Rekomenduojami pranešimai

Kas nors užsisaket signature edition ar kolekcine versija ?

signature edition ,Tai manau is PLM keleta zmoniu gal ir uzsisakis , kurie gyvena kitose salise , bet ir tai nemanau kad sakisis, kolekcine versija tai gal ir sakisis nes zimiai pigesne negu signature Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nors užsisaket signature edition ar kolekcine versija ?

As kolekcije preorder padariau :thumbsup4: 10d.... poto bala zino kiek kol atsius. iki kaledu noreciau gaut..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu žiūriu aš tuos gameplay video. Tai man vizualiai Dirt2 labiau patinka. Screenshot'ai GT5 gal ir gražesni bus, bet tokios detalės kaip mašinos sąveika su pasauliu kažkaip nelabai. GT5 tos invisibles walls ir jausmas, kad trasa padengta stiklu (aš ne apie slidumą ar valdymą) labai bado akis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
fLn parašė:

Žiūriu žiūriu aš tuos gameplay video. Tai man vizualiai Dirt2 labiau patinka. Screenshot'ai GT5 gal ir gražesni bus, bet tokios detalės kaip mašinos sąveika su pasauliu kažkaip nelabai. GT5 tos invisibles walls ir jausmas, kad trasa padengta stiklu (aš ne apie slidumą ar valdymą) labai bado akis.

Ne į temą na tu cia palyginai extreme racinga su simuliatorium. kur ten ralis,baja,purvas,sokinejimai,vertimaisi,avarijos ir pan,o kur cia tvarkingas vaziavimas trasom. reikia visokiu zaidimu.na GT5 trasos tikrai neblizga,nzn gal is video tau taip pasirode,normalus asfaltas.ir siaip per mazai racingu kuriama.jei dar maziau kurtu tai isvis nebutu ka lost kai norisi kartais ne vien grazaus vazinejimo.gerai kad yra ir tokie ir tokie zaidimai.skirtis turi, nes ir skirti kitiem tikslam.GT4 jau atrodo geriau nei bet kas kitas,ir tikrai netrodo netikra.

 

keli screenai is photo mode.tokiu bus galima prisiphotomodint simtus.

 

Citata

Update: Revised the date to reflect the true NZ release date. For whatever reason, Sony have confirmed that the originally supplied date (24th) was incorrect and that GT5 will in fact be hitting shelves nationwide from the 25th.

 

Sony Computer Entertainment NZ today confirmed that Gran Turismo 5 will go on sale from Thursday 25th November in NZ.

 

"Gran Turismo 5 is an ambitious project, with challenges and complexities which have made it our version of the Apollo Space Programme!" commented Kazunori Yamauchi, President of Polyphony Digital Inc. " I can only apologise to everyone for making you wait so long, and I hope that when you try out the wealth of driving experiences available in Gran Turismo 5, you will not be disappointed."

 

So there it is, GT5 will be releasing on Thursday November 25th!

taigi ne 24, o 25... :thumbsup4:

 

patvirtinimas !!! no cockpit view standart masinom, netgi to juodo cockpit kuri GTPSP turejo.nieko.tiesiog...GT4 masinos perkeltos i GT5.nors per uztamsintus stiklus matom kad matosi vairas ir sedynes, bet ne,,cockpit view nera..losim kaip GT4 krc.tikrai jokio skirtumo nematau,nes losdamas is vidaus vaizdu nematysi kaip tavo masina ir atrodo,nieko,tiesiog matysi GT5 grafikos trasas,bet masinos tikrai yra tik upscalintos is GT4,ka galima ir su ps2 emule pasidaryt per pc.aisku trasos cia grazios,aisku standart cars neturi jokio damage,nes jos tiesiog is GT4 perkeltos.o tai valdymas kazi irgi liko GT4.? neponiatku visokiu tikrai kyla. taigi cockipt view tik 200 masinu.netigi ne tiek, atmetus cartingus,nascar kur cockpit ten na nelabai ir reikalingas. jap thats FAIL. :D as jau apie 4 metus keik racingus losiu,ne vieno aplamai nesu loses su vaizdu is galo,tas baigesi su GT4 man is tikro,dar losdamas GT4 perejau ant vadinamo cockpit view,bet tai buvo PS2 laikai.o cia PS3 ir vel tas pats vaizdas.OK. idomu kaip jie tas masinas perkele ant visiskai naujo ,nuo nulio kurto Gt5 engine,tai jos tipo valdosi pagal GT5,bet atrodo beveik kaip GT4 tik graziau..hmm..

