Rekomenduojami pranešimai

Pajungi ir neina persmest, nes ne originali psp fw arba psp žaidimas, pats bandžiau, neišėjo, jei tu nebandei tai ir nesakyk.

1. Turn off both the PS3 and PSP

2. Connect USB cable

3. Turn on PS3, once your at the XMB turn on PSP

4. Load Gran Turismo 5, go into otions, select PSP Garage Transfer, you will have the 'Waiting for connection' notice.

5. Load Gran Turismo PSP, go into options, select 'Other' tab, scroll down to 'Transfer Garage Data'

 

NOTE* GT5 and GT PSP are region locked, both copies need to be from the same region.

aisku zaidimai turi but to pacio regiono. del reikalingumo PSP kad butu orgas nezinau. beje kazkaip tik 50 masinu kiek zinoma persimeta,taigi ne visos net.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu ir as permesti,tik pradeda ir po poros sekundziu ismeta kad neatmazysta psp ,manau viskas del to kad psp nulauztas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai daug snekejot, as kantriai skaiciau... Taigi klausimas visdelto, atmetant simpatijas, mastant objektyviai, ar verta si zaidima pirkti? Ar toliau losti forza ir laukt pvz dirt3. Aciu uz atsakymus. Maloniau butu objektyvus atsakymai. Gerbsiu visu jusu nuomones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai daug snekejot, as kantriai skaiciau... Taigi klausimas visdelto, atmetant simpatijas, mastant objektyviai, ar verta si zaidima pirkti? Ar toliau losti forza ir laukt pvz dirt3. Aciu uz atsakymus. Maloniau butu objektyvus atsakymai. Gerbsiu visu jusu nuomones.

Ne į temą

tau niekas netrugdo isigijus GT5 losti Forzas ,bei laukti Dirt3 taip pat. ar tu cia nori tik viena zaidima losti? ar cia klausi nes gali pirkt tik viena,nesuprantu. ar verta pirkt Black Ops ? cia tas pats irgi. jei patinka verta ,jei ne tai ne.jei taves pacio zaidimas netraukia, o reikia klausinet kitu nuomones ar pirkt, tada geriau nepirk. ant vienos rankos pirstu suskaiciuok visus gerus racingus kuruos turim. dar kyla klausimas ar verta ar ne.? forzininkam gali nepatikt tikrai. kas cia zino koks tavo skonis zmogau. taip as sakysiu kad verta visais 10 balu, ar tai tau ka nors keicia.pasismi ir losi zaidima,o ne skaiciuoji kiek zoles auga pakeliui, ar kaip verciasi masina,o gal i siena ne taip duzta dar.. geriau nepirk.

niekas tau cia objektyviai neatsakys,nes pirma tu atejai i to zaidimo tema ,kurioj kalba tik tie pagrinde kam sis zaidimas patinka ane. tai kur cia tau objektyvumas.nueik i Forzos tem ir paklausk ten ar verta losti Gt5. :) bus vel neobjektyvu.

ar verta GT5 losti? butina jei turi rankose PS3.ok neziurek i tai kaip i garsu varda. ziurek kad jis turi trasu kurima,lietu,paros laika,nakti turi,ralio trasas, nascar,kartingus. nesvarbu koks vardas. dabar paimk kita racinga ir pazek kas ten yra ir ko cia nera, ir atvirksciai. kaip ar verta tavo manymu ? beje man patinka Forza3 irgi ,bei SHift manau nerealus racingas. aisku Dirt2 irgi super ,laukiam Dirt3. bet GT yra karjerai,masinu kolekcijai ,trasu kurimui,lietui,nakciai,sniegui,kartam,nascar ,ralio masinom, online varzybom.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tau niekas netrugdo isigijus GT5 losti Forzas ,bei laukti Dirt3 taip pat. ar tu cia nori tik viena zaidima losti? ar cia klausi nes gali pirkt tik viena,nesuprantu. ar verta pirkt Black Ops ? cia tas pats irgi. jei patinka verta ,jei ne tai ne.jei taves pacio zaidimas netraukia, o reikia klausinet kitu nuomones ar pirkt, tada geriau nepirk. ant vienos rankos pirstu suskaiciuok visus gerus racingus kuruos turim. dar kyla klausimas ar verta ar ne.? forzininkam gali nepatikt tikrai. kas cia zino koks tavo skonis zmogau. taip as sakysiu kad verta visais 10 balu, ar tai tau ka nors keicia.pasismi ir losi zaidima,o ne skaiciuoji kiek zoles auga pakeliui, ar kaip verciasi masina,o gal i siena ne taip duzta dar.. geriau nepirk.

niekas tau cia objektyviai neatsakys,nes pirma tu atejai i to zaidimo tema ,kurioj kalba tik tie pagrinde kam sis zaidimas patinka ane. tai kur cia tau objektyvumas.nueik i Forzos tem ir paklausk ten ar verta losti Gt5. :) bus vel neobjektyvu.

ar verta GT5 losti? butina jei turi rankose PS3.ok neziurek i tai kaip i garsu varda. ziurek kad jis turi trasu kurima,lietu,paros laika,nakti turi,ralio trasas, nascar,kartingus. nesvarbu koks vardas. dabar paimk kita racinga ir pazek kas ten yra ir ko cia nera, ir atvirksciai. kaip ar verta tavo manymu ? beje man patinka Forza3 irgi ,bei SHift manau nerealus racingas. aisku Dirt2 irgi super ,laukiam Dirt3. bet GT yra karjerai,masinu kolekcijai ,trasu kurimui,lietui,nakciai,sniegui,kartam,nascar ,ralio masinom, online varzybom.

