Impaler

Pageidavimai PlayManijai

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Kol kas čia failiniesi, tik tu :D:) Tai jam paieška neveiks, tai jau konsolių rašymas reikalingas tik tam kas siunčiasi geimus... Nu tikrai - LOL :D Aišku, turbūt niekam nesvarbu kokiai konsolei skirtas žaidimas, jei jo nesiruoši siųstis? :D Tipo skaitom apie visus geimus iš eilės ir tiek? :D

Bukiems - Torrentai čia tik pavizdys (tiesiog patingėjau ieškoti forumo), kuris beje nėra blogas, kadangi torrentas padarytas FORUMO tipo, kur žmonės ne tik siunčiasi, o ir bendrauja. Ir tie prierašai ten daromi pagrinde tam, kad galima būtų naudotis paieška pagal dominantį žanrą, kas pas mus būtų - pagal dominančią konsolę.

Pvz.: suveda žmogus PS3, ir išmeta jam visas temas su žaidimais, kurie bus ant PS3. Ir nereikia kapstytis tarp kitoms konsolėms skirtų žaidimų.

O ieškoti tik pagal pavadinimą, tai vėl gi - reikia žinoti pavadinimą. O kaip tada susižinoti apie naujienas? Tipo susižinai kituose forumuose, kad bus X žaidimas, ir tada ateini čia ieškoti temos apie tą X žaidimą? :) Bullshit...

 

P.S. na bet tai buvo tik pasiūlymas, jei kažkam tas atrodo pernelyg sudėtinga, arba yra geresnių variantų, su temų skirstymu pagal konsoles, tai tiek jau to..... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai nesimuškit :D

 

Dalykas toks - temos pačiame pavadinime pagal šios dienos planą - konsolės rašomos nebus.

 

Bus (tikėkimės) suorganizuotas temos "priesagų" modas (topic prefix) ir prieš temos pavadinimą kitos spalvos fone bus konsolių akronimai, kurioms žaidimas išleistas.

 

Taip pat butų filtravimas pagal konsoles. Viskas dar yra teorijos lygmenyje, nieko 100% "neprisibazarinu" dėl šios funkcijos. Tačiau tikiuosi pavyks ją tokią suorganizuoti.

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linkiu, kad viskas pavyktų, nes žaidimų skyrstymo pagal konsoles manau ne vienam žmogui reikia... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, dabar kai sukurete viena folderi forume "Zhaidimai" viskas ten labai susimale, gal imanoma butu sukurti atskira tema ten dar "Zhaidimu apzhvalgos", butu maloniau ten...nes dabar ten maishalyne - susiplake ir zhaidimu naujienos ir apzhvalgos.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, dabar kai sukurete viena folderi forume "Zhaidimai" viskas ten labai susimale, gal imanoma butu sukurti atskira tema ten dar "Zhaidimu apzhvalgos", butu maloniau ten...nes dabar ten maishalyne - susiplake ir zhaidimu naujienos ir apzhvalgos.. :D

Ateityje manau kazkas tokio turetu buti, o dabar tai apart taves nelabai kas ir raso tas apzvalgas :) Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui ishkart jei padarysit kada :D ash apzhvalgas rashau ne shiaip sau, o kad kai kas atkreiptu demesi i tam tikrus zhaidimus, kuriuos galbut praleido arba yra mazhiau zinomi, nes yra tikrai geru zhaidimu nezhinomu ir tikrai ne prastesniu uzh visokius GOW ir COD :D nors kartais gal ir parashysiu ir apie zinomesnius, juk zinot, kad nuomoniu daug skirtingu... o shiaip daugiau tai lyg ir normaliai playmanijoj, nematau ka cia galima daugiau butu keisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendimas paprastas - žaidimų apžvalgas - jei kas tokias rašytų - mielu noru talpinčiau PORTALE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendimas paprastas - žaidimų apžvalgas - jei kas tokias rašytų - mielu noru talpinčiau PORTALE.