idomiai taip kiti zaidimai sakytu ..na mes turim 100 val gameplay, bet tik 20 val bus geros grafikos ir su fizika, o kitos 80 valandu bus be fizikos,ginklai nedarys jokio damage,ir viskas atrodys daug prasciau...koks geras geimas butu..

reikejo det tik premium masinas tada ir tiek ,ir sakyt kad tai yra 200 masinu ,viskas.as noriu lost next gen GT zaidima,o ne pusiau next gen pusiau PS2 GEN.kitas masinas reikejo dakurt kaip DLC ir isleist veliau kaip atsisiunciama contenta.ir veliau idet tas used cars. juk visada geriau yra kokybes uz kiekybe. o cia jie norejo tiesiog turet ta skaiciu 1000. bet kas is to ju 1000 is tikro.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka, jie visus tuos metus dirbo tik prie ~200 masinu? ;) Kazkas nesirisa cia man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka, jie visus tuos metus dirbo tik prie ~200 masinu? ;) Kazkas nesirisa cia man

na taip iseina,juk kitos 800 masinu tiesiog ant GT5 engine perkeltos,bet ne visai GT5 kokybes lygio ,o tik na pusiau taip.idomu praleksi su premium masina,ir kaip jausies veliau paemes standart masina tada??..ir kam to reikejo aplamai..?? ar visos standart masinos valdysis taip pat gerai kaip ir premium idomu galvojan tapie fizika pacia.....ar nevisai taip pat ..nzn kazkaip man nesirisa irgi. jie sake kad no damage,no cockpit, bet tai kaip fizika.gal irgi no GT5 physic.o tiesiog GT4 remake. ;) as garantuoju kad mane is tu 200 premium masinu realiai domina tik kokios 100. tikrai ne cartingai,nes super GT klase, ir ne nascar. ralio masinos aisku kainuos milijonus kaip visada. su kuo lost?

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ant visu masinu nebus copkaito tai failas kazkoks su gt5 tiek metu kurt cia nesuprasi kas turetu but 100 trasu 1000 tanciais automobiliu su fizikom ir pns

 

man asmensikai tuom ir nlb patikdavo gt4 kad compkaito nera o cia ir ant gt5 nebus vaizdas tai nlb kai nieko nematai ekrane o su pilna masina sunkiau vaziuot copkaitas reikalingas tikroviskiau idomiau realitiskiau gal kam ir skonio reikalas nzn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ant visu masinu nebus copkaito tai failas kazkoks su gt5 tiek metu kurt cia nesuprasi kas turetu but 100 trasu 1000 tanciais automobiliu su fizikom ir pns

trasu realiai 20.bet po eina ju skirtingos variacijos,is kuriu gaunasi apie 100.aisku kurt trasas galesi pats.tai tame trasu bus tau kiek noresi. kazkaip man atrodo kad galima pamirst used carus ar ka ,nu nzn as. na del senu geru laiku galima galvot kad tai GT4 remake ir lost..tikriausiai.bet pralekes premium caru ,ar tikrai noresi vaziuot veliau su used car.?

del cockipt tai viskas ok buvo pas PS2 GT4 ,tiek laikam tai buvo laika lenkianti grafika, ir svarbiausia buvo fizika ,bet laikai ejo,metai ejo,ir nuo pat pirmu next gen racingu jau visi zaidimai turejo cockpit view. net Midnight Club turi blem...o cia ne..

siaip Forza 3 labai laiku isleido savo Ultimate su galingu skaicium 500 ir visos masinos turi cockpit view. aisku neturi interior nei viena,bet gal jo ir nereikejo GT5,as noriu dairytis po salona ar lenktyniaut. ?

ne ka jie tada nuejo nuo GT5P laiku,ten buvo visos masinos premium,tik duok tas 100 trasu dabar GT5P zaidimui,duok jam karjera ir viskas,daugiau nieko nereikia.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu noresi ? zodziu daug cia nekomentuosiu ziuresim kas bus pilnoj versijoj jei vaziuoju isirinkes masina kokia ir nera compkaito o kitose yra tai bus failas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu noresi ? zodziu daug cia nekomentuosiu ziuresim kas bus pilnoj versijoj jei vaziuoju isirinkes masina kokia ir nera compkaito o kitose yra tai bus failas ;)

na premium masinu kokybe manau atpirks viska.ten jau nereiks abejoti niekuom.ir tas smagu..

kur daugiau galima pamatyti kazka tokio ..

