Rekomenduojami pranešimai

O kaip del GT5 map isdestymo? Smarkiai pakites nuo GT4 mapo? Ar jau nebe mapas GT5?

Ne nu jūs duodat, čia gal apie gta šneki ? Kaip tau lenktynių trasos gali pasikeist, gali tik nauju atsirast.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
biznieriux parašė:

O kaip del GT5 map isdestymo? Smarkiai pakites nuo GT4 mapo? Ar jau nebe mapas GT5?

tikriausiai turejai omeni si mapa

 

tokio tai nera jau ne,dabar viskas labiau taip

Nuotrauka

 

 
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GT5 ant 5 HDTV !!

nieko daug nereikia...tik 5 PS3, 5 zaidimo kopiju, bei 5 HDTV.

Atrodo neblogai

Redagavo alpino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo neblogai

bet manau kad realiai tiesiai ziuredamas tu na gal 3 ir apimsi Tv dar, tikrai ne 5 ,ten jau reiktu galva sukiot.nusisuksi spranda .o jei Tv dar kokie 40' ar daugiau tai ir 3 neapimsi. tiesiog zinau kad kai isijauti i zaidima tai isvis nematai ir negirdi nieko aplink. tai isijaust gali ir i 1 TV faktiskai taip pat.juk geriau kai galvos nereikia sukiot o gali but susikoncentraves i viena taska,ir tik akim sekiot vaizda.bet anyway aisku cool atrodo..bet geriau imciau viena TV masyvaus dydzio priesaki.negu is sonu kelis. gerai pamenu jausma kai losiau GT5P ant 120' projektoriaus vaizdo ant kambario sienos. geriau nebuna. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman--> Foto GT5 (map) labai jau pasenus. Per pirma Update buvo prideta Online icona (tavo nematau), seasonal, online dealer. Per video viska parodo :D

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman--> Foto GT5 (map) labai jau pasenus. Per pirma Update buvo prideta Online icona (tavo nematau), seasonal, online dealer. Per video viska parodo :D

na esme kad nera mapo kaip buvo GT4 ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išėjo 1.07 pataisa, kas atsinaujino:

[Major Changes and New Features]

Friend Rankings: In Drift Trials and Time Trials, you can now display leaderboards that shows only your friends. While it was difficult before to locate your friends in the general leaderboards, this now makes it easier to compare your lap times and points with them.

 

[Fixed Issues]

- Performance points (PP), which is an index of a car’s overall performance, is now calculated regardless of your tire selection. You can now set performance point restrictions and tire restrictions separately when you race in a lounge.

- Fixed the issue where the performance of electric cars increased/decreased after a certain amount of driving.

- Downloaded replays from Seasonal Event Rankings can now be viewed properly.

 

[Other Changes]

- Cars worth over 1,000,000 Cr. (including gift car coupons) are now prohibited from being traded to prevent issues during the trading process. When lending and borrowing cars between friends, please use the car loan system.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

- Cars worth over 1,000,000 Cr. (including gift car coupons) are now prohibited from being traded to prevent issues during the trading process. When lending and borrowing cars between friends, please use the car loan system.

Wow, na cia tai nepasikuklino, na ka, man regis pagaliau gt5 galima bus pagaliau padeti i sali, perspektyva 2 savaites taupyti vienai masinai, tikria ne man...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ir po 20mln. ir po 15mln, čia tas 1mln nei šilta nei šalta :o Iš seasonal vien kelis mln galėjai susirinkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow, na cia tai nepasikuklino, na ka, man regis pagaliau gt5 galima bus pagaliau padeti i sali, perspektyva 2 savaites taupyti vienai masinai, tikria ne man...

as zaisdamas karta i dvi savaites galiu sau leisti pasiimti zonda uz 5mil :lol:;) o tu dvi savaites taupai milijona ,as zaidziu tik seasonal events ,ten kartais uz lenktynes gauni po 800k ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as zaisdamas karta i dvi savaites galiu sau leisti pasiimti zonda uz 5mil :) :) o tu dvi savaites taupai milijona ,as zaidziu tik seasonal events ,ten kartais uz lenktynes gauni po 800k :)

Esminis zodis "kartais", kartais ir as laimiu 1.5kk uz seasonal event, bet kaip tu pasijunges viena kart per dvi savaites uzkali 5kk, geriau papasakok mano amzina atilsi bobutei. As asmeniskai niekad nevaziuoju optimalia pinigu kalimo trasa (regis ovalu 23 lvl), nes man po 10 min susuka vidurius nuo monotonijos, tad lieka nurburgring, o ten 22 lvl german touring evente, po reward nerf duoda regis tik 80k. 5kk/80k=~63 race, vidutiniskai man 1 race trunka ~6:30, tai beveik 8 val non stop vaziavimo. Turint normalu darba ir asmenini gyvenima, man tai jau per daug, bet kiekvienma savo...

 

P.S. iki save game cheat as saziningai isleidau >20kk masinom, nuvaziuota 20k + km (b spec driver 1 lvl, taip kad viska vairavau as pats), tikrai nesu uz masinu pateikima ant lekstutes, bet tokia situacija tikrai ne man.

Redagavo tralialia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esminis zodis "kartais", kartais ir as laimiu 1.5kk uz seasonal event, bet kaip tu pasijunges viena kart per dvi savaites uzkali 5kk, geriau papasakok mano amzina atilsi bobutei. As asmeniskai niekad nevaziuoju optimalia pinigu kalimo trasa (regis ovalu 23 lvl), nes man po 10 min susuka vidurius nuo monotonijos, tad lieka nurburgring, o ten 22 lvl german touring evente, po reward nerf duoda regis tik 80k. 5kk/80k=~63 race, vidutiniskai man 1 race trunka ~6:30, tai beveik 8 val non stop vaziavimo. Turint normalu darba ir asmenini gyvenima, man tai jau per daug, bet kiekvienma savo...

 

P.S. iki save game cheat as saziningai isleidau >20kk masinom, nuvaziuota 20k + km (b spec driver 1 lvl, taip kad viska vairavau as pats), tikrai nesu uz masinu pateikima ant lekstutes, bet tokia situacija tikrai ne man.

 

taip iseina jei tu nesugebi ,vadinasi neikas negali to padaryti,tipinis lietuvio mastymas :)

 

eik toliau sukti ratus german touring evente :) :) :) :

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.