Impaler

Pageidavimai PlayManijai

Rekomenduojami pranešimai

Tik foruminiam stiliui nelabai tiktu tuos review'us deti (aisku cia tik mano nuomone)

Bet galim pabandyt

Bet geriau jau tada Subforuma sukurt , tada jau ten grinai det tik review'us

 

O del tu zaidimu kad visi sudeti i viena kruva , tai man labiau tiktu kad nors Exsliuzivai butu atskiruose Subforumose sudeti , o visi kiti MULTI platforminiai gali but kaip ir dabar sumesti i kruva

 

P.S. O kaš kas jau parase greiciau uz mane :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo.. tarkim zhaidimai => tada subforumas zhaidimu apzhvalgos, kitas tarkim subforumas "zhaidimu naujienos"... ir jie ishsishakoja "multiplatforminiai" bei "exclusivai" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar dabar patogiau , kai matau puse visiskai mane nedominanciu temu ir turiu knistis penkis puslapius atgal , kad surasciau reikiama ?!

Yra toks dalykas

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai shitai yra skirta norint surasti tai kas domina, o kartais norisi taip pavaikscioti ir galbut atrasti tai ko nesitiki, koki kitoki geima, tai jau problema kai 42 puslapiai atsidaro..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu atveju sakau, turėtų ateityje būti sugalvotas koks nors filtravimas pagal konsoles. Tikrai ne šioje versijoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai atrodo paprasciausiai uzhtektu padaryti panashiai kaip skelbimuose (perku, parduodu, keiciu) :thumbup: kam dar ka nors sudetingai cia daryti.. zinot, kaip sakoma, genialu tai kas paprasta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kada naujoji versija?

TBA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk anksciau buvo ps3 zaidimai, xbox zaidimai ir psp zaidimai buvo geriausia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk anksciau buvo ps3 zaidimai, xbox zaidimai ir psp zaidimai buvo geriausia.

paskaityk ten puslapi atgal mano posta trumpa. suprasi man atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų gerai padaryti įkyrų notificationą, kad inobxas pilnas, nes dabar nėr nei kaip pranešt, nei ką. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pamenu bus toks dalykas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jau buvo, gal jau kažkas rašė, gal jau kažkas galvojo...

daugelis žaidimų portalų/forumų dažniausiai pasibaigus metams daro kažką panašaus į geriausi metų žaidimų rinkimus. tai kodėl ir playmanija.net kažką tokio šiemet sugalvoti, na tarkim:

geriausias pc žaidimas;

geriausias x'o žaidimas;

geriausias ps3;

geriausia šaudyklė;

geriausias strateginis žaidimas;

geriausias online žaidimas;

geriausias aplamai metų žaidimas ir t.t... (čia kaip pavyzdys) Tiesiog sudaryti paprasta sąrašą ir iš jo ištraukti tarkim 10 geriausių į kiekvieną kategoriją iki gruodžio tam tikros dienos (geriausia manau prieš pat naujus metus - 30 diena). Sudaryti apklausą kokiam mėnesiui ir tiesiog nebūti nuo kažkokių portalų priklausomų išrinkti savus geriausius žaidimus.

Tiesiog kam to reikia? Na visada buvo įdomų kaip tokie grandai kaip gamespot, ign, kotaku ir t.t... išrenką žaidimus, bet tokie puslapiai visada akcentuoja į labiau komercinius žaidimus, trumpai sakant - kas daugiau sumokės, tuo žaidimas ir taps geriausiu. Aišku ne visada taip, bet dažniausiai TOP'ose atsiranda tokie žaidimai, kad net mano katinui tai sunku suvokiama ką jie ten daro.

O šitą idėja tiesiog taptų mūsų visų bendrą nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jau buvo, gal jau kažkas rašė, gal jau kažkas galvojo...

daugelis žaidimų portalų/forumų dažniausiai pasibaigus metams daro kažką panašaus į geriausi metų žaidimų rinkimus. tai kodėl ir playmanija.net kažką tokio šiemet sugalvoti, na tarkim:

geriausias pc žaidimas;

geriausias x'o žaidimas;

geriausias ps3;

geriausia šaudyklė;

geriausias strateginis žaidimas;

geriausias online žaidimas;

geriausias aplamai metų žaidimas ir t.t... (čia kaip pavyzdys) Tiesiog sudaryti paprasta sąrašą ir iš jo ištraukti tarkim 10 geriausių į kiekvieną kategoriją iki gruodžio tam tikros dienos (geriausia manau prieš pat naujus metus - 30 diena). Sudaryti apklausą kokiam mėnesiui ir tiesiog nebūti nuo kažkokių portalų priklausomų išrinkti savus geriausius žaidimus.

Tiesiog kam to reikia? Na visada buvo įdomų kaip tokie grandai kaip gamespot, ign, kotaku ir t.t... išrenką žaidimus, bet tokie puslapiai visada akcentuoja į labiau komercinius žaidimus, trumpai sakant - kas daugiau sumokės, tuo žaidimas ir taps geriausiu. Aišku ne visada taip, bet dažniausiai TOP'ose atsiranda tokie žaidimai, kad net mano katinui tai sunku suvokiama ką jie ten daro.

O šitą idėja tiesiog taptų mūsų visų bendrą nuomonė.

Lygiai ta pati buvau sumastes.

Pritariu 100%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.