 

cia tai mind blowing efektai ir visa kita..ai gerai bus ir 10 masinu...ok uzskaitom.. ;)

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Megiamiausias auto is GT2 ir tikriausia nebus galimybes su juo vaziuoti is normalios kameros, nes tingejo padaryti bent bendra vidu likusioms auto. O dar svarsciau apie PS3 ir GT5 pirkima, nes ir vaira turiu palaikoma ir seip nera ka zaisti ant PC, bet dabar tikrai privercia susimasyti. Bent jau man GT2 buvo tuo ir smagus, kad gali lenktyniauti su senais automobiliais, priedo lenktyniu zaidimai tuo ir smagus, kad gali vaziuoti kuo tikroviskiau, o dabar gausi vaziuoti kaip su RC modeliuku ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Megiamiausias auto is GT2 ir tikriausia nebus galimybes su juo vaziuoti is normalios kameros, nes tingejo padaryti bent bendra vidu likusioms auto. O dar svarsciau apie PS3 ir GT5 pirkima, nes ir vaira turiu palaikoma ir seip nera ka zaisti ant PC, bet dabar tikrai privercia susimasyti. Bent jau man GT2 buvo tuo ir smagus, kad gali lenktyniauti su senais automobiliais, priedo lenktyniu zaidimai tuo ir smagus, kad gali vaziuoti kuo tikroviskiau, o dabar gausi vaziuoti kaip su RC modeliuku ;)

na bet butent vaira turint tai realistiskiausias vaizdas mano manymu yra jau nuo priekinio stiklo taip sakant,nes jei tu turi vaira,ir dar pasirenki vaizda kur tu vel matai vaira...na bus vaizdas kur matysi kapota pas used cars..taip labiau jauciasi pati masina bent jau man. na nieko nepadarysi,reikia matyt didesnes komandos kad visom 1000 masinu sukurt cockpit view.is kitos puses jie jau 2007 turejo sukure pilnus interior juk visom GT5P masinom,tereikejo visa tai panaudot tiktai.juk per nauja nereikejo kurt.

jei GT2 buvo smagus ,tai pasileisk GT4 per pc ir losk toliau.dabar gausi vaizda kaip GT4 tik dar su kapotu vaizdas bus priedo.svarbu kad masinos turetu savo haraktersitikas visas ir bus ok.aisku galima pykti cia kiek nori kodel tik 200 masinu ir pan..bet kai pagalvoji tai visas geris netgi ne tame yra..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas net neišėjęs likę viso labo 10 dienų ar kiek ir jau prasideda pirmi "varymai". Pirma pažaisit, išbandysit, pamatysit tada ir galėsit savo drąsią nuomonę (scalman) reikši, o ne spėlioti kas bus, kas ten jau lieva, kas jau ok ir t.t. Jeigu negali savo nuomonės drąsiai teigti tai ir nerašyk visai... o dar elėraščių prirašei, nors juose jokios esmės nėra, mėtymasis iš vienos pusės į kitą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, GT5 neturi Cockpit view, neturi damage, bet jo vistiek zjbs bus. best game ever, nu aciu.. Sitaip peikiai Forza 3 bet ji turi viska ko neturi GT5, bet jis vistiek geresnis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs ant tiek du*ni ar kas jums blogai? Paskelbė datą tai kilo daugiau klausimų nei atsakymų. Žaidėt, matę savo akim kaip jis atrodo kas jame yra ir t.t. kad taip drąsiai teigi kad Forza jau geresnė už GT5? NE Tai prašom tylėti ir nerašyti savo tokios nuomonės... kaip ir sakiau kaip pamatysis išbandysit tada galėsit reikšti savo drąsiai nuomonę ir normaliai diskutuoti o ne dabar... G1iedrius išvis ką tu čia b l ū d i n i? GT5 neišbandysi - o kaip gaila. LAME

 

Nesakau kad Forza š ū d a s ar pnš., nes kaip visad kils jums šitas klausimas. Aš į jos temą net nelendu ir nerašau to ko nežinau ir nenutuokiu kas ten yra ir t.t., tas pats ir jums galioja...

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.