Rekomenduojami pranešimai

Sony Rep: GT5 Planned for October 2010

According to an Italian gaming site, a Sony representative at last week’s Game Developers Conference informed them the company was looking to release Gran Turismo 5 in October of this year. While GT5 received little attention at the show, Sony’s marketing vice president, Peter Dille, re-affirmed the game would release this year. Of course, October also fits nicely within the “fall” release window mentioned by European Sony executive James Armstrong last month.

 

This gives Sony plenty of time to establish themselves in the 3D television market over the summer, providing the platform to introduce GT5 as the technology’s “killer app” at the start of the popular holiday buying season. While we must be wary of this somewhat anonymous source of information, it lines up with everything else we’ve been hearing as of late. Time will, as always, tell.

taigi gali tekti palaukti iki October. siaip atideliojimas gali buti tiesiog del 3D teliku isitvirtinimo rinkoje dabar. na kokia dar geresne reklama butu 3D telikam jei ne GT5 . Nori geriausio racing simuliatoriaus ir nori tai tureti 3D? isigyk 3D telika,jei neturi PS3 tai proga bus ir PS3 paimti+3D telika su pora akinuku+GT5 zaidima, ir turesi tikrai gera dalyka. :rofl:

na mane asmeniskai domina tik zaidimas.koks jis bus .kad tik nebutu skirtas "visiems" tokiu zaidimu iskart nekenciu.as nenoriu simuliatoriaus kuri galetu losti ir 6 metu vaikai.as noriu tokio kuri lostu tik iskirtinai GT fanai,ir kad jis butu toks kokie buvo ankstesni GT,kuriu nelose arkadau megejai,kuriu nekente daugelis,bet dar daugiau zmoniu ji tiesiog dievino.

noretusi tikrai realaus realistisko valdymo ir sunkaus ant tiek kiek jus turi buti sunkus,kad vaikai jo tikrai nepalostu,nei arkadininkai.tada butu tikrai geras geimas.

zaidimai turi buti skirti tam tikrom geimeriu grupem,o ne visiem po velniu.tik tada zaidimas gali buti auksciausio lygio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo pagrindine spalio release priezhastis yra marketingas. Sunkiais sekasi pagauti logika su kureju dar praeitu metu pareishkimais jog "zhaidimas jau praktishkai baigtas" ir priehs tai buvusios datos (2010 kovo) nukelimas beveik metams. Mano akim protingi sony dedes (nors zhinoma nebutinai) pasizhiurejo i savo zhaidimu sarashiuka artejant shventiniam sezonui, pasizhiurejo i konkurentus (pamate tikriausiai halo reach) ir nusprende, kad vienintelis ginklas, kuriuo gales atsishaudyt bus GT5. Shiais dlc laikais, tegu jie tik neseka pasaku apie nerealios pridetines vertes kurima ir siekimo sukurti tobulybe, niekam ne paslaptis, jog dlc deka galima netik susizherti kruva papildomu pinigu, bet ir smarkia ipraplesti originalio zhaidimo content.

 

Nors esu didelis GT serijos gerbejas (tiesa pasakius nematau jam konkurentu, nors tai, zhinoma, yra mano asmenine nuomone), toks ishleidimo datos atideliojimas darosi jau lengvai tariant erzinantis ir tegu neseka pasaku ir nerodo filmuku apie stebuklingas nakties lenktynes, kai visa tai jau buvo pirmajame GT...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai GT4 truko kvalifikacijos pries varzybas,todel tikrai smagu butu jei ji atsirastu,daug idomiau butu. o del to kad labai ilgai GT5 neisleidzia pykt nereiketu,nes jie daro ziauriai geras masinu isvaizdas,daug atnaujinimu ir t.t. manau bus geras zaidimas:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

š****, o taip galvojau, kad vasara galesiu atsipūtęs žaist GT 5, dabar vel i sušikta rudenį perkelę, sunervino, nors nieko nepakeisi, reikia trumpam pamiršt gt 5, kad neerzintu ir sulaukus žaidimo, džiaugtis šiuo nuostabiu žaidimu.

