Impaler

Pageidavimai PlayManijai

Rekomenduojami pranešimai

Veikia jau. Nejuiungiau naršykles, po 10min įejau ir veikė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar negalima butu padaryti, kad suzadinti tema galetu bet kas, o ne tik temos autorius? Nes buna tokiu "bendru" temu viskam, o atsakymo nera. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savo pranešimų pašalinimas ir savo temų uždarymas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar negalima butu padaryti, kad suzadinti tema galetu bet kas, o ne tik temos autorius? Nes buna tokiu "bendru" temu viskam, o atsakymo nera. :blink:

Dėl to nežinau.. nežinau, užsirašiau, bus pamąstymui.

 

 

savo pranešimų pašalinimas ir savo temų uždarymas

Savo temas galima užrakinti jau labai seniai, tačiau trinti pranešimų - ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau reiktu padartyt, kad eitu youtube video padaryt full screen. nes dabar reikia spaust ant video eit i youtube.com ir tik tada ant viso ekrano. na kaip LM pvz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais net savo temos negali suzadint. lievas searchas kazko. irases tiksliai zaidimo pavadinima su tarpais ir viskuom kaip ir temos pavadinime, o ta tema buna surandama tik 2,3 rezultatu puslapi tai cia jau nzn. arba isvis neranda jei nors ka netaip irasai kai ieskai. kai buvo temos pagal konsoles niekad net nereikejo naudot search,o dabar tenka visalaik. search aplamai galetu but patogesnej vietoj o ne ten zemai nukistas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau reiktu padartyt, kad eitu youtube video padaryt full screen. nes dabar reikia spaust ant video eit i youtube.com ir tik tada ant viso ekrano. na kaip LM pvz

Šis variantas jau yra paruoštas PLM v3 :blink: tikrai reikalingas dalykėlis yra.

 

 

kartais net savo temos negali suzadint. lievas searchas kazko. irases tiksliai zaidimo pavadinima su tarpais ir viskuom kaip ir temos pavadinime, o ta tema buna surandama tik 2,3 rezultatu puslapi tai cia jau nzn. arba isvis neranda jei nors ka netaip irasai kai ieskai. kai buvo temos pagal konsoles niekad net nereikejo naudot search,o dabar tenka visalaik. search aplamai galetu but patogesnej vietoj o ne ten zemai nukistas.

Sužadinti tikrai gali kai praeina para po paskutinio sužadinimo ar parašyto posto.

 

Jep, search'as nėra tobulas. Bandei kabutes naudot ieškodamas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O negaletu padaryt, kad tam tikroj temoj butu galima paziuret tik tam tikro zmogaus postus? Pvz zinau, kad temoj koks no0ne parase posta, su mane dominancia informacija, bet toj temo kokia 50psl, tai man dar reiktu pereit per visus psl....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O negaletu padaryt, kad tam tikroj temoj butu galima paziuret tik tam tikro zmogaus postus? Pvz zinau, kad temoj koks no0ne parase posta, su mane dominancia informacija, bet toj temo kokia 50psl, tai man dar reiktu pereit per visus psl....

Gera ideja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O negaletu padaryt, kad tam tikroj temoj butu galima paziuret tik tam tikro zmogaus postus? Pvz zinau, kad temoj koks no0ne parase posta, su mane dominancia informacija, bet toj temo kokia 50psl, tai man dar reiktu pereit per visus psl....

Gerai butu ir prieshingas variantas: nurodyti tokius vartotojus kuriu postu nenori matyti (pvz zinai, kad jie niekad nieko naudingo (arba butent man nieko idaomaus) nerasho, o ju skipinimas/praleidimas sutaupytu laiko). Gal pvz butu galimybe tokiu useriu postus pilnai paslept? (bet reikalui esant perziuret kaip ir pvz kliktelejus ant offtopic kokio line ar pan.).

Jei tokia galimybe atsirastu tai noretusi, kad apsirashytu vartotoju sarashas ishliktu, o nereiktu kiekviena karta prisijungus per nauja konfigintis. Jei sarashas nebutu ishsaugomas - tokia f-ja nebus naudojama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia funkcija yra ir dabar. Pabandyk atsidaryti kieno nors profilį ir įtrauk jį į ignorų sąrašą - efektas bus visai panašus kaip ir pasakoji. Išbandyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įmanoma prie padėto - palinkt komentarą, kad žinotų už ką? ;)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PLM v3 tikiuosi galės, o dabartiniame forume tikrai ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada iPad skiltis bus? Nes naujienų gerų yra galim sakyt. :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PLM v3 bus skelbimai suskirstyti i grupes? (xbox, ps3 t.t.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.