Rekomenduojami pranešimai

 

:D

Vaziavimas tai labai profesionalus, bet viskas atrodo lyg butu pagreitinta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as uz tiek audi 80 nusipirksiu mechanine pavaru deze lygiai tokia pati kaip ir cia beto dar gyvu 90 arklio galiu 1.8s mono ipurskimas su kurio gyvai galima pajausti kaip arklys krioke as tai keiviena diena jauciu vaziuodamas i darba ir nereikia jokiu gt5 :D mebloga sena masina ta audi 80 1.8s 90 arkli uaisku ne 500 arkliu kaip gt5 a nors zutat gyvas esu 170 traso jtraukia uztenka ir benzino ima 6 litrai 100km rpm su 5 begiu ekonomsika 100km 2200 apsuku jei liginant su gt5 mano masinoj 8000 tusktancei sukiu jei 5 begiu juos pasiekceu amn ogreitis butu virs 32o kazkur

Redagavo korambas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as uz tiek audi 80 nusipirksiu mechanine pavaru deze lygiai tokia pati kaip ir cia beto dar gyvu 90 arklio galiu 1.8s mono ipurskimas su kurio gyvai galima pajausti kaip arklys krioke as tai keiviena diena jauciu vaziuodamas i darba ir nereikia jokiu gt5 :D mebloga sena masina ta audi 80 1.8s 90 arkli uaisku ne 500 arkliu kaip gt5 a nors zutat gyvas esu 170 traso jtraukia uztenka ir benzino ima 6 litrai 100km rpm su 5 begiu ekonomsika 100km 2200 apsuku jei liginant su gt5 mano masinoj 8000 tusktancei sukiu jei 5 begiu juos pasiekceu amn ogreitis butu virs 32o kazkur

Nieks taves neprašo pirkt gt5, bet su tokiais meno kūriniais kaip lamborghini, porche, ferrari, bugatti ne vienas norėtų pralėkt ir nemanau, kad nors vieną iš jų galėsi išbandyt realybėj. Ir šiaip rašyk normaliau, nes turbūt pats nelengvai supranti ką parašei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as uz tiek audi 80 nusipirksiu mechanine pavaru deze lygiai tokia pati kaip ir cia beto dar gyvu 90 arklio galiu 1.8s mono ipurskimas su kurio gyvai galima pajausti kaip arklys krioke as tai keiviena diena jauciu vaziuodamas i darba ir nereikia jokiu gt5 :D mebloga sena masina ta audi 80 1.8s 90 arkli uaisku ne 500 arkliu kaip gt5 a nors zutat gyvas esu 170 traso jtraukia uztenka ir benzino ima 6 litrai 100km rpm su 5 begiu ekonomsika 100km 2200 apsuku jei liginant su gt5 mano masinoj 8000 tusktancei sukiu jei 5 begiu juos pasiekceu amn ogreitis butu virs 32o kazkur

na kievienas leidzia pinigus kur jam atrodo verta ir kad paciam teiktu malonuma. vienam gal pragert geriau ta suma,o kitam pavalgyt gerai, trecias gali visa masina uz tiek nusipirkt, ir t.t. kam ko reikia. bet realiam pasauli kuriem mes gyvenam tokia suma yra per daug bet kokiu atveju vien uz vaira.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip jum naujas patchas?

 

man visaj nieko tas time trial, kur rodo kelinta vieta internete,....

 

ir faina kad dabar rodo kiek esi online pravaziaves ir kiek laimejimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Ultimate Gran Turismo 5 Racing Wheel Is Actually $600

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

g27 manau labiau apsimoketu, jai jau tokia kaina :) Bet nepabandzius nieko negali sakyt.. Spreju sitas vairas only PS3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

g27 manau labiau apsimoketu, jai jau tokia kaina :) Bet nepabandzius nieko negali sakyt.. Spreju sitas vairas only PS3?

na gal dar ir pc tiks ,siaip cia juk spec GT5 kurtas pagal Kazu uzsakyma

"The goal that I set for the Thrustmaster team was to design for me the most precise wheel ever developed, without any latency – to accurately reproduce the sensations of GT5, and let users truly feel the emotions experienced by drivers on real racing circuits."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, ir aš savo mašinas parodysiu :)

 

Manasis 1160AG Veyron'as

Nuotrauka

 

Ir mėgstamiausias trejetukas :)

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat gaila kad neina niekaip isskirt savo masinos ane? nu tipo ten kaip nors specialiai issidazyt ar bent varda ant numerio duotu uzsirasyt ,tada ikeltum foto ir visi zinotu kad va tikrai tavo masina. o dabar visu foto vienodai atrodo.nes tose paciose aplinkose darytos.kad i online lenktynes isvaziuotum ir visi jau matytu vizualiai kad cia tu esi. na kazkaip idomiau gal butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, būtų tikrai smagu jei pats galėtum patiuninguot išpaišydamas mašiną visokiom spalvom, pridėt visokių piešinukų ir užsirašyt ką nors. Aišku tie paišymai kažkaip labiau dera prie arkadinių lenktynių...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, būtų tikrai smagu jei pats galėtum patiuninguot išpaišydamas mašiną visokiom spalvom, pridėt visokių piešinukų ir užsirašyt ką nors. Aišku tie paišymai kažkaip labiau dera prie arkadinių lenktynių...

nu ne paisymu tai nenoreciau. bet numerio vardas galetu but argi ne. ypac kai GT5 stiprioji puse dabar yra online.ka nors lenki pvz ir matai kad aha toks ir toks. o ne vien zinai pagal sarasa rodoma ekrane.foto tai tikrai visu vienodos.bent jau photo kampe kur nors tada butu koks tavo profile vardas ar kazkas tokio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sofokusuok pries fotkindmas,o tai dabar masinos issiliejusios gaunas :D

Man taip fainiau kažkaip atrodo ypač jei tamsoj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sofokusuok pries fotkindmas,o tai dabar masinos issiliejusios gaunas :D

Pas tave puse fotkiu irgi nesufokusuotu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.