Rekomenduojami pranešimai

Zaidimas yra nuostabus laukiu jo labai. Atrodo nuostabiai. *sight*

Redagavo kenchy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5metus dirbo prie sito -_- ? Nu ka zinau grafika visai grazi ,bet zaidimas islieka zieduose. Mano nuomone bus vos ne GRID.

Ne į temą

Tokiam komentarui vien minuso neuztenka :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5metus dirbo prie sito -_- ? Nu ka zinau grafika visai grazi ,bet zaidimas islieka zieduose. Mano nuomone bus vos ne GRID.

zaidimas islieka zieduose?? kokiuose zieduose..turi omeni trasas? ten kur masinos siaip ir lenktyniauja..na jo zinai ..manau ten ir turetu vykti lenktynes siaip..Grid? na siaip yra ir daugiau racing zaidimu.jie visi apie ta pati.it visi panasus kazkuom..prie ko cia Grid,jis net arti prie GT nestovejo... :D

grafika nieko nesako siaip irgi.jei nezinociau koks cia geimas ir matyciau tik grafika,manes tai ne kiek nedomintu jei rimtai..grafika like grafika...esme masinu valdyme..ir net ne kiek ten ji super realistine...ir ne kaip realistiskai masinos trankosi ar duzta..esme tame kas yra GT. nuo ko ji prasidejo ir ka ji reiskia..tai daugiau nei zaidimas..visi tie screenai bei video..jie nieko nesako,bet kadangi zinau kokie buvo ankstesni GT ir zinau kaip valdosi ir jauciasi GT5P ,o sitas bus dar geresnis..tai daugiau nieko ir nereikia..ne masinu skaiciaus,ir ne grafikos. Ralis,visada buvo vienas is mano megiamiausiu,orai , visada domino dinamika zaidimuose ir laisve,na bent jau sioks toks pokytis nuo statikos,va tai svarbu ir tai gerai.ir tai bus siame zaidime. :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas islieka zieduose?? kokiuose zieduose..turi omeni trasas? ten kur masinos siaip ir lenktyniauja..na jo zinai ..manau ten ir turetu vykti lenktynes siaip..Grid? na siaip yra ir daugiau racing zaidimu.jie visi apie ta pati.it visi panasus kazkuom..prie ko cia Grid,jis net arti prie GT nestovejo... -_-

grafika nieko nesako siaip irgi.jei nezinociau koks cia geimas ir matyciau tik grafika,manes tai ne kiek nedomintu jei rimtai..grafika like grafika...esme masinu valdyme..ir net ne kiek ten ji super realistine...ir ne kaip realistiskai masinos trankosi ar duzta..esme tame kas yra GT. nuo ko ji prasidejo ir ka ji reiskia..tai daugiau nei zaidimas..visi tie screenai bei video..jie nieko nesako,bet kadangi zinau kokie buvo ankstesni GT ir zinau kaip valdosi ir jauciasi GT5P ,o sitas bus dar geresnis..tai daugiau nieko ir nereikia..ne masinu skaiciaus,ir ne grafikos. Ralis,visada buvo vienas is mano megiamiausiu,orai , visada domino dinamika zaidimuose ir laisve,na bent jau sioks toks pokytis nuo statikos,va tai svarbu ir tai gerai.ir tai bus siame zaidime. :D

Taip iš širdies, aistringai parašei viską... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5metus dirbo prie sito -_- ? Nu ka zinau grafika visai grazi ,bet zaidimas islieka zieduose. Mano nuomone bus vos ne GRID.

Jeigu nori zaist ne zieduose eik midnight club'o zaist.

Redagavo xNingenx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gran Turismo 5 has realistic damage and effects system, Full detailed breakdown

 

Gran Turismo 5 is pushing the envelope forward for racing titles, but they are going even further with the damage system. Not happy with just physical damage, Gran Turismo 5's cars will have to deal with damage in three different realistic fashions and these changes will greatly alter the way you go about racing in the gaming. However, only certain car models will get the full effects of a crash and the repercussions.

