BABUANAS

Eurovision 2009

Rekomenduojami pranešimai

nu jo slavais pasitiket negalimai. kone visus balsus uzspaude.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šįkart mūsų šaša buvo per daug atsipalaidavęs, per daug ten tų balso mėtymų visokių buvo. Pirmą kart kai dainavo tai geriau skambėjo :D

Jo cia tai tavo tiesa, net kaikurie zodziai nebuvo aiskus, tai iskreipdavo ir perdaug atsipalaidaves buvo, per pusfinali tikrai geriau sudainavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusivylęs esu eurovizija.Čia aišku kartu ir politikos netrūksta,bet laimėjo tai tiesiog tragiška daina - grįžom į praeitį.Kai Dima praeitaais metais laimėjo daug kas spjaudėsi ,tai nebuvo reikalo,nes jo daina buvo nuostabi.Nėr ką lygint su šitu Norvegijos mėšlu.O Lietuvos pasirodymas gal ir nebuvo toks jau prastas, sakyčiau, vidutinis .Čia labiau vaidmenį vaidina užsienio politika-mažai kas mėgsta tuos lietuvius jeigu iš kaimynų tik Latvia balus duoda.

Man tai tas ruskis bilanas simta kart didesnis meslas nei Norvegas Alexander Rybak

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka cia nusisneki, kuom tau Norvegija nepatiko?

Man ne viena daina nepatiko.. Ir savo nuomones issakymas nera nesamone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manyciau reketu atsisakyti eurovizijos... kaip manot? tas pats per ta pati...

Redagavo Diis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manyciau reketu atsisakyti eurovizijos... kaip manot? tas pats per ta pati...

Ir kaip tu tai įsivaizduoji? :D Tipo rašysi peticiją - "Mes atsisakom eurovizijos!!" :DDDD

Aš manyčiau, kad nereikia čia ožiuotis ir rodyti savo gonorą, tipo jei jau nelaimėjom, tai Eurovizija kalta, viskas nupirkta ir t.t. :D Juokas tik ima. Čia panašiai kaip senukai dėl politikos bėdavojasi.

Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį už ką balsuoja žiūrovai. Man bent jau atrodo, kad balsuoja už šou. Tiksliau už paliktą įspūdį. Ir teigiamas emocijas. O dainos tekstas beveik nieko nejaudina. Pvyzdžiui estai sudainavo savo gimtąja kalba (nu bent man taip pasirodė :D ) ir tikrai daug kam patiko, nor ir nesuprato žodžių. O patiko, nes pats pasirodymas paliko įspūdį...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norvegijos daina buvo daugmaz verta laimeti... bet kitas ietu issidestymas nelabai atitinka...

 

Dar uzkliuvo tai, kad Norvegijos atstovas yra lyg rusu kilmes? nes siaip ir rusu kalba jis gan gerai...

 

Ir dar, kartais nebuvo tokios senos rusu dainos labai panasios ir sia daina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siais metais tikrai siplnai pasirode eurovizijoje,kas patiko tai tik Graikija,ir gal daugiau nieko :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai patiko Norvegu daina, Sasha Son'as pasirode neblogai buvo keli nesupranatami zodziai (neaiskiai istare), biski per daug atsipalaidaves buvo na, bet ne man cia aiskinti kas ka blogai padare. Sasha Son'as buvo tikrai vertas patekti i Eurovizijos dainu desimtuka :D . Laukiam 2010-uju Eurovizijos Norvegijoje.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu geda ka daugiau pasakyt.O seip tai tikrai nesamone kaip galejo uz ta Norvegija tiek balsuot,kaip susitare atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O seip tai tikrai nesamone kaip galejo uz ta Norvegija tiek balsuot,kaip susitare atrodo.

Alexandras papirko visas europos salis ;DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas numeris daug ka leme,nes to sashos daina tokia nlb istriganti buvo, o jei butu koks 20 buves(kaip norevgija) tai butu gal ir labiau jam pasiskeke, nes uzmirso ta sahsa visi, o kai buvo pakartojimas tai labai trumpai parodo ten visus, tuo tarpu ir Lietuva.

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas numeris daug ka leme,nes to sashos daina tokia nlb istriganti buvo, o jei butu koks 20 buves(kaip norevgija) tai butu gal ir labiau jam pasiskeke, nes uzmirso ta sahsa visi, o kai buvo pakartojimas tai labai trumpai parodo ten visus, tuo tarpu ir Lietuva.

 

Na jis pirmas buvo ,nieko čia nepakeisi ,o šiaip jeigu taip tai reikėjo padaryt tokį šou kad jo nebūtų pamiršę ,kaip padarė lyg suomiai su savo Hard rock va tais metais (mano nuomone) buvo geriausia Eurovizija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @Javelin  tikiu,kad ras Ps5 pro pirkeju daug ir Lietuvoje Nemanau,kad labai dideli skirtuma jausciau grafikoje. Va jei 60 stabilus fps visuose zaidimuose,tada neblogai butu. Siaip ipratau ir prie 30fps dar nuo Ps4 ar x360 laikų svarbu tie 30 butu stabilus,"nesokinejantys" tai daugiau tai maziau- tas tai tragedija budavo.. Visuose zaidimuose su Ps5 renkuosi "performance" rezima,ir jauciu kad 60fps eina, stqbiliai (tikiuos ne placebo efektas įsijungia :D. )
    • Taip čia Sony gerai padirbėjo. Mano vaniline sukasi (ir tikios toliau suksis🤞) kaip bitutė. Prasiplėčiau SSD 1TB ir ramu. Šiaip manau nauji visų laukiami žaidimai gali būti tas Pro (kaip ir beveik visų konsolių)  pardavimo varyklis. Tokie kaip TLOU3 ar visų laukimas GTA6. Aišku eis ir ant Slim, bet kai tu gali gauti mėgstamo žaidimo Max grafika, tai veikia.
    • Sutinku. Mokant pinigus už galutinį produktą, norėtųsi, kad ir veiktų kaip tai deklaruojama.
    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos