Rekomenduojami pranešimai

Nesu loses Prologue, kalbejau siandien su zmogumi kuris youtube yra review sioki toki padares tarp siu dveju zaidimu grafikos tai parase cituoju: "Although if GT Prologue is anything to go by, the physics and cornering is spot, just like Forza!"

 

Ir siandien perziurejes daug video apie prologue visiskai taip pat manau. Aj beje driftinimas prologue ir F3 yra kaip du lasai vandens is video, kum valdymas ten yra kitas? Pagal viska abudu zaidimai simulator tipo, turetu buti panasu. Vat pazejau viena video apie ta kur rasei grid ar kas, tai jis labaj nepanusus nei i viena i situ, i NFS uznesa.

 

P.S. Video kur suligyna grafikas F3 ir GT5P:

na tai ir toliau video ziurek tada jei tau F3 valdymas kaip GT5P .. :whistling: ..nesakau kad kitokia tehnika ,aisku ne,bet Forza yra forza...ik isimuliatoriaus jei toli..bent jau 3 daliai...2 buvo labiau simuliatorius...o sita nauja yra didesniai auditorijai,del ko padare ji lengvesni....net nera ka lygint F3 masinu valdymo su GT5P ..jokiu panasumu niekur...o per video gali juk padriftint vienodai ,aisku...Grid butent driftas man patko ir jis nera panasus i joki F3 , todel ir patiko..ko tu cia ieskai ?? i F3 panasiu zaidimu dabar ??.. :D and PS3 ..??? ;);)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedi jau juokinti mane.

Ne į temą

Tau ten lengvas valdymas nes tikriausiai vaziuoji su ijungtais TSC ASC ir t.t. Kuom cia ne simolatorius? Ir is vis neatejau cia lyginti si dveju zaidimu, o paziureti info apie GT5 ir apsispresti ar PS3 imti ar ne.
Redagavo autogarsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Koks tau fanboy? Nori suzinot ar geras driftas ant GT5, tai atejo scalman ir isvadino daunu, nes jam patiko Forza 3? Tai kas cia fanboyus?
Redagavo Shock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kur tu matai kad "daunu" išvadino pats jau čia išsipi*sin*ji.... Ir kaip galima klausti kaip driftas jeigu žaidimas net neišėjęs? Iš video apie žaidimo valdymą grafiką nieko spręsti negalima...
Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Isvadino daunu cia labiau perkeltine prasme... Na zmogus atejo paprastai ir paklause, kas loset GT academy ar GT5P ar galit pasakyt, ar geras driftas ar normalei galima nusistatyt nes pagal video atrodo panasus i forza 3. Tai atejo scalman, nuskandino forza labai gilei, iskele GT serija labai ausktai, ir neatsake nieko panasaus...

P.S. Nenoriu cia su nieko pyktis, bet taip atsakinet i klausima tai aciu...

Redagavo Shock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nes tiesą ir pasakė o aš jam į jo klausimą pirmoj žinutėj šiaip jau atsakiau...
Redagavo Klubas
Agnusai oftagai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gana čia oftopik,aikit per PM ir aiškinkitės!! Ir naudokit Oftagus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir niekas netrase man kiek Gamespot cia tiesios raso? Release Date: Feb 2, 2010

Ne į temą

xboxas parduotas siandien :D PS3 atvaziuoja ketvirtadieni, maciau GT5P gan pigus PSN ir demo GT5 isbandyt jau nekantrauju, labaj jau idomus man tas fantastiskas skirtumas nuo F3, kurio is video nepamatysi. :D
Redagavo autogarsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir niekas netrase man kiek Gamespot cia tiesios raso? Release Date: Feb 2, 2010

Ne į temą

xboxas parduotas siandien :D PS3 atvaziuoja ketvirtadieni, maciau GT5P gan pigus PSN ir demo GT5 isbandyt jau nekantrauju, labaj jau idomus man tas fantastiskas skirtumas nuo F3, kurio is video nepamatysi. :D
Skirtumas gal ir bus (nebandžiau F3), bet per daug vilčių nedėk :D

Bent į GT5P ir GT Academy.

Koks bus galutinis GT5 dar pamatysime :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

For those who are eagerly waiting for the release of the fifth edition of the highly acclaimed Gran Turismo racing video game series, well here's some great news for you all. According to a leaked copy of the Official PlayStation Magazine, Gran Turismo 5 will feature indy cars, night racing and weather effects for all tracks. More after the break.

 

Here are some pretty incredible features confirmed by OPM:

 

* 1,000+ vehicles

* All vehicles have modeled cockpits (170 premium cars will have interior damage modeling)

* All vehicles will have both physical and mechanical damage modeling

* Indy (IRL) cars and tracks

* NASCAR cars and track

* Up to 16 players online

* High-definition video uploads directly to YouTube

* Multi-display rendering

* Head-tracking

* Full weather and night racing on all tracks

* Night/Day on all tracks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir niekas netrase man kiek Gamespot cia tiesios raso? Release Date: Feb 2, 2010

Ne į temą

xboxas parduotas siandien :D PS3 atvaziuoja ketvirtadieni, maciau GT5P gan pigus PSN ir demo GT5 isbandyt jau nekantrauju, labaj jau idomus man tas fantastiskas skirtumas nuo F3, kurio is video nepamatysi. :(

Ne į temą

fantastiskas skirtumas kas GT losia jau senai,o kas iesko F3 klono tai nzn ka ten gali rast.valdymas masinu daug sudetingesnis tas faktas,tai sakyciau GT5P ir realistiskesnis,as po pilnos F3 prisedau vel prie GT5P ir man jokio nera pansumpo i masinu valdyma,nes ir nebus niekada panasu,bet cia kaip kam.losiantiem F3 visalaika,GT zaidimai gali pasirodyt nesamone ar per sunkus,ar dar kokie tai ,tai cia skonio reikalas manau.

man pagr dalykai yra valdymas ir garsaskas ir sukuria ta realumo jausma jei kalbant apie cockipt vaizda aisku,tada masina jauti tikrai labai gerai.

ant GT5P isjung visas sistemas,pasirink Profesional sudetinguma,padangas kokias N3 ir pamegink suvaldyt Mazda RX7 ,ir nereikes dau sneket manau.. :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

losiau abudu zaidimus grafikos prasme galima sakyti f3 ir gt5 panasiai atrodo na tas valdymas skonio reikalas isktikruju , per ta laika kol kure gt5 - forza suspejo dvi dalis iseit niekas manau ir nesistenge is forzos super ultra realu simuliatoriu padaryti kaip is gt5 :( lauksim full gt5 tada ir spresim bet manau kad bus super :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va ryte nusipirkau PS3, atsisiunciau ta demo gt5. Labai jau DIDELIO skirtumo nepamaciau kol kas, bet jauciasi kad tikroviskiau nei F3.

 

P.S. Kazkur dar skaiciau intervju su kureju GT5 ir jo klause ar jis zaide F3, tai sake kad ofise mate kaip zaidzia jo darbuotojai ar kazkas ir pasake kad nelabaj ten simolatorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras bus,tik gaila kad PS3 neturiu. GT ant psp ziauriai patiko nors nera karjieros rezimo bet geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.