no0ne

DiRT 2

Rekomenduojami pranešimai

Perejau visa pirma daly, patiko nereliaj , db laukiu sito, sitas turetu buti dar geresnis nei pirmas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jau nebe tokios Colin Mcrae dalis kur būdavo vien ralis, visos trasos, žiema. Dabar tik kad daugiau patiktų amerikiečiams pridėjo į ralio žaidimą visokių lenktynių... Nors tada jau nebesivadintų Colin Mcrae Rally Dirt 2. Nelabai man tokios permainos ant tokio žaidimo. :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jau nebe tokios Colin Mcrae dalis kur būdavo vien ralis, visos trasos, žiema. Dabar tik kad daugiau patiktų amerikiečiams pridėjo į ralio žaidimą visokių lenktynių... Nors tada jau nebesivadintų Colin Mcrae Rally Dirt 2. Nelabai man tokios permainos ant tokio žaidimo. :cheers:

Visiskai tau pritariu, atsimenu ant ps1 cmr, va ten tai ralis budavo :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip sakoma del skonio nesigincijama iseis sis zaidas pamatysim,

aisku gal per daug ten ir nesiskirs nuo pirmos dalies bet manau kam patiko tai

visiskai nesvarbu, cia kzkas pastebejo kad ankstenses versijos buvo geresnes

gal ir taip bet zmones kurdami zaidimus bando kazka perteikti, sugalvoti naujo

ir kartais ta pasiseka arba ne pateikti taip kaip mes vartotojai noretume bet as

asmeniskai sveikinu kazkokias naujas idejas issukius o ne stovejima vietoj :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NU as ir tau pritariu del naujoviu sveikintina kad nestovi vietoje... As ir atsimenu ka dauzydavom ant PS tuos pirmus ralius bet dabar jau jie yra atsibode ir primityvus masinos juda kaip kalades ir ttt o seniau atrode nenormaliai bet tik ne sias laikais .. atsimenu va kai pasirode DIRTAS pirmas is aplinkiniu girdejau labai prastu nuomoniu nes jiem visiem limpa tokie geimai kaip nfs kur paisais i posuki ant 200 ir dar nitro ... na as kaip similiatoriu megejas pirma kart ji mamaciau buwo WAUUUUUUUUUUUuu ... wiskas tikroviskai greiciai ir tt neisinesi ant 200 i posuki ... Na tikiuos DIRTAS 2 bus dar ispudingesnis laukiu nesulaukiu :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NU as ir tau pritariu del naujoviu sveikintina kad nestovi vietoje... As ir atsimenu ka dauzydavom ant PS tuos pirmus ralius bet dabar jau jie yra atsibode ir primityvus masinos juda kaip kalades ir ttt o seniau atrode nenormaliai bet tik ne sias laikais .. atsimenu va kai pasirode DIRTAS pirmas is aplinkiniu girdejau labai prastu nuomoniu nes jiem visiem limpa tokie geimai kaip nfs kur paisais i posuki ant 200 ir dar nitro ... na as kaip similiatoriu megejas pirma kart ji mamaciau buwo WAUUUUUUUUUUUuu ... wiskas tikroviskai greiciai ir tt neisinesi ant 200 i posuki ... Na tikiuos DIRTAS 2 bus dar ispudingesnis laukiu nesulaukiu :whistling:

dirtas visiskai nera simuliatorius tai cia pirma,o antra kad dirt 2 taip pat juo nebus,aisku cia ir ne nfs,bet tie kas perzaide visus cmr ralius,zino apie ka cia kalbama,aisku tie kas pasieme pirma karta i rankas dirt ,jiem kitaip atrodo ir zaidziasi,bet tikrai gerai valdesi tai cmr raliai visi,ir dar GT serijos ralio masinos. beje GT5 manau parodys vel koks turi buti tikras ralis

p.s. labai abejoju tavo kaip simuliatoriu megejo statusu :doh: ,nebent dirt tau simuliatorius,nes net kurejai jo tokiu niekad nevadino ir nevadina

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man kaiptik Dirt is visu CMR patiko labiausiai, na dar 02 nieko buvo, bet 05 taj tikrai nekoks. Kazkoks lekstas, o Dirt tai tikrai geras, vien del to jog netik su impreza ir subaru vazineji, bet ir furos yra, dzipai, bagei ir pns. Dirt 2 bus bomba kaip ir visi Codemaster racing games. Kaip Grid ir Dirt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man atvirksciai, senesniuosiuose patiko labiausiai kad tik subaru pasiemi ir davai, be jokiu furu taip sakant :whistling:

Redagavo dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bagiai dar įdomu... Bet jūs man pasakykit koks įdomumas varyti trasą su Kamazu? :whistling: Nesąmonė traukia vos 100km/h nu nežinau baisiai ten man jie atrodo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as esu ne viena nakti praleides pre visu CM daliu taigi gali tu ce man nepasakot ar zaides ar nezaides................... As norejau pabrezti tai kad sie raliai ir apskritai su masinom susije zaidimai VIENI IS tikroviskiausiu del to ir sakau kad simuliatoriai....O ne te kad nfs nera greicio ribu....... Ce tipo tu norejai pasirodit ahujienesnis tik nesupratau delko , gal delto kad pasakiau kad simuliatorius delto ce tu supykai :whistling: Nu gal ir ne simuliatorius bet siek tiek nors per kropelyte panasus i tikrove :doh: MAN WISI COLINAI NENORMALUS TODEL IR GIRIU

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as esu ne viena nakti praleides pre visu CM daliu taigi gali tu ce man nepasakot ar zaides ar nezaides................... As norejau pabrezti tai kad sie raliai ir apskritai su masinom susije zaidimai yra patis tikroviskiausi del to ir sakau kad simuliatoriai....O ne te kad nfs nera greicio ribu.......

kokie sitie raliai? dirt nera simuliatoriai ir tiek,ner aka kalbet cia,kad jie gerai valdosi,gal ,kitiem labiau patinka uz cmr,puiku,bet jie jau nera sim ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.