Rekomenduojami pranešimai

PLAY3.DE on tour! Yesterday we were invited by Sony in the 24-hour race at the Nurburgring as a guest and have instead of the real motor sport competition to follow for several hours with the three “Gran Turismo 5″ sections North Loop, 24-Race Course and Grand Prix Price spent.

-

We have filmed other GT fans while driving. While a very good driver drove on the 24-hour race-track, we had no luck friend to film a passable motor when driving the Grand Prix circuit. Nevertheless, our exclusive film review show in detail how the two new lines appear in Nurburgring Grand Tursimo 5 “. A hands-on report on the Nürburgring demo version of “Gran Turismo 5 is” soon.

Nürburgring demo version of “Gran Turismo 5 ?? :D

 

 

Gran Turismo 5 - Nürburgring - Track: 24 Stunden Rennen

 

Gran Turismo 5 - Nürburgring - Track: Grand Prix-Strecke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tas paskutinis video GT5??!?!?!? Nes atrodo kaip Forza modas... Sry nesusilaikiau.. Nu net ant 720p perziurejau, nu gryna forza.. Beje masina demonstracijai parinko nuostabia!
Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tas paskutinis video GT5??!?!?!? Nes atrodo kaip Forza modas... Sry nesusilaikiau.. Nu net ant 720p perziurejau, nu gryna forza.. Beje masina demonstracijai parinko nuostabia!

taigi Forza butu turejas damage. :) matei kad nera jo.tiesiog atskiros GT5 demuskes su keliom masinom vis kazkur pasirodo.kad ir Mersu salonuose va bus galima palosti su GT5 demo irgi.asmeniskai manes tai visiskai nedomina visa tai.duotu normalia demo.butu labai faina.na ne tokia kokia jau buvo.normalesne.na jei neduos tai neduos.lauksim pilno.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nürburgring at Night Confirmed for Gran Turismo 5

 

 

There’s some good news confirmed in a new article from Auto Express – a “secret” demo was apparently at last weekend’s 24-hour race, which showed the Green Hell at night. They were also able to confirm that the race-spec Lexus IS-F which Yamauchi drove in the event will be included in the game:

 

The V8-powered saloon will appear in the new game – which Owen got to try during the event. Our man took the controls of a Sony PlayStation 3 to sample the complete Nürburgring 24 Hours circuit – for the first time in video game history. And he even got to try the new night racing feature.

 

Plus, for the first time, gamers will be able to fully experience the Nürburgring, recreating the 24 Hours race, which uses both the grand prix track and the 15.2-mile Nordschleife. The latter – dubbed Green Hell – can also be driven at night, to get an idea of what the pros go through during one of the world’s toughest races.

 

The article still does not confirm a dynamic, changing day/night cycle, and it’s interesting that they specified only the “latter” circuit, or the Nordschleife, can be driven at night. Hopefully we will know more details soon. Thanks to Krymzen18 for the tip!

 

 

 

look for this interesting detail in the game’s menu system: the ZR-1, Audi R8, and CirtoenGT are listed as “Premium” cars. That’s interesting, because as we know from the semi-official GT5 feature list, Premium models will feature the game’s more violent damage system. Because we’ve only seen rally cars get busted up, it was initially assumed that only racing or rally cars would be in this Premium category, but now it looks like that may not be the case…

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia jau tikrai bando kantrybe isvest kuria ir kuria ir pabaigos nera nezinau belienka laukt e3 ir oficialios datos isleidimo nors per kaledas isleistu protingeuse butu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas grazu bet asmeniskai man nurbungringas nepatinka,pravaziavus 3-4 ratus miegas apima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas grazu bet asmeniskai man nurbungringas nepatinka,pravaziavus 3-4 ratus miegas apima :)

Tai reik važiuot susikaupus, įsitempus, kad kuo greičiau rata pravažiuotum, o ne š malt, nusipirk vaira ir pajausi tikroviškuma, šeip ta trasa sunkoka atkalt, reikia labai daug kartu važiuot, nes ją sunku įsimint, dėl ilgumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reik važiuot susikaupus, įsitempus, kad kuo greičiau rata pravažiuotum, o ne š malt, nusipirk vaira ir pajausi tikroviškuma, šeip ta trasa sunkoka atkalt, reikia labai daug kartu važiuot, nes ją sunku įsimint, dėl ilgumo.

