Rekomenduojami pranešimai

9h be perstojo turi varyti ar gali isjungti ir veliau pabaigti ? itariu koki 500+ ratu turejai padaryti,nes ratas apie minute gaunas

545 ratai.. aišku su pauzėm :rolleyes:. tik tokios pauzės, kad eina tik tiek sustabdyt, kad būtų tame lenktynių meniu (restart;exit;resume)....

 

Vakar sugalvojau pafotografuot prieš miegą.... :P

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Dabar jau kas liko tai tik 24h lenktynės... Tai jo. Fold. Pokolkas tikrai nesiruošiu sėdėt savaitę prie vienų lenktynių :P .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai biškį nesąmonė, galėtų būt galima pvz kas valandą tokį kaip seivą pasidaryt ar koks checkpointas būt, nes nu nerealu čia yra tiek išvažiuot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai biškį nesąmonė, galėtų būt galima pvz kas valandą tokį kaip seivą pasidaryt ar koks checkpointas būt, nes nu nerealu čia yra tiek išvažiuot...

Tai kad va, visokie GT persižaidę ir neatsižaidę rėkia kad nereikia, nes ale nerealistiška, čytinimas čia...

Net ir vienas iš draugų parašė "Tu ką juokaji? Pauzę spaudi? Čytini??? Aš 4 kart 24h važiavau ir nemygau pauzęs, nerimtas tu tada lošėjas..." -_-. Žaiskit jūs kad norit tas 24h prie to ekrano, aš geriau tuo metu realią baranką pasukiosiu :).

Jeigu būtų "save feature" ilgose lenktynėse, tai tada pereičiau visas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad va, visokie GT persižaidę ir neatsižaidę rėkia kad nereikia, nes ale nerealistiška, čytinimas čia...

Net ir vienas iš draugų parašė "Tu ką juokaji? Pauzę spaudi? Čytini??? Aš 4 kart 24h važiavau ir nemygau pauzęs, nerimtas tu tada lošėjas..." -_-. Žaiskit jūs kad norit tas 24h prie to ekrano, aš geriau tuo metu realią baranką pasukiosiu :).

Jeigu būtų "save feature" ilgose lenktynėse, tai tada pereičiau visas.

Tu su pultu loši ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu su pultu loši ?

Pagrinde su vairu, tačiau Tsukuba 9h trečdalį padariau su joystick -_-.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde su vairu, tačiau Tsukuba 9h trečdalį padariau su joystick :D.

Koks vairas būtų įdomu sužinot, nes pats galvoju kažką iš rimtesnių imt, turbut bicepsa atkirto sukinet, kad neištverei, nors pačiam ant forzos 1 h valandos lenktynes visai patikdavo, bet 9 h valandu tai čia jau ištvermes ir nervų tikrai reikalauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man važiuojant 4h nurburgring rankas pakirto. O dar 9h Tsukba sėdėti išvis nesąmonė, galėjo kitą trasą įdėti kuri netokia maža ir nuobodi... o dabar tik ratų sukimas tokio šūdinoj trasoj. Maža trasų jiems mat kad sugalvojo į endurace dvi tokias pat įdėti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks vairas būtų įdomu sužinot, nes pats galvoju kažką iš rimtesnių imt, turbut bicepsa atkirto sukinet, kad neištverei, nors pačiam ant forzos 1 h valandos lenktynes visai patikdavo, bet 9 h valandu tai čia jau ištvermes ir nervų tikrai reikalauja.

:D ne dėl to su joystick. lovoj buvau - prieš miegą pasukau ratų dar. g25 naudoju. ir force feedback ant 1 nes pas mane vairas nelabai draugauja su gt5 - po ~1,5h naudojimo išsijungia bėgiai ir mašina lieka tarsi su numygta sankaba, tada reikia vairą per naują pajungti :D.

 

AgN: Tsukuba - vienas japonų pasididžiavimų :P nors man būtų labiau patikę 12h sebring, nei 9h šito š.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D ne dėl to su joystick. lovoj buvau - prieš miegą pasukau ratų dar. g25 naudoju. ir force feedback ant 1 nes pas mane vairas nelabai draugauja su gt5 - po ~1,5h naudojimo išsijungia bėgiai ir mašina lieka tarsi su numygta sankaba, tada reikia vairą per naują pajungti :D.

 

AgN: Tsukuba - vienas japonų pasididžiavimų :P nors man būtų labiau patikę 12h sebring, nei 9h šito š.

O kaip sankaba gerai reaguoja permetant bėgius ? Nu jo, fotelyj arba lovoj geriausia lošt endurance, bet jaučiu ištisai 10 h nepavarytum, miegas imt pradedu ir smigtum :P.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip sankaba gerai reaguoja permetant bėgius ? Nu jo, fotelyj arba lovoj geriausia lošt endurance, bet jaučiu ištisai 10 h nepavarytum, miegas imt pradedu ir smigtum :D.

tai panašiai ir buvo, tik ne man važiuojant, o bob'ui 1000km suzuka... ojojoi :D.

normaliai reaguoja, tik sakau, pas mane kažkas gličina... + žymiai greičiau pakirstų viską taip važiuojant :P.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ir tik savaitgali sedet :)

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ir tik savaitgali sedet ;)

Būtina buvo visą postą cituot, su visom foto ir t.t., kad pasakyt kelis žodžius? :thumbsup4:

 

Sėdėk, kad nori, 12 valandų kasdien. I fold. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekursiu naujos temos ir paklausiu cia. Kaip jum vaizdas ant GT5? Nepasidaro aplinka ir masinos tokios vaikiskos labai, kai pajungi ps3 per hdmi? :( man pajungus prie paprasto teliko su av laidu realistiskiau atrodo viskas, nei prie naglesnio teliko su hdmi :lol: cia gal nustatymus kokius keist reikia, nes ant kitu zaidimu viskas normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekursiu naujos temos ir paklausiu cia. Kaip jum vaizdas ant GT5? Nepasidaro aplinka ir masinos tokios vaikiskos labai, kai pajungi ps3 per hdmi? ;) man pajungus prie paprasto teliko su av laidu realistiskiau atrodo viskas, nei prie naglesnio teliko su hdmi :thumbup: cia gal nustatymus kokius keist reikia, nes ant kitu zaidimu viskas normaliai.

matyt labai jau naglas tas tavo telikas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.