Aš visai su mielu noru parašyčiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visai su mielu noru parašyčiau :D

tai rasyk, jug esi naujienu redaktorius Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau rašęs pamenu porą apžvalgų, susidariau nuomonę, kad nelabai kam rūpi tos apžvalgos :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

plm yra ne toks forumas, pas maus cia viskas labiau faktais paremta, kas imeta naujienas, video, kazkokius naujus screenus. o apzvalgos... nu cia vieno zmogaus nuomone, jas turetu rasyt dideli zaidimu patirties bagaza turintis zmogus.

jei raso ne toks, kodel man jo nuomone turetu but svarbi ir turiu gaist savo laika ta apzvalga skaitydamas, jei as galiu nueiti i IGN, Gametrailers, ar kita patirties prikaupusi puslapi ir paziureti normalia apzvalga.

gal sakysit, kad cia lietuviskai ta apzvalga parasyta! nu gi kas siais laikais nemoka angliskai? man atrodo kad visi, o jei kam sunkiau sekas, bus spyris i sikna ismokt, juk zaidimus tai reik angliskai zaist.

 

taip kad jei norit rasyt - rasykit, niekam nuo to blogiau nebus. bet sakau, kitiem geriau sausi faktai apie zaidima (kaip ir yra db) negu vieno zmogaus nuomone (aisq priklauso kas raso), gerai parasyt apzvalga reikia daug ismones ir laiko, yra pasirengusiu aukoti tai? PRASOM!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nepatinka, kad atskyret visas platformas ir padaret viena skilti zaidimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

plm yra ne toks forumas, pas maus cia viskas labiau faktais paremta, kas imeta naujienas, video, kazkokius naujus screenus. o apzvalgos... nu cia vieno zmogaus nuomone, jas turetu rasyt dideli zaidimu patirties bagaza turintis zmogus.

jei raso ne toks, kodel man jo nuomone turetu but svarbi ir turiu gaist savo laika ta apzvalga skaitydamas, jei as galiu nueiti i IGN, Gametrailers, ar kita patirties prikaupusi puslapi ir paziureti normalia apzvalga.

gal sakysit, kad cia lietuviskai ta apzvalga parasyta! nu gi kas siais laikais nemoka angliskai? man atrodo kad visi, o jei kam sunkiau sekas, bus spyris i sikna ismokt, juk zaidimus tai reik angliskai zaist.

 

taip kad jei norit rasyt - rasykit, niekam nuo to blogiau nebus. bet sakau, kitiem geriau sausi faktai apie zaidima (kaip ir yra db) negu vieno zmogaus nuomone (aisq priklauso kas raso), gerai parasyt apzvalga reikia daug ismones ir laiko, yra pasirengusiu aukoti tai? PRASOM!

Būtent dauguma galvoja, kad oras čia parašyt... Tačiau iš tikro taip nėra, reikalauja laiko visas šitas darbas, o pamėgint niekas nedraudžia, prašau jei tu visiems įtiksi gali rašyti. Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nepatinka, kad atskyret visas platformas ir padaret viena skilti zaidimai

tai pasakyk kur tu detum pvz red dead redemption (ps3, xbox360) dead space 2 (pc, ps3, xbox360) dante's inferno (psp, ps3, xbox360) ar siulai sitiem trim zaidimam sukurti isviso 8 temas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano apzhvalgos labiausiai buna underrated geimams, o nebutinai del to kad pati apzhvalga svarbi kaip apzhvalga (nu painiai parashiau bet gal supratot) kartais tie visokie IGN, Gametrailers ir t.t SH prirasho, o pats veliau pamegini ir supranti, kad geimas yra geras, beje turiu nebloga skoni geimams, nesu shaudykliu gerbejas, labiau prie story traukia, geimo gilumo ir t.t mano apzhvalga yra labiau rekomendacija ir aishku ji nera profesionali, ash pats to ish saves nereikalauju, nes man to nereikia paprasciausiai :offtopic: beje irgi neturiu daug laiko, kad jas rashyciau, parashau karts kuo karto kai bunu susizhavejes kokiu geimu ir shauna tada mintis parashyti, kad ir kiti galbut ta patirtu :) nors vistiek tai sakyciau labiau vistiek review'as negu rekomendacija.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.