Fr33k

Panasus geimai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

pasakyskite panasiu geimu i Resident Evil :)

Ka as zn tai: SH, Onimusha, ir kitos RE dalys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm jei tau patinka siaubuku elementai tai as asmeniskai rekomenduociau DEAD SPACE

edit: aisku jei turi boxa, my bad :)

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

pasakyskite panasiu geimu i Resident Evil :)

Ka as zn tai: SH, Onimusha, ir kitos RE dalys :)

Na prie RE deretu Silent Hill serija sakyciau, ten net grynesnis survival horror, nes RE4 ir RE5 nuejo action keliu... Alone in the dark new nightmare irgi neblogas bet senas. kadaise buvau gaves PS2 remake tai irgi visai nieko. gamespot'e pasirasyk resident evil ir ieskok similar games ar games you also may like... kazkas tokio. :) be to nepasirasei kokia konsole pas tave tai ne visai aisku ka patart...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is baisiu zaidimu tai patariu suffering(tik pirma dali) ir condemned2(man labai baisus bet kad atsibostu uzteko demo versijos :) ) , o dead space tai man pasirode visai nebaisus tiesiog saudykle kaip doom3 nors abu skaitosi "siaubo"

Redagavo Gintarinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

call of cthulhu pabandyk, i resident evil nelabai panasus, bet geras siaubo zaidimas i su detektyvo elementais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo siaubo gryno jeigu nori tai Call of Cthulhu: The dark corners of the earth. Man asmeniskai baisiausias game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk Alone in the Dark, Fatal Frame, Kuon, Echo Night serijas. Be abėjonės Silent Hill. Haunting grounds irgi neblogas, bet kovos tai... Nocturne irgi,

 

O jeigu be siaubo tai Ninja Gaiden serija :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi psp tai galetum persikonvertuot ps1 zaidima Parasite Eve panasaus zanro kaip RE aisku jei nebijai blogos grafikos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi psp tai galetum persikonvertuot ps1 zaidima Parasite Eve panasaus zanro kaip RE aisku jei nebijai blogos grafikos :)

Ne į temą

Parasite EVE tikrai vertas dėmėsio žaidimas. Cinematic RPG tai šiaip, o ne Survival Horror. Bet vistiek panašu ir tikrai turėtų žmogui patikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.