Rekomenduojami pranešimai

Hmmmm :0 Enzo variklis dirba tyliau uz padangas...idomu. Ka jau kalbeti apie dumus kurie yra panasesni i garuojanti virduli ( viriausi kavos pastebejau garus, pranyksta per 1-2 sekundes ). Dumai is padangu sklaidosi labai ilgai. Na bet nenoriu jusu vel papiktinti, cia tik mano pastebejimai. Zinau, kad sistemos dar neleidzia sukurti tobulu zaidimu. Scalman malacius deda info kaip vijurkas :rofl:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmmm :0 Enzo variklis dirba tyliau uz padangas...idomu. Ka jau kalbeti apie dumus kurie yra panasesni i garuojanti virduli ( viriausi kavos pastebejau garus, pranyksta per 1-2 sekundes ). Dumai is padangu sklaidosi labai ilgai. Na bet nenoriu jusu vel papiktinti, cia tik mano pastebejimai. Zinau, kad sistemos dar neleidzia sukurti tobulu zaidimu. Scalman malacius deda info kaip vijurkas ^_^.

ir GT5 turbūt vienintelis šiuolaikinis lenktynių žaidimas, kuriame mašinos nepalieka padangų žymių ant kelio. Iš video išvis susidaro įspūdis, kad pasaulis (trasa) ir automobilis yra 2 visiškai atskiri kūnai iš skirtingų pasaulių, trūksta sąveikos tarp jų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir GT5 turbūt vienintelis šiuolaikinis lenktynių žaidimas, kuriame mašinos nepalieka padangų žymių ant kelio. Iš video išvis susidaro įspūdis, kad pasaulis (trasa) ir automobilis yra 2 visiškai atskiri kūnai iš skirtingų pasaulių, trūksta sąveikos tarp jų.

taip nepalieka. tik tai niekam nerupi jei ka. eik palosk LFS daugiau. ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir randat jūs prie ko prikibti, kiti žaidimai išvis šūdini, bugų pilni, tačiau niekas jiems aukštų reikalavimų nekelia kaip čia kai kurie iš šios temos... žaidžia išsijuosę patenkinti o vat jau GT5 atrodo kad jau turi būti tobulas. Nieko nėra tobulo ir nebus tad truputį sumažinkit savo reikalavimus...

 

Nepalieka žymių ant kelio oj b** kaip šūdinai atrodo, mašinos variklio garsas vėl dirba tyliau nei padangos ir t.t. žaidimas tikrai bus š****** jeigu jūs į tokias smulkmenas labai daug dėmesio skiriat, aš tiesa sakant net nepastebėjau kad nepalieka tų žymių ant kelio ar kad tas variklis kažkaip kitaip dirba kol jūs čia neparašot ^_^ Mat svarbiau kaip pats "produktas" visumoj atrodo o ne imti atskirus dalykus ir teigti kad jeigu tokio dalyko nėra tai jau gaunasi vos ne kad žaidimas š****... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes nezinant zaidimo o tik ziurint i video ar screenus tai galima prie visko prikibti. isvis kodel visi nori to REALAUS pasaulio is zadimu, tai eikit i gatve ir bus jum realybe,bus dumai realus,bus padangu cypimas realus..as zaidimuose visada randu butent kazko tokio ko nera realybej arba gal ko niekad nepatirsi realybej del finansiniu dalyku,tikrai niekada tiek masinu neismeginsi,ir tikrai ne vienas cia nezino kaip valdosi ta Enzo,ar kaip ji slysta, velgi remiamasi tai ka matome video ,ir lyginam su zaidimu video. o reiktu lygint su savo pojuciais. paimkim GT PSP. oi koks sh aidimas tada reiktu sakyt,koks meslas ir pan..kaip ten viskas lievai ar kaip ten valdymas skaitmeninis..nes ten nera analoginio akseleravimo ir vairo pasukimo,tik emuliuojama su analogu skaitmeninis pasukimas kuris nera tobulas ar tolygus...bet tai kas is to..zaidimas tiesiog nerealus,nes vat butent kad zaidima daro issiskirianciu ne screenai ir ne video...