Detailed on the official Gran Turismo site:

 

Physics is damage. Damage to affect the physical simulation and alignment deviation. The damage may affect the operation, which stopped running straight, and is not stable in the corner to express a variety of symptoms depending on the amount of damage. On all models.

 

Scratch dent in the dirt and visually recognizable damage or scratches and dirt adhere to the body, then get depressed sometimes. On all models.

 

Deformation displacement of the panel body get depressed sometimes, but shifted to form a body panel, and other damage that warped. Only affect the premium car.

Basically, any damage done to the alignment of a vehicle will force the car to handle poorly and you'll have to battle the vehicle to stay on a straight path. Dents and scratches can become more severe over time and could lead to other vehicular problems, while only premium cars will have full blown damage effects like dented frames and visible body damage.

wau na pagaliau GT tures ta damage ir ne tik vizualini,taciau paveiks ir masinu valdyma bei kai kuriu elektirniu sistemu veikima.aisku tik premium modeliai tures ta pilna damage spekttra paliecanti visk.taciau visi modeliai tures ta fizikini damage,kas kaip man tai ir svarbiausia.na is cockpit view nelabai ir matysi ta masinos damage,bet uztat galesi pajaust.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriausia situ naujienu dalis yra ta, kad GT gerina susidurimu fizika, nes kas labai patiko forzoi, tai tai, kad gavus "niuksa" i uzpakali ar galini sona masina tapdavo sunkiai suvaldoma (kaip ir turetu buti), gi gt serijos susidurimai visalaik buvo menkaverciai (o tiesiogiai bumbtelejus i gala tik pridedavai varzovui greicio ir tiek).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas islieka zieduose?? kokiuose zieduose..turi omeni trasas? ten kur masinos siaip ir lenktyniauja..na jo zinai ..manau ten ir turetu vykti lenktynes siaip..Grid? na siaip yra ir daugiau racing zaidimu.jie visi apie ta pati.it visi panasus kazkuom..prie ko cia Grid,jis net arti prie GT nestovejo... :P

grafika nieko nesako siaip irgi.jei nezinociau koks cia geimas ir matyciau tik grafika,manes tai ne kiek nedomintu jei rimtai..grafika like grafika...esme masinu valdyme..ir net ne kiek ten ji super realistine...ir ne kaip realistiskai masinos trankosi ar duzta..esme tame kas yra GT. nuo ko ji prasidejo ir ka ji reiskia..tai daugiau nei zaidimas..visi tie screenai bei video..jie nieko nesako,bet kadangi zinau kokie buvo ankstesni GT ir zinau kaip valdosi ir jauciasi GT5P ,o sitas bus dar geresnis..tai daugiau nieko ir nereikia..ne masinu skaiciaus,ir ne grafikos. Ralis,visada buvo vienas is mano megiamiausiu,orai , visada domino dinamika zaidimuose ir laisve,na bent jau sioks toks pokytis nuo statikos,va tai svarbu ir tai gerai.ir tai bus siame zaidime. :)

 

siap tai gt ir isgarsejo savo super grafika ir masinu realistiskumu,dar atsimenu rodydavo kazkokia laida per tv apie zaidimus,pristatinejo pirma gt ,tada tai buvo kazkas nerealaus,po poros dienu privertem su broliu tevus nupikrti psone :) zaidem diena nakti,tikiuos ir gt5 bus kazkas panasaus ,ltop gear test track'as jau dabar mano megstamiausias :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusibodo laukt man to GT , nes vienintelis ismasinu man ir patinka GT , daugiau niekas ,

Nes noriu jau kas ka sumasinom pazaist , bet nesinori pirkti tokius kaip NFS, Dirt , ar kas ka panasaus, nu dar F-1 galiu pazaist ,bet ir reik laukti jo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusibodo laukt man to GT , nes vienintelis ismasinu man ir patinka GT , daugiau niekas ,

Nes noriu jau kas ka sumasinom pazaist , bet nesinori pirkti tokius kaip NFS, Dirt , ar kas ka panasaus, nu dar F-1 galiu pazaist ,bet ir reik laukti jo

