Rekomenduojami pranešimai

Nu b***** ko tu cia dar prikibai prie jo? Turi PS3 gal tris dienas, ir nori jog butu Top 450... Nu scalman, tikrai nenoriu pyktis, bet nori per daug jau. Ir dar aiskini jam.

Ne į temą

o ko tu lendi ?? gynejas cia koks ??.. :pirate2: tai jis klause as atsakiau...mane jo avatars tai kazko liudina nzn...toks liudnas kazkoks.. :right:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar aš sakiau kad noriu būt pirmas ? :pirate2: Prisiskaičiau komentaru visokiu apie gt sako atsiusiunčiau gt ta 250mb o grafika lieva nesamone tipo. nesupranta kad čia trial.

Ne į temą

grafika gera...valdymas irgi ..tik nelengva tai tikrai...be to trasa legendine...vien del to verta pralekt ...aisku ratingas hernia nes man niekad nesiseke time trialai... :right: bet cia buvo svarbiausia valdyma ismegint..na ir labai gerai viskas siaip jau...ne taip smagu kaip GT5P gal buvo ,cia labiau dar realistiskiau gal ..tuo paciu maziau fun...bet GT fanam pats tas dalykas .. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik dabar einu siųstis, bet...

Aš niekaip nesuprantu kodėl jūs šį "GT Academy 2010 Time Trial" prilyginate "GT5 Demo" ar kažkam tokio? Kai/Jei bus demo, tai ir vadinsis "Gran Turismo 5 Demo".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik dabar einu siųstis, bet...

Aš niekaip nesuprantu kodėl jūs šį "GT Academy 2010 Time Trial" prilyginate "GT5 Demo" ar kažkam tokio? Kai/Jei bus demo, tai ir vadinsis "Gran Turismo 5 Demo".

nes cia fizika yra GT5, kas yra beveik pagrindinis dalykas visuose GT zaidimuose,nieks nesako kad cia GT5 demo ,priesingai,taciau..na visada nekenciau time trial visuose GT ir visuose racing zaidimuose, tai na ir cia nieko ispudingo...kai neturi vairo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Yamauchi Drives Gran Turismo 5's Nurburgring Nordschleife

 

Gal zinot kas keliu cia coliu TV gali buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip panasioj situacijoj kaip ir scalman - apie 6 s nuo pirmos vietos :pirate2: Bet net neabejoju, kad su vairu, drasiai per 10 min kokiom 2 - 3 s pagerintum savo laika. Vien ant replay matosi, kad su joysticku nelabai koks vairavimas gaunasi. Tasosi ta masina visa, nei sis, nei tas. Matyt reikia po truputi krapstyt litus ant vairo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikekit nevieni esam gt fanai taigi nenorekit geru rezultatu plius su dzoistikais, kitatauciai turi manau viska kas geriausia siam zaidimui valdyt. O seip tobula demo butu jai butu BMW m3 ir niurburgringo trasa :pirate2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip panasioj situacijoj kaip ir scalman - apie 6 s nuo pirmos vietos :pirate2: Bet net neabejoju, kad su vairu, drasiai per 10 min kokiom 2 - 3 s pagerintum savo laika. Vien ant replay matosi, kad su joysticku nelabai koks vairavimas gaunasi. Tasosi ta masina visa, nei sis, nei tas. Matyt reikia po truputi krapstyt litus ant vairo.

jo jo butent kad tasosi masina ,tikrai GT5P lengviau yra vaziuot,nors time trial tai nzn man niekad napatiko ir niekad nesikiau geru rezultatu ten,nes kad ir su tais paciais porfais taip sakant ant tim trial yra teke lenktyniaut su jais online normaliai lenktynese tai nieko jie ten stebuklu nerodo kai daug masinu vaziuoja ir kai neiseina jau tobulai visa laika vaziuot.aisku zmones prie sito GT5 trial jau tiek laiko prazaide ir tie katkale kad cia toks kaip as pravaziaves kokius 6 ratus daugiausia ka cia galima lygintis.. :right: o vaira tai jo jau reiks manau..na nieko jis daug nekainuoja palyginus...tikrai ne kosmosa ..kaip 2 nauji PS3 zaidimai mazdaug.nu bent jau ebay jei ziuret..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lituvoi toks vairas kaip naujas ps3 :thumbsup4:

Nu cia jau biski uzguldei :D Siaip skelbimuose maciau uz 412 Lt kazkokia interneto parduotuve siulo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su pulteliu tai nesamone galiu pasakyt :thumbsup4: dar ant prologue su pulteliu palosdavau o db teks siandien vakare issimt vaira ta geforce pro ir bandyt pagerint savo laika :D nes db kazkur 1.48.100 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.