man net nereikia matyt galutinio GT5 ,as jau zinau koks jis bus man,svarbiausia buvo valdymas ir kaip masina jauciasi kely.o po to prisideda vis tie priedai dar ,ir daro zaidima isvis nerealu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes nezinant zaidimo o tik ziurint i video ar screenus tai galima prie visko prikibti. isvis kodel visi nori to REALAUS pasaulio is zadimu, tai eikit i gatve ir bus jum realybe,bus dumai realus,bus padangu cypimas realus..as zaidimuose visada randu butent kazko tokio ko nera realybej arba gal ko niekad nepatirsi realybej del finansiniu dalyku,tikrai niekada tiek masinu neismeginsi,ir tikrai ne vienas cia nezino kaip valdosi ta Enzo,ar kaip ji slysta, velgi remiamasi tai ka matome video ,ir lyginam su zaidimu video. o reiktu lygint su savo pojuciais. paimkim GT PSP. oi koks sh aidimas tada reiktu sakyt,koks meslas ir pan..kaip ten viskas lievai ar kaip ten valdymas skaitmeninis..nes ten nera analoginio akseleravimo ir vairo pasukimo,tik emuliuojama su analogu skaitmeninis pasukimas kuris nera tobulas ar tolygus...bet tai kas is to..zaidimas tiesiog nerealus,nes vat butent kad zaidima daro issiskirianciu ne screenai ir ne video...

man net nereikia matyt galutinio GT5 ,as jau zinau koks jis bus man,svarbiausia buvo valdymas ir kaip masina jauciasi kely.o po to prisideda vis tie priedai dar ,ir daro zaidima isvis nerealu..

Na, brangusis, PSP ir PS3 - visiškai skirtingos galimybės. Dėl to ir norisi visą tą smagumą, kurio kaip minėjai negali apturėti dėl finansų, patirti virtualiai ir kaip galima tikroviškiau. Pats K. Yamauci sakė, kad yra idealistas, na, jeigu taip, tai toks turi būti ir jo kūrinys. Nieko bloga žinoma vienas kitas trūkumas, tai nesukliudo mėgautis žaidimu, bet ir neduoda pilnavertiško žaidimo jausmo. Tiesiog matau dalykų, dėl kurių buvo persistengta, ir kurie yra nedadaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, brangusis, PSP ir PS3 - visiškai skirtingos galimybės. Dėl to ir norisi visą tą smagumą, kurio kaip minėjai negali apturėti dėl finansų, patirti virtualiai ir kaip galima tikroviškiau. Pats K. Yamauci sakė, kad yra idealistas, na, jeigu taip, tai toks turi būti ir jo kūrinys. Nieko bloga žinoma vienas kitas trūkumas, tai nesukliudo mėgautis žaidimu, bet ir neduoda pilnavertiško žaidimo jausmo. Tiesiog matau dalykų, dėl kurių buvo persistengta, ir kurie yra nedadaryti.

vlegi tai kas tau nedadaryta ,man neturi jokios reiksmes tikriausiai. nes tada prie visu zaidimu gali kibti kiek nori ,vietoj to kad zaisti, lygint screenus.ieskot kieno kur kokia tekstura isplaukus ar per daug neryski..as ka noriu pasakyt tu nepagauni..kad nesvarbu kaip viskas atrodo is sono,kol nepazaidi nieko ir negali zinot..dumai is galo masinos..joo tikriausiai jie man labiausiai rupes sedint su cockpit vaizdu 100%, ar kas ten kaip uz manes vaziuoja irgi 0 demesio , ka maciau ir ka losiau,ir kuom buvau pats nusivyles kazkiek,dabar matau ka pataise ir kas pasikeite. yra kam neptiko GT5P ,o man jis buvo tiesiog puikus vairavimu bei viskuo kit, nes tiesiog toks buvo. o del idealumo,tai to nebus niekada ir su kiekviena dalim vis nores ir nores daugiau. pasiekus realybes virsune ,noresis tada jau nerealiu dalyku ir t.t ..butent kad konsoliu galimybes nesvarbu, nes ta samguma labai labai gera pajunti ir su PS2 GT4.ant kai ko GT PSP geriau.ant daug ko GT4 geriau.aisku su PS3 norisi stebuklu,bet bent jau man reikejo tik oru,bei idomesnio AI elgesio trasoje,daugiau nieko.ir gero ilgo ,nesibaigiancio karjeros rezimo.vis tai jau yra. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vlegi tai kas tau nedadaryta ,man neturi jokios reiksmes tikriausiai. nes tada prie visu zaidimu gali kibti kiek nori ,vietoj to kad zaisti, lygint screenus.ieskot kieno kur kokia tekstura isplaukus ar per daug neryski..as ka noriu pasakyt tu nepagauni..kad nesvarbu kaip viskas atrodo is sono,kol nepazaidi nieko ir negali zinot..dumai is galo masinos..joo tikriausiai jie man labiausiai rupes sedint su cockpit vaizdu 100%, ar kas ten kaip uz manes vaziuoja irgi 0 demesio , ka maciau ir ka losiau,ir kuom buvau pats nusivyles kazkiek,dabar matau ka pataise ir kas pasikeite. yra kam neptiko GT5P ,o man jis buvo tiesiog puikus vairavimu bei viskuo kit, nes tiesiog toks buvo. o del idealumo,tai to nebus niekada ir su kiekviena dalim vis nores ir nores daugiau. pasiekus realybes virsune ,noresis tada jau nerealiu dalyku ir t.t ..butent kad konsoliu galimybes nesvarbu, nes ta samguma labai labai gera pajunti ir su PS2 GT4.ant kai ko GT PSP geriau.ant daug ko GT4 geriau.aisku su PS3 norisi stebuklu,bet bent jau man reikejo tik oru,bei idomesnio AI elgesio trasoje,daugiau nieko.ir gero ilgo ,nesibaigiancio karjeros rezimo.vis tai jau yra. :whistling:

