Rekomenduojami pranešimai

Tikrai man atrodo geras, nes EA mažai kada paveda ir kiek pažėjau tai žaidimas lyg Mafia II tik seniau, šiaip žaidimą galima apibūdint GTA+Assassin's Creed+Splinter Cell :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai man atrodo geras, nes EA mažai kada paveda ir kiek pažėjau tai žaidimas lyg Mafia II tik seniau, šiaip žaidimą galima apibūdint GTA+Assassin's Creed+Splinter Cell :)

dar galeciau dadet +velvet assassin :) - turetu but neblogas zaidas, lauksim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

asmeniskai man(kiek girdejau ir ne tik man) jis neveikia. Atsisiunciau is linkomanijos. bandau i hdd irasyt-neleidzia. Bandau paleist- prologue daeinu iki duru, bandau iseit ir ismeta is zaidimo nes tipo diskas purvinas arba subraizytas. Issvaisciau 2 diskus ant jo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai viskas pasileido ir isirase i hdd. Bet jei atvirai tai didesnio S nesu mates, taip laukiau sio zaidimo . Viena is pirmu misiju tai mustynes bare ce kazkas lygino su Asasianu tai iki sio zaidimo mustyniu lygio dar jiem labai ir labai toli , zmones juda kaip robotai gave smugi krenta kai gumines leles , grafika tikrai prasta viena is misiju vest nauja masina per miskus tai misko vaizdai dauk graziau ir tikriviskiau atrodo ant colina 2001 kai leki su masina pro miskus . Detalumas ir tragiskas palyginus kai Assasiane viskas detalu grazus miestai ir tt o ce visiskai nieko. Kiti aisku sakis ne grafikoj esme bet kad ir misijos niekam tikusios pribek suduok i snuki padek bomba tyliai , nors gali bekti pro naciu nugaras ir tipo nieko jie net nepastebi ziuri i viena taska saugo ten kazka .... padedi bomba nusoki nuo tvoros belekokio aukscio tau nieko nenutinka soki i masina begi nuo visu per miesta (masinos valdimas tragiskas , nors kiek ja bedauzytum ne ibrezimo) biski paspaudes pabegi o tada tau sako grisk ten pat tuo paciu keliu pas tuos pacius nacius o jie net taves nepazista krc.......................................Dar tie sprogimai fotkese taip graziai padaryti o realiai zaidzent tai net nera zodziu .Bereikalo isirasiau :)

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai viskas pasileido ir isirase i hdd. Bet jei atvirai tai didesnio S nesu mates, taip laukiau sio zaidimo . Viena is pirmu misiju tai mustynes bare ce kazkas lygino su Asasianu tai iki sio zaidimo mustyniu lygio dar jiem labai ir labai toli , zmones juda kaip robotai gave smugi krenta kai gumines leles , grafika tikrai prasta viena is misiju vest nauja masina per miskus tai misko vaizdai dauk graziau ir tikriviskiau atrodo ant colina 2001 kai leki su masina pro miskus . Detalumas ir tragiskas palyginus kai Assasiane viskas detalu grazus miestai ir tt o ce visiskai nieko. Kiti aisku sakis ne grafikoj esme bet kad ir misijos niekam tikusios pribek suduok i snuki padek bomba tyliai , nors gali bekti pro naciu nugaras ir tipo nieko jie net nepastebi ziuri i viena taska saugo ten kazka .... padedi bomba nusoki nuo tvoros belekokio aukscio tau nieko nenutinka soki i masina begi nuo visu per miesta (masinos valdimas tragiskas , nors kiek ja bedauzytum ne ibrezimo) biski paspaudes pabegi o tada tau sako grisk ten pat tuo paciu keliu pas tuos pacius nacius o jie net taves nepazista krc.......................................Dar tie sprogimai fotkese taip graziai padaryti o realiai zaidzent tai net nera zodziu .Bereikalo isirasiau :hi:

 

To man ir uzteko, jau norejau rasytis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To man ir uzteko, jau norejau rasytis ;)

Nusivyles labai buvau nes laukiau sio zaidimo tai ir papiesiau ne is geros puses ;) Pamegink gal patiks . Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

res5ect labaj detaliai viska aprase =] Gailiuosi dabar sugadinto verbatimo, liko vienas, saugosiu mafijai (jei nieko nebus gero iki jos) :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man visai patinka. Didžiausas minusas - nulipimas nuo stogų: prieini prie krašto ir jis nukrenta ir tenka iš naujo misiją. Gal nemoku kažko, bet, pvz., per AC2 priėjus prie krašo veikėjas savaime pasikabina ant krašto ir nulipi... Na, gal tik aš nemoku kažko, bet vakar žaidžiau ir taip 2x nukritau ir nebežaidžiau daugiau. Dar seivinimo sistema fucked up: užsiseivini, išjungi, pasirodo misiją iš pradžių vėl reikia žaisti... O šiaip tai smagus: sprogini, mušiesi, šaudai, stealth'ini, man patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

res5ect labaj detaliai viska aprase =] Gailiuosi dabar sugadinto verbatimo, liko vienas, saugosiu mafijai (jei nieko nebus gero iki jos) :)

Iki mafijos dar ilgai laukt.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiausiai nepatiko labai lievi sprogimai ir lievai valdomos mašinos.. šiaip žaidimas neblogas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai man atrodo geras, nes EA mažai kada paveda ir kiek pažėjau tai žaidimas lyg Mafia II tik seniau, šiaip žaidimą galima apibūdint GTA+Assassin's Creed+Splinter Cell <_<

Ne į temą

A tikrai? Fifa 09 - susiko EA, 100% trofeju neina gauti, nezinau kaip ant x'o.

NBA 09 - tas pats.

Fifa 10 - glitchinti trofejai.

 

Nezinau kaip su situo zaidimu, bet su kitais tikrai EA nesamoniu pridare. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.