Ne į temą

tai grynai ant simu tik tau? na as visas laika GT praloses irgi nuo pirmos dalies,bet dabar losiu su malunumu Dirt2, Shift,MC.LA,yra geru zaidimu ir ne visi jie turi buti simai is tikro.aisku GT PSP nerealus irgi.pilna tu geimu.aisku pagal skoni..bet man kad ir kaip patinka GT ,bet taip paciai gali uzvezt ir Dirt2. kartais norisi fun,extremo,avariju,slydimu ir pan...kartais norisi open world..cia jau MC nepralenkamias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Scalman

Ne į temą

Taip butent simu norisis , nes tie kaip sakoma vaikiski valdimai man nepatinka , nezinau kodel bet kas kodel traukia labiau mane prie simu , o ralis manes kas kaip netraukia , kartais idomu bet greit atsibosta man , F-1 patinka nes gal delto kad ziuriu ji per tv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Scalman

Ne į temą

Taip butent simu norisis , nes tie kaip sakoma vaikiski valdimai man nepatinka , nezinau kodel bet kas kodel traukia labiau mane prie simu , o ralis manes kas kaip netraukia , kartais idomu bet greit atsibosta man , F-1 patinka nes gal delto kad ziuriu ji per tv

nu nzn shiftas nera visai vaikiskas,kol laukiu gt5 zaidziu ji,pradziai irgi maniau jis š****,bet nusipirkes supratau kad klydau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn shiftas nera visai vaikiskas,kol laukiu gt5 zaidziu ji,pradziai irgi maniau jis š****,bet nusipirkes supratau kad klydau

ne vienas is ju nera vaikiskas.o Shiftas tikrai geras.geriau man uz Forza. sorry bet tiesa.forzoj nuobodu,nejauti jokio pasipresinimo.kamera nesimeto,viskas labai lygu ir grazu.nereik masinos gaudyt po kelia jei sumeto..o cia viskas yra,svarbiausia visalaika turi but atidus,menkiausia klaidele ir masina jau lekia skersa..man shiftas irgi patiko...labai geras racingas..yra paprastau masinu irgi ,ne tik super caru.kuriuos suvaldyt irgi nelengva..nzn Forzoj ten vos ne su vienu pirstuvaziuot gali isjunges visas sistemas...tikrai taip nebutu realiai..ne belaukiant Gt yra ka lost tikrai yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne vienas is ju nera vaikiskas.o Shiftas tikrai geras.geriau man uz Forza. sorry bet tiesa.forzoj nuobodu,nejauti jokio pasipresinimo.kamera nesimeto,viskas labai lygu ir grazu.nereik masinos gaudyt po kelia jei sumeto..o cia viskas yra,svarbiausia visalaika turi but atidus,menkiausia klaidele ir masina jau lekia skersa..man shiftas irgi patiko...labai geras racingas..yra paprastau masinu irgi ,ne tik super caru.kuriuos suvaldyt irgi nelengva..nzn Forzoj ten vos ne su vienu pirstuvaziuot gali isjunges visas sistemas...tikrai taip nebutu realiai..ne belaukiant Gt yra ka lost tikrai yra.

Jei kalbant apie forzas tai tikrai, ant 3 nieko ispudingo neparodyta isskyrus grazia grafika, prisigyre jie su tom sistemom, kad nuo gali zaist 6 metu vaikai... antra dalis manau buvo daug tikroviskesne, ir bamperiai normaliai nulekdavo. O dabar pritariu, kad iš multiplatforminių geriausiai atrodo shift'as :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu del NFS tai nezinau gal isai tiesiog nusibodo man, nors aisku isai buvo mano megstamas zaidimas , iki shift zaidziau visus, paskui meciau ji per borta, bandziau tik demo shift ir man nepatiko isvis ,gal delto kad ji perdaznai leizdavo ta nfs, ir paskui neidomus pasidare man , nu tas kuris dabar iseis tai labai sudomino nes grizo prie seno, tik su geresne grafika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.