Rekomenduojami pranešimai

neidomu net eit ten kur no damage, no pint beveik, nera isukio.

butent, bet deja dave opcijas pasirinkt tai gali but kad noresi lost o nerasi kas losia su damage pvz ,na ziurint pas ka uzeisi. nzn kam cia lizintis tiem arcadininkam. be opciju full damage ikaltu ,tada visi jau turetu mokintis vaziuot tvarkingai ir bijotu kur bakstelt.o kas nori arcade tegu losia kazka kita nu. man nepatinka racinguose nei sudetingumo lygiai,nei vat tokie kaip damage lygio opcijos.arba kokie kitokie zaidimo palengvinimai ,kuriais aisku naudosies nes jie ten yra. pvz Shift losiu ant easy vie ndel to kad pagal mane tai labiausia zmogiska klaidu darymo faktoriu panasu,o ne kai vaziuoja robotai be klaidu. kazkaip tas easy idomu. arba ant WRC 2010 isvis padarai priesininku AI nulini ir tai dar buna sunku laimet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GT5 Online Web Browser Is Live

 

Clicking on this link right here will take you to a browser based version of your GT5 online hub. From it you can access your profile, check through your in-game progress (trophies earned, total distance driven etc etc), edit your settings, check your photo album, and generally marvel in being able to mess about with things away from your PS3.

 

For those who have friends with copies of GT5, they will appear in a list on the right hand side of the screen. Clicking on them will take you to their online hub where you can compare stats, trophies, and game progression.

Nuotrauka

 

dar zada kad per browseri bus galima B-Spec lenktynes paleist ir leist GT5 zaisti paciam kol tu pvz dirbi..man tai B-spec niekad nelipo,nes as viska noriu pats daryt,arba nedarau isvis.koks man navaras kad kompas uz mane pereis lenktynes. bet na manau butu populiarus dalykas. sumestum GT5 darbe sededamas per browseri.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia ten kar buvo kuria perskrido? Su blitz stikeriais.

ten Nissan Skyline GT-R R33 viena is spec versiju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biski pafotkinau :thumbsup4:

---

p.s. ciurkos nusprende kad bugatti veyron nera vertas demesio,todel jis prie Standart masinu :):):)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. ciurkos nusprende kad bugatti veyron nera vertas demesio,todel jis prie Standart masinu :thumbsup4::) :)

visiem neitiksi . ta pati tada galeciau pasakyt bent apie pora simtu kitu standart masinu kurios deje like prie standart.ka dabar verkt ? na paeme Bugatti nuo GTPSP ir imete. :) kuom ji jau daugiau nusipelne nei kitos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiem neitiksi . ta pati tada galeciau pasakyt bent apie pora simtu kitu standart masinu kurios deje like prie standart.ka dabar verkt ? na paeme Bugatti nuo GTPSP ir imete. :thumbsup4:kuom ji jau daugiau nusipelne nei kitos?

kuom nusipelne ? gal del to kad vienintelis gaminamas atomobilis su 16 cilindru 4 turbom ir 1000ag,o gal del to kad greiciausias pasaulyje tarp serijiniu automobiliu,japonam matomai mx5 zymiai pranasesne ,anyway as su juo nevazineju,tik norejau kelais fotkes padaryti,bet deja ta opcija tik su premium masinom veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imanoma kazkaip is PSP GT masinas perkelt i GT5 ? Kazka lyg buvau girdejas apie toki dalyka,bet dabar gerai nepamenu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imanoma kazkaip is PSP GT masinas perkelt i GT5 ? Kazka lyg buvau girdejas apie toki dalyka,bet dabar gerai nepamenu.

na pajungi ir permeti visas ka turi PSP. jos bus pasirinkt per Arcade tiktai.tikriausiai tai tos pacios standart masinos kas yra GT5 paciam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesuprantu kaip paziuret online recordus?? ten kaip prologue, timia trial seselius galedavo pasijungt ir t.t. net nerodo kelintas internete esi atvaziaves ta trasa... arba as nerandu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pajungi ir permeti visas ka turi PSP. jos bus pasirinkt per Arcade tiktai.tikriausiai tai tos pacios standart masinos kas yra GT5 paciam.

Pajungi ir neina persmest, nes ne originali psp fw arba psp žaidimas, pats bandžiau, neišėjo, jei tu nebandei tai ir nesakyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.