Rekomenduojami pranešimai

O aš esu įsitikinęs kad veiks ;) Koks skirtumas ar ant to Oficialaus vairo yra sankaba ar ne, man tai visiškai esmės nekeičia. Ir be to jūs žaidžiat racing games su 900 laipsių pasukamumo kampu?? Aš ant GRID kartais pabandau tai gryna nesąmonė, nespėji ten to vairo sukinėti... Kaip ir pačioj mašinoj taip ir "realybėj" vairuoju su 90 laipsnių, nors viską spėji...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš esu įsitikinęs kad veiks ;) Koks skirtumas ar ant to Oficialaus vairo yra sankaba ar ne, man tai visiškai esmės nekeičia. Ir be to jūs žaidžiat racing games su 900 laipsių pasukamumo kampu?? Aš ant GRID kartais pabandau tai gryna nesąmonė, nespėji ten to vairo sukinėti... Kaip ir pačioj mašinoj taip ir "realybėj" vairuoju su 90 laipsnių, nors viską spėji...

900 laipsniu...MUHAHAHA.. ;) idomu, ten nebent koki autobusa noretum apsukt tada gal..del sankabos nzn del to vairo.galetu pats vairas turet funkcija kad pvz begis nepersimes kol sankabos neiminsi. nebutu jiem labai sunku ta padaryt, bet velgi,tikrai ne visi to noretu. pvz honda civic sankaba tikrai netaip pat veikia kaip supercaru,kur kiti jos isvis ir neturi bet tai nereiskia kad begiai automatiniai.o ka vairas tau duotu su sankaba tokiu atveju ? prisitaikytu prie kiekvienos masinos,labai abejoju. nebus jos ir nereikia jokiais budais. o focialus vairas ne siaip sau yra oficialus. nes turi ta magic ratuka ,kur gali masina reguliuot lenktyniu metu real time.nereikia nutrukt lenktyniu,daryt nustatymus,tada vel pradet lenktynes,tada pagalvoji dar kazka nori pakeist ,vel nutruki lenktynes ir t.t. o cia viska gali ant time trial neskubedamas nusireguliuot real time.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del dankabos.

 

 

Yra ant Prologue bus ir ant pilno ta sankaba. Pries START spaudziat trikampiuka, kad aktyvuoti sankabos pedala ir pajechali. ;) Bent jau taip raso visur. Jeigu turit toki vaira pabandykit ir idekit savo video.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gran Turismo 5 drops below 60fps - Kaz 'begs forgiveness'

 

atleidziam, tik duokit zaidima pagaliau..

 

Citata

Speaking to the new issue of PSM3 magazine in a must-read 10-page GT5 feature, Yamauchi said that frame-rate was a "major issue for us in GT5".

 

He added: "Our engineers complain every day: 'Isn't it enough that it's in 1080p? Does it have to be 60fps too?' But I think 60fps is very important, so we're working towards perfecting that. There might be times when you have a certain combination of conditions that come together - especially with the weather effects - [when] the game might briefly drop from 60fps, and for that I beg your forgiveness!

 

"If you're going from a standing start at No.16 and all 15 cars in front of you are kicking up water, there might not be 60fps at that moment."

na juk gerai ir 50fps arba 40fps. tai aisku kad PD cia jau ps3 pasokdins kaip reikiant su savo orais,damage bei 16 masinu trasoj. zaidimo ir taip jau nera su kuo lygint net,kiek naujoviu inesa ne tik i GT bet ir aplamai ir racing zaidimu istorija. kiti zaidimai dropinasi ziauriai ir niekam tas neidomu,tik pirkit.cia kad nukris zemiau 60fps tai nemanau kad pasijaus, iki 30fps labai toli vistiek nukrist. :D kai lyja lietus trasoje visos masinos tasko vandeni ir visos turi tuos pacius efektus vandesn,o ne toks failas kai F1 kur tik tavo masina taskosi o visi kiti vaziuoja sausa trasa..nes variklis neisveza tokiu apkrovu tenai matosi. 16 masinu trasoj tai vis del to ne juokas. :D

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš esu įsitikinęs kad veiks :) Koks skirtumas ar ant to Oficialaus vairo yra sankaba ar ne, man tai visiškai esmės nekeičia. Ir be to jūs žaidžiat racing games su 900 laipsių pasukamumo kampu?? Aš ant GRID kartais pabandau tai gryna nesąmonė, nespėji ten to vairo sukinėti... Kaip ir pačioj mašinoj taip ir "realybėj" vairuoju su 90 laipsnių, nors viską spėji...

nzn koki vaira turi,bet maniskis logitech gt neneori draugauti su grid'u visi zaidimai valdosi ok,nu bet sito neimanoma,vairas toks jautrus kad nu n.x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn koki vaira turi,bet maniskis logitech gt neneori draugauti su grid'u visi zaidimai valdosi ok,nu bet sito neimanoma,vairas toks jautrus kad nu n.x

