Rekomenduojami pranešimai

O su kuo ruosiates zaisti GT5 ? Vairu ar dzoistiku ? Zinau,kad su vairu visai kitoks zaidimas,bet geras vairas kainuoja nemazus pinigus ir dar netureciau kur jo patogiai ir normaliai pasistatyt.As seip is vis nesu didelis megejas racingu,o cia dar kai simuliatorius tai ir su valdymu sudetingiau man,bet zinoma toki zaidima kaip GT5 butinai bandysiu pramokt gerai zaisti.Tik nezinau kaip del to vairo,ar verta kazka galvot ar ne,ant pc kai turejau,tai po keliu vaziavimu nusibodo.

same here.nera kur det jo tikrai.pamenu kaip buvau seniau uzsideges ant vairo,kai gavau vaira prie x360,po keliu bandymu tikrai fantazija atsoko visa.aisku GT5 jei sankabos nereikia tai labai gerai mano manymu butu ir oficialus GT vairas su tuo raudonu ratuku.velgi bent jau as tai ka galiu padaryt su pulteliu,negaliu su vairu.tai nzn.velgi pedalam padet nebuna vietos,vairui pritvirtint ir pan. cia jau reikia atskira stala turet turbut bent jau.ant keliu vaira laikyt padejus tai lievakas manau. :) siaip su vairu bet kokia arcada labai sunku lost irgi beje.atsimenu imposible totlus buvo lost Dirt1..ten tai buvo kosmosas. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4:03 .. :)

Ne į temą

Jooo su fizika kaip reikiant padirbejo ... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man drauge padovanojo logitech gt ;) is darbo paristempiau staliuka kompui ,ikrentu i sofa ir jauciuos kaip kokiam merse :) :) :)

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man drauge padovanojo logitech gt ;) is darbo paristempiau staliuka kompui ,ikrentu i sofa ir jauciuos kaip kokiam merse :) :) :)

Nuotrauka

na galima jaustis ir kaip Bugatti, cia jau kiekvienam pagal skoni.o vairas tai geras sitas,ir apie 3x pigesnis uz G27.svarbiausia tas raudonas ratukas daro tai ko nedaro joks kitas vairas su GT5,bei GT5P. galima reguliuot masinos parametrus real time.tiesiog vaziuojant.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek toks vairas panasiai kainuoja ?

nzn kiek pas jus per skelbimus kokius.cia jau paciam pasiziuret reikia.bent jau ebay,amazon is UK,tai apie 100 svaru.nors parduotuvese esu mates ir pigiau su nuolaidom visokiom kai buna.

 

nu jo, jei forza 3 turi 500 masinu su cockpit, o gt5 bus tik 200, tai tada gt5 kaip ir bus truputi pasisiuksline pries forza, o dar kai forzos car list'e tokios masinos kaip pvz. kregzde ar golf mk2 tai isvis. Nu tikekimes kad gt5 visos masinos tures cockip vaizda, nes kitaip tai dingsta dalis malonumo ;)

na skaiciai matai viena,o kai pavaziuoji visai kas kita buna. Forza3 nera blogas niekuom.taciau GT5P man labiau patiko vairuot,kaip masina jauciasi ir pan.GT5 tiesiog buvo labai ilgai kuriamas,ir visi tikrai daug tikisi is zaidimo,tikrai neatleistina jei jie GT4 masinas upscalino ir paleido tiesiog kaip used cars,kurios neturi jokio vidaus,ir detalumu nusileidzia. na detaluma man butu kaip ir nesvarbu.kai cockpit sedi,pacios masinos isvis net nematai,tada tik girdi,ir jauti kaip masina laikosi trasoj,daugiau nieko,na ir matai cockpit aisku.

Ne į temą

beje F3 ta testine 10 myliu trasa japonijos tai ten kazkas nerealaus. :) kaip ji ten Fujima Kaido ar kazkaip.
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"labai good" ir kaina šito apie 800 lt, geriau g27 imt, nedaug kaina skirias.

Šiuo metu tavo tiesa, bet kai pirkau šitą daigtą, tai G27 dar nė kvapo nebuvo.

Nežinia koks pasirodys po mėnesio kai nusipirksit G27 ;)

Redagavo Jonis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"labai good" ir kaina šito apie 800 lt, geriau g27 imt, nedaug kaina skirias.

kad kaina tikrai daug skiriasi,ne ne keliais simtais,daugiau. o kuom jau ten jis geresnis tiek labai?..suprantu kas neturi jokio vairo tai jo geriau imt gal G27,bet kas jau turi kazkoki ankstesni ,keisti i G27 nzn kam .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek toks vairas panasiai kainuoja ?

£80 dabar ,atpigo ziauriai

o g27 cia kaip kam,bet as tikrai nemokeciau £300+ ,geriau jau tada i kokius 3-4 track day nuvaziuoti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jauciu liksiu be vairo (nors turiu namuose senuka :) (tie kur pirmi su force feedback'u leidziami buvo is tos serijos ;) ) )

 

su DS3 idomu zaist ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su DS3 idomu zaist ? :thumbsup4:

na kaip ir bet koki kita racinga lost su DS3. man tai geriausias budas losti.vairu aisku yra visai kas kita,bet reikia priprast,ismokt.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

£80 dabar ,atpigo ziauriai

o g27 cia kaip kam,bet as tikrai nemokeciau £300+ ,geriau jau tada i kokius 3-4 track day nuvaziuoti :D

Nu pazejau skyteche ta logitech tai apie ~ 470lt kainuoja.Uzteks man turbut ir su dzoistiku pazaist :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.