Na musu nuomonės visiems, manau, jau aiškios, tik beliko sulaukti pačio žaidimo. :rofl: Beje Scalman, gal jau preorder'inai, jeigu taip tai iš kur? Galvoju iš UK siūstis, o gal bus ir Lietuvoje kur nusipirkti panašia data.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na musu nuomonės visiems, manau, jau aiškios, tik beliko sulaukti pačio žaidimo. :whistling: Beje Scalman, gal jau preorder'inai, jeigu taip tai iš kur? Galvoju iš UK siūstis, o gal bus ir Lietuvoje kur nusipirkti panašia data.

Lietuvoje atsiras po kokiu 2 menesiu ir kaina bus kokie 350lt paprastos versijos :rofl: Tik is UK ir teapsimoka pirkt, shopto.net ar tai ebay. Nors uz shopto dar pigiau nemaciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau lyg nuo Birželio padaręs preorder :whistling: Iš shopto.net kaip ir dauguma, iš ten perku, pigu, patikima, greita. :rofl:

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na musu nuomonės visiems, manau, jau aiškios, tik beliko sulaukti pačio žaidimo. :) Beje Scalman, gal jau preorder'inai, jeigu taip tai iš kur? Galvoju iš UK siūstis, o gal bus ir Lietuvoje kur nusipirkti panašia data.

ne nepreorderinau. nueisiu ir pasimsiu is parduotuviu kai pasirodys.o siaip preorderinciau is bet kur is kur butu pigiausia, ir greiciausia. aisku ne is gamestop. :)

arba dar sugalvosiu ir papreorderinsiu ,nzn kaip saus i galva.noresis WRC sulost kai pasirodys,nesinori kitu racingu iskart palikt ant ledo kai gausiu GT5 ,tai jei reiks palauks jis biski .

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, as is norejau preordinti bet nedariau, kaip sakoma nueisiu as i parda ir nusipirksiu ji, nes vistiek jau bus pardoj ta diena jis , o seip kai neturiu neivieno zaidimo su masinom ,tai man sis sedevras kaip tik bus

O gal atsiras kokiu idomesniu Pakuociu GT5 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, as is norejau preordinti bet nedariau, kaip sakoma nueisiu as i parda ir nusipirksiu ji, nes vistiek jau bus pardoj ta diena jis , o seip kai neturiu neivieno zaidimo su masinom ,tai man sis sedevras kaip tik bus

O gal atsiras kokiu idomesniu Pakuociu GT5 ?

Turbūt nežiūri gt5 naujienų, yra collector's edition ir signature edition (kaina apie 500 lt), žiauriausia pakuote kokie tik esu matęs, daugiau info apie ją http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=141...-_-topnav-_-gt5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, as is norejau preordinti bet nedariau, kaip sakoma nueisiu as i parda ir nusipirksiu ji, nes vistiek jau bus pardoj ta diena jis , o seip kai neturiu neivieno zaidimo su masinom ,tai man sis sedevras kaip tik bus

O gal atsiras kokiu idomesniu Pakuociu GT5 ?

man svarbiausia ne pakuote ir net ne zaidimo dezute is tikro,o pats zaidimas.kai ji idesi ii ps3 tai jau nerupes tikrai i kokia pakuote jis buvo ikistas.aisku dezutes reikia, del to jausmo gero kad va turi.o visi tie extrem pakai su modeliukais ir kitais dalykais,cia nebent iki zaidimo i juos paziuret kokia 15 min. netgi manau kad tikrai ne ta pacia diena imsiu ta GT5 ,jei busiu nebaiges WRC tai teks pirma viena uzbaigt.kazkaip kai daug geru zaidimu ir vienas uzkita geresnis ,tai to prastesnio jau nesinori ir losti.o noretusi pagaliau rali palost vel po tokio ilgo laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.