Rekomenduojami pranešimai

gal galit placiau papasakot apie ta 8gb instala? ka jis duoda? greitesnius loading'us?

Ne į temą

o ka dar instalai gali duot?..butent ta ir duoda ka ir visi bet kokie instalai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit placiau papasakot apie ta 8gb instala? ka jis duoda? greitesnius loading'us?

Be to installo lauktum dvigubai ilgiau kol viska uzloadins. Ir masinu preview loadintu ilgiau.

Siam zaidimui installas yra labai svarbus mano manymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as kolkas zaidziu be jo ir matau ir jauciasi tas ilgesnis laukimas kol trasa uzkrauna ;]] tai jau zadu instalint ir as.. kiek laiko jums truko instaliuot ji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as kolkas zaidziu be jo ir matau ir jauciasi tas ilgesnis laukimas kol trasa uzkrauna ;]] tai jau zadu instalint ir as.. kiek laiko jums truko instaliuot ji?

Tiksliai nezinau, bet ganetinai ilgai. Gal 30min~ Neatkreipiau demesio nes palikau instalint ir isejau arbatos gert.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as kolkas zaidziu be jo ir matau ir jauciasi tas ilgesnis laukimas kol trasa uzkrauna ;]] tai jau zadu instalint ir as.. kiek laiko jums truko instaliuot ji?

man apie 40-50 mnuciu,bet po instaloiacijos trasu greiciau nekrauna vistiek

 

p.s. kas bandet is psp masinas perkelti ? man tik pradejus jungtis ps3 ismeta kampe lentele kad tipo prijungtas nezinomas usb irenginys,ir masinu perklimas nutrauiamas ,

Redagavo kazinak

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man apie 40-50 mnuciu,bet po instaloiacijos trasu greiciau nekrauna vistiek

 

p.s. kas bandet is psp masinas perkelti ? man tik pradejus jungtis ps3 ismeta kampe lentele kad tipo prijungtas nezinomas usb irenginys,ir masinu perklimas nutrauiamas ,

Man irgi tas pats, tikriausiai reikia, kad būtų originalus žaidimas ir nenulaužta fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gran Turismo 5 speeds past 430K sold to top weekly sales in Japan

Nuotrauka

Not quite Pokémon numbers, Gran Turismo 5's launch week sales were still plenty enough to land the long-awaited racing sim firmly in first place atop Japan's bestsellers list for the week ending November 28. With 430,707 units sold (by Media Create's count) in its first four days at Japanese retail, GT5 is well on its way to recouping development costs that were estimated at $60 million a year ago and becoming a commercial success for Sony.

 

But slow down, tiger -- Yamauchi's latest "game" is still far from topping the series' standout entry, Gran Turismo 3: A-Spec, which has amassed lifetime sales of 1.89 million units in Japan (14.89 million worldwide), according to developer Polyphony Digital.

 

Back to the present: Sony also enjoyed a tremendous spike in PS3 hardware sales last week in Japan, with 68,840 units sold -- nearly a 140-percent increase from the previous week. Complete Japanese software and hardware sales for the GT5 launch week are listed after the break.

Kaip Japonijoj tai visai neblogas resultatas per savaite ar daugiau Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man apie 40-50 mnuciu,bet po instaloiacijos trasu greiciau nekrauna vistiek

 

p.s. kas bandet is psp masinas perkelti ? man tik pradejus jungtis ps3 ismeta kampe lentele kad tipo prijungtas nezinomas usb irenginys,ir masinu perklimas nutrauiamas ,

Krauna tikrai greiciau...

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano uzbombinta 520ag s4 :)

---

evo per lietu

---

ir mano s4 drift edition :mellow:

---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GT5 Prologue secret options revealed

 

 

Hackers have revealed a button press code that allows access to a hidden, "special" options menu in Gran Turismo 5 Prologue that allows you to drive any car in the game and configure a number of other tweakables.

 

Mathieu Hervais, front man for the group that produced PSGroove, the open source version of PSJailbreak, revealed the code via Twitter.

 

Accessing the menu is simply a case of moving to the Miscellaneous section GT5 Prologue's option screen, holding down L1 and R1 and pressing down, right, right, down, right, right, down, right, right, down, right, right and pressing start. Pad movements needs to be done with the analogue stick, not the d-pad, in order to be recognised - and to be clear, the code only works in Prologue, not the full-on GT5.

 

Here's a quick video tour of what you see, along with a quick lap of the High Speed Ring in the unlocked Formula 1 Ferrari car.

 

While the prospect of a hidden menu suggests the promise of cool new modes not found in the game itself (as was the case with the 3D options we saw unlocked in the E3 demo for GT5), the reality of this menu is a touch more mundane.

 

It appears that the lion's share of the options are for configuring GT5 Prologue to set up specific cars and events for "Kiosk" use, that is for in-store and event demo purposes. However, by turning Kiosk mode on and making a single choice in the favourite cars section you are able to select and instantly race your chosen vehicle. This is a neat trick bearing in mind that the game has quite a large vehicles roster, and that accessing vehicles like the Ferrari F1 car involves a mammoth amount of grinding - the process of replaying the same races over and over again.

 

It's also possible to choose the exact selection of courses available and cars you'll be racing against. A server update feature also appears to be built in, but we couldn't get much joy from it - and indeed, using it actually caused our game to crash.

 

It's well worth taking a look at, and maybe with a bit more tweaking, players might be able to unearth some more functionality. However, bearing in mind the experimental nature of this, it's probably worth trying it out on a PSN sub-account so as not to put any legitimate save in any danger...

slaptas meniu kur gali iskart pasirinkt viska ka nori.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, siandien atkeliavo ir pas mane GT5, viskas patinka, tik norejau pasiteiraut gal koki nebrangu, kokybiska vaira pasiulitumete. :mellow:.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Driving force GT

 

Pats naudoju Driving force Pro. Tik kad modelis mano senesnis lyginant su GT :mellow:

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, siandien atkeliavo ir pas mane GT5, viskas patinka, tik norejau pasiteiraut gal koki nebrangu, kokybiska vaira pasiulitumete. :mellow:.?

butent tai ka siule ta Gt vaira, jis pigiausias is 3 , na jei imt ji ir G25, G27. cia tokie tikrai is geriausiu vairu,o imt kazka pigesnio tai nzn. paskui visada galvosi ir gailesies. nes jau kai paimsi viena kart tai ir turesi, su kokiu china sedesi ir griausi nagus. :) arba gera imt jei jau norisi rimtai vairuot arba neimt kol kas nieko ir palaukt kai bus daugiau $$

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai tikriausiai DFGT imsiu, labai gera kaina, ir gana geros specifikacijos! Beto sitam game yra labai naudingas car control menu in race.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.