 

man viskas patinka, bet ralis tai nu n* man.... konkreti bent jau man nesamone..

po gt5 ralio pasijungiau dirt2 neapsakomai malonu buvo rali palost...

Redagavo Jamolt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai daug snekejot, as kantriai skaiciau... Taigi klausimas visdelto, atmetant simpatijas, mastant objektyviai, ar verta si zaidima pirkti? Ar toliau losti forza ir laukt pvz dirt3. Aciu uz atsakymus. Maloniau butu objektyvus atsakymai. Gerbsiu visu jusu nuomones.

Tikrai verta jei esi lenktyniu fanas. Nuomoniu cia daug , bet siulyciau paciam isbandyti , patirsi daugiau geru nei blogu emociju su siuo zaidimu , taip jis turi minusu (robot AI , netikroviska susidurimu fizika , skirtumas tarp standart ir premium masinu) bet pliusai yra didesni ( masinu skaicius , malonumas vairuojant , masinu tiuningas ir t.t.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot is kur per gt5 reikia gaut pick-up truck?Naujose masinose nera , used cars irgi ner.Gal zinot kur ja gaut?O gal kas noretu keist masinom?Jus duokit man pikapa o as jum kokia nors kita masina:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot is kur per gt5 reikia gaut pick-up truck?Naujose masinose nera , used cars irgi ner.Gal zinot kur ja gaut?O gal kas noretu keist masinom?Jus duokit man pikapa o as jum kokia nors kita masina:)

Pikapas pasirodo kartas nuo karto 'used car' parduotuveje, jei nerasi galiu tau permesti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar gerai nepamenu bet iš kažkurios licenzijos duoda pick up, nepamenu ar reikėjo jam visų gold ar užteko ir silver, kad duotų. Važiuokit licenzijas, ten po 3 mašinas duoda jeigu viską gold'ui pereini.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar gerai nepamenu bet iš kažkurios licenzijos duoda pick up, nepamenu ar reikėjo jam visų gold ar užteko ir silver, kad duotų. Važiuokit licenzijas, ten po 3 mašinas duoda jeigu viską gold'ui pereini.

Nu as ant sidabro sunkiai kaikuriuos pereinu,tai ka jau ten kalbet apie golda.Nemoku tiesiog lost tokiu zaidimu ir tiek :/ O kaip jums sekasi su licenzijom ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ant sidabro sunkiai kaikuriuos pereinu,tai ka jau ten kalbet apie golda.Nemoku tiesiog lost tokiu zaidimu ir tiek :/ O kaip jums sekasi su licenzijom ?

nemanyciau kad esme mokejime.as niekad nesiekdavau aukso niekur, na kur isedavo is 1,2 kartoten iseidavo,kitur nesiekdavau daugiau nei bronzos. tiesiog as nemegstu tehniskai vaziuot,butent tada stabdyt ir butent tada gazuot ir pan.juk realias lenktynes vistiek laimim ane. kazkam gal idomu siekti goldo vel ir vel kartojant ta pati. man bent tai ne ir niekad nebuvo.nei vienam GT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man viskas patinka, bet ralis tai nu n* man.... konkreti bent jau man nesamone..

po gt5 ralio pasijungiau dirt2 neapsakomai malonu buvo rali palost...

tai, kad dirt 2 net ne ralio, o cirko pasirodymu rinkinys vaikams. Pazaisk RBR, bene vienintelis zaidimas, kuris buvo darytas, kad butu smagu vaziuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai, kad dirt 2 net ne ralio, o cirko pasirodymu rinkinys vaikams. Pazaisk RBR, bene vienintelis zaidimas, kuris buvo darytas, kad butu smagu vaziuoti.

Ne į temą

tai tik tavo nuomone ,kas tau yra smagu. man RBR nieko smagaus nera,kazkam ir LFS be galo smagu ,o man nuobodu.RBR buvo smagu savo laiku.Dirt2 smagiausia ka galima palost bekelej siaip kol kas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos licenzijos gold pas mane, visur imu gold nes tokie dalykai mane uzkabina. Dabar AMG beginer varau... cia ne beginer turi buti uzrasyta o expert...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos licenzijos gold pas mane, visur imu gold nes tokie dalykai mane uzkabina. Dabar AMG beginer varau... cia ne beginer turi buti uzrasyta o expert...

nascaro irgi visus goldus gavai :D?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.