Sake net video, kad 100 ratu kaip minimum reik pralekt kad pradetum orentuotis trasoj. :) Siaip tai mano megstamiausia trasa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reik važiuot susikaupus, įsitempus, kad kuo greičiau rata pravažiuotum, o ne š malt, nusipirk vaira ir pajausi tikroviškuma, šeip ta trasa sunkoka atkalt, reikia labai daug kartu važiuot, nes ją sunku įsimint, dėl ilgumo.

turiu vaira,kuri vien del gt5 nusipirkau,gali susikaupti kiek nori,bet man nuobodi ta trasa ir tiek,isimti tai tikrai sunku,man kaskart vaziuojant vis kitokia ji atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu vaira,kuri vien del gt5 nusipirkau,gali susikaupti kiek nori,bet man nuobodi ta trasa ir tiek,isimti tai tikrai sunku,man kaskart vaziuojant vis kitokia ji atrodo :)

Palauk GT5, ten visai kitoks greičio pojūtis bus. Patikėk, nebebus tau ji nuobodi :) Nes dabar GT5P kaip vėžlys važiuoji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk GT5, ten visai kitoks greičio pojūtis bus. Patikėk, nebebus tau ji nuobodi :) Nes dabar GT5P kaip vėžlys važiuoji.

na cia kaip kam..man viskas ok su GT5P ..greicio pojucio nera??..hmm ..na jis yra arkadose.mazdaug taip 10x padaugintas.tai pagal poreikius ir renkames zaidima. :) o niuras tai viena is sudetingiausiu trasu.cia jei taip realiai paemus.visas kitas trasas galima ismokt labai gerai..bet niuro ..na tiesiog per didelis greitis gal ten..labai daug ka lemia visos smulkmenos.kitose trasose nereikia but tokiam atidziam.na niuras yra niuras..apie 10 min itemptos kovos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia kaip kam..man viskas ok su GT5P ..greicio pojucio nera??..hmm

Labai silpnas greičio pojūtis GT5P. Jei tau ten geras greičio pojūtis, tai GT5 bus tas arkadinis 10x pagreitintas. Sprendžiant iš visų video tai GT5 vairavimas bus daug labiau įtemptas nei GT5P.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai silpnas greičio pojūtis GT5P. Jei tau ten geras greičio pojūtis, tai GT5 bus tas arkadinis 10x pagreitintas. Sprendžiant iš visų video tai GT5 vairavimas bus daug labiau įtemptas nei GT5P.

na kad pojutis geresnis tai tikriausiai.bet Gt5 visi beveik video eina su super carais.kur greiciai tikrai nemazi turetu buti..GT5P tu super caru nelabai yra.normalios masinos.tie kas nemego ar nera lose Gt serijos tai tik ir kalba koks jiem buvo visada blogas greicio pojutis tuose GT zaidimuose..o kur jis geresnis?.. gal F3?

pats zinau ka maciau GT5 video. tau ten 10x kart ,man tai ne.matyt GT PSP isvis neturi tada greicio pojucio. man turi kuo puikiausia.ne i spidometro skaicius ziuriu,o i kelia, ir kaip viskas jauciasi..kaip jauciasi kai gazuoj ir kaip kai stabdai...taip GT5 bus realesnis kas be ko.kad tik per daug nebutu. pvz GT5 demo kuri buvo PSN ,visai nepatiko.absoliuciai.idomu yra per trasas pralekt kad ir su 180hp galu varoma masina. va cia idomu. ne su 500hp supercaru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar superautomobilis ar paprastas, ar 550hp, ar 150hp greičio pojūčio tai nekeičia. Keičia nebent greitėjimo pojūtį.

Klausi kur geresnis greičio pojūtis? pvz Dirt2. Lekiant tokiu pačiu greičiu tiesiąja, ten greičio pojūtis daug didesnis nei GT5P.

 

ziuriu,o i kelia, ir kaip viskas jauciasi..kaip jauciasi kai gazuoj ir kaip kai stabdai...

Nesupratau, ką nori pasakyti.

 

taip GT5 bus realesnis kas be ko.kad tik per daug nebutu.

Aukštini GT5, kad tai bus geriausias simuliatorius. Tai kaip tau gali būti per daug realumo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar superautomobilis ar paprastas, ar 550hp, ar 150hp greičio pojūčio tai nekeičia. Keičia nebent greitėjimo pojūtį.

Klausi kur geresnis greičio pojūtis? pvz Dirt2. Lekiant tokiu pačiu greičiu tiesiąja, ten greičio pojūtis daug didesnis nei GT5P.

Nesupratau, ką nori pasakyti.

Aukštini GT5, kad tai bus geriausias simuliatorius. Tai kaip tau gali būti per daug realumo?

Ne į temą

na jis ir bus geriausias.man jau GT5P yra siuo metu.aisku bet kada galui prisest ir palost GT4.tas nieko nekeicia.nei kad iseina GT5 ,nei grafika.

pats galiu valadom lakstyt MC LA greitkeliu,ir geriau nieko tuo metu negaleciau sulosti.Dirt2 labai geras visais atzvilgiais. Gt visada buvo GT,tai prie kokio jo pripratom,toki ir turim.todel ir greicio pojutis normalus.na arklais greicio pojuti keicia tiesiojoj kur gali kaip reikiant isibeget..kur 150 o kur 550 skirtumas buna visur.posukiuose,tiesiojoj.

Gt5 neaukstinu,jis ir bus geriausias simas.siaip daug nekomentuoju labai ,daugiau copy pastinu,tai kaip galeciau kazka aukstint kazin..bet kad iki siol GT4 virsunej tai faktas..na man bent jau..geriausias masinu parkas koks tik gali buti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.