Redagavo audriusvaldo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jauciu teks pirkti xboksa ir zaisti forza kol iseis gt5 :)

na kiekvienam savo. as tavo vietoj tada losciau GT4, jei jau neturi ka lost is racingu visai.na Forza3 visai netoks zaidimas kokie yra GT jei ka.as ji turiu ir nelosiu,nes neveza.GT PSP geresnis jau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va tas ir yra turejau gt3,gt4 enthusia,valdymas tikroviskesnis nei gt4 ir yra sankaba,kurios taip truksta visuose gt ,nusipirkes ps3 ,padovanojau ps2 su visais zaidimais ,nes tikejaus kad gt5 iseis po keliu menesiu,bet ...

dabar pagrinde zaidziu shifta ,pradziai nepatiko,bet dabar su vairu visai sakyciau neblogai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

va tas ir yra turejau gt3,gt4 enthusia,valdymas tikroviskesnis nei gt4 ir yra sankaba,kurios taip truksta visuose gt ,nusipirkes ps3 ,padovanojau ps2 su visais zaidimais ,nes tikejaus kad gt5 iseis po keliu menesiu,bet ...

dabar pagrinde zaidziu shifta ,pradziai nepatiko,bet dabar su vairu visai sakyciau neblogai :)

Visai pamiršęs nfs:shift buvau, reikes ir man pasiimt ir bandyt pilnai pereit iki gt5 išleidimo visgi ten " pusiau simuliatorius", bet nieko kolkas geresnio nėra iš simuliatorių. Tai pat užjaučiu visus gt fanus, kad dar tiek reikes laukt :) . Be to, gal kas norit pabandyt paslydinet ar šiaip pasivažinet per gt5 prologue ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas lyg ir niekas neprasitarė (neišsakus visko kas bus žaidime, reikia ir staigmenų pateikti), bet jeigu jau GT4 buvo tai ir GT5 tikrai bus, dar ir geresnis, nes kūrėjai eina į priekį o ne atgal. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man uztektu kad butu kaip gt5prologue,neprasau kazkokiu ratu,spoileriu,kuriu vaziuojant vistiek nesimato

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man uztektu kad butu kaip gt5prologue,neprasau kazkokiu ratu,spoileriu,kuriu vaziuojant vistiek nesimato

na matai yra GT fanu kurie vaziuoja viena karta ,po to dar 5 kartus replay ziuri kol visas detales pamato.ir esme cia ne grafikos tobulume.as ir GT PSP taip dariau,nes tiesiog veza kai masinos taip elgiasi trasoje,kai taip slysta,kai kamera per replay taip gerai juda.apie GT5 net nesneku,nes jau GT5P replay buvo unreal.tai masinos isvazida tikrai rupi,na bent jau ratai,spalva.to tikrai uzteko GT PSP ir daugiau nereikejo net man jokiu tiuningu.na GT5 turetu buti iki menkiausiu detaliu pasmulkintas,nes vien kiek demesio skirta vairuotojo animacijai per replay,kai galva sukioja,ziuri i pravaziuojancias masinas ir pan.nzn kam to reikejo,bet jie idejo viska.nzn laukiu tikrai gero masinu reguliavimo,bei geru masinu aprasymu.vis del to GT4 yra tikra masinu enciklopedija.tiek modeliu vienoj vietoj nerasi daugiau niekur,ir taip detaliai palyginus atrodanciu ir vaziuojanciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

taigi esme kad buvo sakoma kad racing masinos turet pilna damage,o gamyklines tures tik dazu pabrozdinima ,nieko daugiau,bet matom jau is ankstyvos demo kad ir gamyklines masinos gali pamesti bamperius ir pan. ir tai dar tik demo vis,tai iki pilnos versijos gal dasises dar daugiau.asmeniskai netaip daug duomiuosi kiek ten to damage bus,labiau noriu dinaminiu oru bei nakties lanktyniu.

kaip pvz pasakyt galiu,apie Dirt2 damage,na manau ten jis tikrai nerealus.ir ka. losiu su vaizdu is vidaus visada,damage beveik nematau,ir tikrai stengiuos vaziuot taip kad damage nebutu visai.nu ar Froza3 paimt,jei neziuri replay, ir jei losi su cockpit vew,tai vizualaus jokio damage nematysi isvis.simuliatoriaus esme yra masinos valdymas ir tas jausmas kad tikrai masimna idomiai valdosi,nenuspejamai.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Replay of Sébasten Loeb in his 2008 C4 WRC on Tokyo R246.

taigi pats Sebasten Loeb savo 2008 C4 WRC modeli. !! wtf!! ar visos WRC oficialios masinos viduj tures ir tu masinu realius virtualius vairuotojus i kuriuos per replay galesim paziuret? !! :) na matyt PD paeme WRC lizencija masinom kartu su vairuotojais.hmm tik ar rimtai as noresiu per replay ziuret ka ten mano vairuotojas veikia masinoj..?? ne per daug cia jie uzlenke ? ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu jiems arba isvis reikejo nedet to damage, ar daryt kazka tobulesnio. Nes dabar atrodo juokingai, nemanau jog GT serijai to reikia, svarbiausia yra masinos valdymas ir jis cia yra nuostabus. Aisku dinaminiai orai isvis nerealu butu, o naktis Wow!. Beje matet kai masina pralekia pro sieneles, tai jos lb graziai skrenda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.