Impaler

Pageidavimai PlayManijai

Rekomenduojami pranešimai

Nežinau ar čia rašau, bet kažkoks bugas su įspėjimais Kątik gavau antrą (25%) įspėjimą, bet ramiausiai sau toliau rašau forume

 

Aišku man patinka, bet.... ))

P.S. jei įmanoma, bugą ištaisykite po 4 deinų :DDD

P.P.S. šiaip gal visai neblogai būtų įvesti senaties terminą įspėjimams naujoje forumo versijoje? Pirmą įspėjimą turiu jau nuo 2008-08-07 (beveik 2metai). Galima būtų padaryti, kad pvz.: įspėjimas galioja metus ar panašiai.

P.P.P.S. Kažkada mačiau, kad galima nusiimti įspėjimą už taškus, bet niekaip dabar nerandu.... ;( Matyt pražiopsojau pasikeitimus. Tai man dabar nėra šansų nusiimti tą senąjį įspėjimą (naujas tegul lieka - atminčiai, kad žinočiau su kurio vaiko nuomone nagalima nesutikti )?

 

 

ispejimus gali nusiimti pervedes tasku adminui

 

ir nematau tikslo senaties termino darymui, pvz jei db tau modas kuris dave ispejima butu atemes teise rasyt (ka turejo padaryt, bet nepadare nes gal pagailejo taves ar etc.), manau butum pakrutines savo sikna ir susirades kur ir kaip juos reikia nusiimt (ps. tai yra taisyklese parasyta) :)

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar čia rašau, bet kažkoks bugas su įspėjimais :) Kątik gavau antrą (25%) įspėjimą, bet ramiausiai sau toliau rašau forume :)

 

Aišku man patinka, bet.... :D))

P.S. jei įmanoma, bugą ištaisykite po 4 deinų :DDD

P.P.S. šiaip gal visai neblogai būtų įvesti senaties terminą įspėjimams naujoje forumo versijoje? Pirmą įspėjimą turiu jau nuo 2008-08-07 (beveik 2metai). Galima būtų padaryti, kad pvz.: įspėjimas galioja metus ar panašiai.

P.P.P.S. Kažkada mačiau, kad galima nusiimti įspėjimą už taškus, bet niekaip dabar nerandu.... ;( Matyt pražiopsojau pasikeitimus. :) Tai man dabar nėra šansų nusiimti tą senąjį įspėjimą (naujas tegul lieka - atminčiai, kad žinočiau su kurio vaiko nuomone nagalima nesutikti ;) )?

Jei nori nusiimti įspėjimą senąjį- vesk 100 taškų Impaler'iui ir parašyk prie priežasties, kad nuimtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar viskas aišku, tiesiog maniau, kad teisė rašyti atsiima automatiškai gavus įspėjimą. :)

Dėl įspėjimo nuėmimo, lyg ir, seniai labai, buvo kitokia sistema. Atrodo kažkas panašaus, kaip rango pirkimas - atskiras punktas. Nors gal čia kažką aš jau painioju... ;)

Kaip bebūtų, dėkui visiems už paaiškinimus. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pasiulyma, nezinau ar toks dalykas yra ar ne:

 

Reiketu kazkur portale ideti meigtuka ant kurio paspaudi ir matai kas kiek yra paaukojes Playmanija.net saitui :idea:

 

Jaigu toks dalykas yra prasau numesti man link :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuo metu nera ir veikiausiai nebus. :idea:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau reiktu dazniau keist apklausas, ir jas pakelt auksciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir bus, apklausoms nariai gales siulyti apklausas, jos periodiskai keisis kas savaite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visgi siulau IPB normalia reputacija grazint. Ten galima bent uzka parasyti. Ir padaryti kaip (Link'as po offtopic'u)

Ne į temą

Uzdarbis.lt
rodo kiek teigiamu ir kiek neigiamu zmogus turi reputacijos tasku. Nors butu daug nesusipratimu is tokiu zmoniu kaip (neminesiu) kurie detu uz nieka, bet man vistiek sistema sita geeeeeeeresne nei dabartine.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai supratau apie ka tu kalbi. apie kokia NORMALIA IPB reputacija kalbi? normalios reputacijos IPB 2.3.X serijoje NERA, jos isvis NIEKADA ji by default is gamintou neturejo. jei tu kalbi apie ta ka as galvoju, tai mes ja irgi turim, tik kitu tikslu http://www.playmanija.net/forumas/index.php?autocom=ufs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezhinau chia galbut jau buvo siulyta, bet machiau viename forume labai nebloga padeku/pliusu varianta. Reikalo esme tame, jog tarkim esant kokiam nors link, jis yra slepiamas tol, kol tu nepadekoji. Zhinoma, tokiu atveju reikia tiksliai ivardinti, kas slepiasi uzh to link, nes jei poste matai tik paslepta link be jokio aprasho, gali ir nusivilti pamates jo turini.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nematau prasmes slepti kazkokius linkus kad priverstinai rinkti padekas, ne warez saitas esam kur tokie dalykai gan popliarus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar negalima būtu prie kiekvienu konsolių (sony, microsoft, nintendo) padaryt tema po viena prie "SVARBU:" kur butu kontaktai tu žmoniu kurie remontuoja ar pardavinėja pastoviai..? Arba skelbimuose padaryt tema - Remontuoju. :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, ideja gera, tiesa ja pritaikysiu kiek kitaip. :dribble: Bricka dekui!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai juk yra tos rekomendacijos ir taip, ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.