Mano Logitech PRO, man tas pats, atrodo lyk popierine butu vos suvaldai... pora milimetru ir jau po truputi suka i viena ar kita puse...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš esu įsitikinęs kad veiks :) Koks skirtumas ar ant to Oficialaus vairo yra sankaba ar ne, man tai visiškai esmės nekeičia. Ir be to jūs žaidžiat racing games su 900 laipsių pasukamumo kampu?? Aš ant GRID kartais pabandau tai gryna nesąmonė, nespėji ten to vairo sukinėti... Kaip ir pačioj mašinoj taip ir "realybėj" vairuoju su 90 laipsnių, nors viską spėji...

na pvz ant rimtesnio Live for speed, tai labai didelis skirtumas ar vairas 90 ar 360 laipsniu i viena puse, su 90 labai tiksliai reikia sukineti vaira, ypac driftinant, nes staigesnis neatsargus judesys ir zaidime per daug susuki ratus ir nebeina suvaldyti auto. Pats dabar zaidziu WRC 2010, F1 2010, tai pilnai uztenku su 90 laipsniu pasukamumu. Vistiek GT5 turejo buti orientuotas i zaidima pulteliu, tai neiskils problemu ir su paprastais vairais, tik neaisku kiek nuo to kentes vairavimo tikroviskumas.

 

kas zaidziat su 180-240 laipsniu logitech pabandykite logitech gaming sofware nusistatyti didesne jega ant vairo grazinimo ir viduri, daug tiksliau eina vaziuoti, kai atsiranda svoris ir jauti kur vairo vidurys. Ant WRC 2010 man padejo, kaip ant GRID dar nezinau, reiks parsisiusti pabandyti.

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pvz ant rimtesnio Live for speed, tai labai didelis skirtumas ar vairas 90 ar 360 laipsniu i viena puse, su 90 labai tiksliai reikia sukineti vaira, ypac driftinant, nes staigesnis neatsargus judesys ir zaidime per daug susuki ratus ir nebeina suvaldyti auto. Pats dabar zaidziu WRC 2010, F1 2010, tai pilnai uztenku su 90 laipsniu pasukamumu. Vistiek GT5 turejo buti orientuotas i zaidima pulteliu, tai neiskils problemu ir su paprastais vairais, tik neaisku kiek nuo to kentes vairavimo tikroviskumas.

 

kas zaidziat su 180-240 laipsniu logitech pabandykite logitech gaming sofware nusistatyti didesne jega ant vairo grazinimo ir viduri, daug tiksliau eina vaziuoti, kai atsiranda svoris ir jauti kur vairo vidurys. Ant WRC 2010 man padejo, kaip ant GRID dar nezinau, reiks parsisiusti pabandyti.

Atsiprasau uz offtopic, bet zirni ar normaliai pasijunge vairas tau ant WRC 2010? Mano Logitech Momo racing niekaip neranda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau uz offtopic, bet zirni ar normaliai pasijunge vairas tau ant WRC 2010? Mano Logitech Momo racing niekaip neranda.

jo, valdymo nustatymuose uzeini ant klaviaturos ir i sona paspaudi, tada atsiras vairas. Pries tai dar logitech settings is windows nusistatytk, kad butu combined pedalai, nes kitaip neis nussitatyti gazo ir stabdzio. Pas mane logitech formula ex vairas, dar prastesnis, tai su tavo tikrai turetu veikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O aš esu įsitikinęs kad veiks :) Koks skirtumas ar ant to Oficialaus vairo yra sankaba ar ne, man tai visiškai esmės nekeičia. Ir be to jūs žaidžiat racing games su 900 laipsių pasukamumo kampu?? Aš ant GRID kartais pabandau tai gryna nesąmonė, nespėji ten to vairo sukinėti... Kaip ir pačioj mašinoj taip ir "realybėj" vairuoju su 90 laipsnių, nors viską spėji...

tik dabar pamaciau,kad tiu realiybej vairuoji su 90 laipsniu,leik paklausti kokioj masinoj cia taip ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

tik dabar pamaciau,kad tiu realiybej vairuoji su 90 laipsniu,leik paklausti kokioj masinoj cia taip ?

Ne į temą

Nematai kabučių kurias uždėjau specialiai tokiems kaip tu? Bet matau ir tai nesupranti. "Realybėj" - ant žaidimų vairo 90 laipsnių kampu, kaip ir ant žaidimo (virtualioj erdvėj). Pagavai?
Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Atrodo sick. Tik įdomu ar koks žmogus realybėj pakeltų tokias G jėgas posūkiuose,nes sukibimas cia axujienas o greicius kai rodo kad posukis 300km/h tai taip net matant tuos skaicius galva sukasi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Main straight 410km/h :D

Skaiciau kaip tik nesenai apie sita, link

Įdomu tai, kad žaidime savo automobilį valdysite F-1 lenktynininko Sebastian Vettel asmeniu.

:D Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu grazus conceptas tikrai

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

bet GT5 detalume tai visos 1000 masinu atrodys nerealiai.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.