukit galvos, visvien čia >10 metų dar nieks nesikeis :)

 

http://www.games.lt/g/clubnews.full/6264

http://www.qj.net/qjnet/news/sony-expect-p...ical-drive.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Heh, idomiai cia vytas desto, viename poste teigia, kad kita konsoliu karta jau bus nebetures fiziniu zaidimu, poto jau ramina kad dar 10 metu ramiai gyvemsim su jomis :) (per 10 metu, iseis dar 2 konsoliu kartos).

 

Kaip bebutu, sony po 3.60 tures mano ps plus pinigus, nes remote save buvo mano sena svajone (as tik tikiuosi jog si funkcija bus on demand, ty save bus uploadinami pagal poreiki, nes jei save bus siunciami kiekviena karta seivinant zaidima, tia gali gautis ne pats greiciausias uzsiemimas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nori pasakyti, kad maždaug nebebus galimybės keisti žaidimus, pirkt parduotuvėj ir t.t.? Viskas internete? Mano galva nesąmonė tada

na sony jau ir su NGP galejo nedaryt jokiu zaidimu kortu,bet viska del to kad pasauli pilna parduotuviu tinklu dar kurie galima sakyt gyvena is zaidimu disku pardavinejimo,bei del to kad ne visi zmones turi interneta,ir kad ir turi,ne visi sgaletu pvz greitai atsisiust pilnus ,ten 20Gb ir daugiau uzimancius zaidimus. o nauji NGP zaidimai kurie uzims nedaug ir nebus jau leidziami kortose. aisku del didziuju konosliu ateities teisingai ,nebus tu disku jau.ir kam ju reiks.gal; bus kokie pvz kioskeliai ,kad pvz jei tu negali isnamu siust zaidimo del neto griecio pvz nueisi su memory korta i kioskeli , sumokesi,ikisi korta ir tau per kelias sekundes irasys i ja zaidima, ir eisi namo su nauju zaidimu. siaip jau sony dabar kazka tokio galvojo ir su NGP. na buvo minciu pas juos , tiesiog Gamespot tinklas labai verke.vargsai zinot is ko jie gyventu tada.

 

The PS3 Slim Now Comes In Silver

 

Nuotrauka

 

Just as the original model of the PlayStation 3 was made available in a fancy shade of silver, so too is the newer "Slim" model. Let's hope unlike last time this isn't a Japan-only kind of deal!

 

See, the last silver PS3 was never released in the West. So this one, currently only revealed for the Japanese market, may not either! Though we're checking with Sony just to be sure.

 

It's "Satin Silver", the same shade as the last silver PS3, and goes on sale in Japan on March 10 as a limited edition. There'll be two versions available: a 160GB version for ¥29,980 (USD$365), while the 320GB version will set you back ¥34,980 (USD$427).

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriau butu Diskose tie zaidimai, bunant lietuvoj tai greitai parsisiusi, bet tokioj kaip UK tai ten mirtis o ne internetas

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriau butu Diskose tie zaidimai, bunant lietuvoj tai greitai parsisiusi, bet tokioj kaip UK tai ten mirtis o ne internetas

Visiškai pritariu, nežinau kodėl, bet diskai, tiesiog malonumas jaučiamas, kai turi diską ir dėžutę, skirtingai nei pvz. Steam, kur negali realiai apčiuopt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriau butu Diskose tie zaidimai, bunant lietuvoj tai greitai parsisiusi, bet tokioj kaip UK tai ten mirtis o ne internetas

na nzn man cia butnant pvz lirtuvoj turejau tokio greicio neta ir cia tokio greicio netas,tai man siuncia taip pat greitai beveik na is LM jei lyginant.

del disku tai mes dabar taip mastom cia visis,nes dar niekas realiai nepasikeite,o pasikeistu ir priprastume ir butu gerai. nzn man jau dabar labai gerai su atsisiunciamais zaidimais tiesiai i konsole.o jei apie nesiojama kad ir NGP. na znn ar noriu su savim tampytis tas memory card su zaidimais,jei galeciau tai turet viduje jau.del namu konsoliu tai ok turet diskus aisku,bet velgi tik todel nes taip dabar turim, o pasikeistu ir musu poziuris pasikeistu tuo paciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai pritariu, nežinau kodėl, bet diskai, tiesiog malonumas jaučiamas, kai turi diską ir dėžutę, skirtingai nei pvz. Steam, kur negali realiai apčiuopt

Pritariu. As pvz esu toks zmogus, kad man grazu pasideti i lentina diskus su dezutem. Visalaik saugai dezutes, kad nesusibraizytu. Tai juk malonumas. O tai, kad nebus disku tai man labai nepatinka :/ Bet ka gali padaryti :| Nu liudna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu. As pvz esu toks zmogus, kad man grazu pasideti i lentina diskus su dezutem. Visalaik saugai dezutes, kad nesusibraizytu. Tai juk malonumas. O tai, kad nebus disku tai man labai nepatinka :/ Bet ka gali padaryti :| Nu liudna

na kiekvienams savo aisku. nesakau kad tai negrazu, bet as geriau i lentyna gera knyga pasidesiu,nes knyga skaitom, o zaidimas tai yra tai kas ekrane vizualu. pvz kai nusipirkau iskart kai pasirdoe BF 1943 is PSN. ar jauciausi kaip nors kitaip del zaidimo ? visiskai ne. labai geras geimas ir losiau ji taip paciai kaip buciau loses bet koki zaidimas "is dezutes" svarbiausia koks tas zaidimas.o ne kokia jo dezute guli. na dar ir del praktiskumo. pvz pasimt konsole su savim,turi imt ir visa kruva dezuciu. na ne visi vaikai esam cia jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.