Impaler

Pageidavimai PlayManijai

Rekomenduojami pranešimai

O jeigu pvz skelbimuose padaryti formą? Kad būtų pvz būtini laukeliai "Miestas", "Kontaktai" ir t.t. ? Viskas atrodytų tvarkingiau, ir žymiai sumažėtu tokių, kuriem reik primint apie miestus ir t.t.? Ką manot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu pvz skelbimuose padaryti formą? Kad būtų pvz būtini laukeliai "Miestas", "Kontaktai" ir t.t. ? Viskas atrodytų tvarkingiau, ir žymiai sumažėtu tokių, kuriem reik primint apie miestus ir t.t.? Ką manot?

Pritariu, nors primint nelabai sunku bet vistiek tvarkingiau būtų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, nors primint nelabai sunku bet vistiek tvarkingiau būtų :D

Primint tai gal ir nesunku, bet gal geriau tegu viskas gražiai ir tvarkingai būna, o ne kiekvienam atskirai primint kiekvieną kartą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sužadinu temą dar biškį.

 

Siūlau padaryti skiltį forume "Multiplatforminiai žaidimai". Nes dabar forume yra bent 3 CoD:MW2 temos (X360, PC, PS3)... Būtų aiškiau šiek tiek.

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sužadinu temą dar biškį.

 

Siūlau padaryti skilty forume "Multiplatforminiai žaidimai". Nes dabar forume yra bent 3 CoD:MW2 temos (X360, PC, PS3)... Būtų aiškiau šiek tiek.

Ne į temą

kada bus update ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kada bus update ?

Neturiu supratimo. :thumbup: Kažkaip užsitęsė viskas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi sake, kad bus padarytas bendras forumas visiems zaidimams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas nepaminejo tai siulau padaryti toki dalyka, kad kai paspaudi "padekoti" ismestu lentele "ar tikrai norite padekoti", ar panasiai, nes daznai kasnors sumaiso "cituoti" su "padekoti"... :)

Ne į temą

P.S. Linksmu naujuju!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas nepaminejo tai siulau padaryti toki dalyka, kad kai paspaudi "padekoti" ismestu lentele "ar tikrai norite padekoti", ar panasiai, nes daznai kasnors sumaiso "cituoti" su "padekoti"... :)

Ne į temą

P.S. Linksmu naujuju!

cia tada reikia regejima pasitikrint jei taip nutinka

 

ir tave!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man aplamai patiktu kitas dizainas dabar labai nykiai man sitas psulpais nors ir daug geros info beje reiktu tvarkyti torrentus reikia normaliu upliouderiu kurie seedintu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man aplamai patiktu kitas dizainas dabar labai nykiai man sitas psulpais nors ir daug geros info beje reiktu tvarkyti torrentus reikia normaliu upliouderiu kurie seedintu

Torrentuose tai pravalas dabar tikrai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, dabar playmanijos torrentai praktiskai tik PS2 savininkams, nes pvz. psp zaidimu nauju beveik nera, X360 torrentu visai nera, tik PS2 konsolei...Noretusi kazkiek daugiau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar būtų nieko visai Elektronikos skiltis..? Nereiktų diskutuot apie kolonėles "Muzika" sub-forume ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar būtų nieko visai Elektronikos skiltis..? Nereiktų diskutuot apie kolonėles "Muzika" sub-forume ir pan.

Manau nebutina tiek daug plesitis. Bet tai tik mano nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.