Impaler

Pageidavimai PlayManijai

Rekomenduojami pranešimai

Na, pabandysim ir pažiūrėsim, jei bus blogai, juk bet kada galėsi išimti šitą naujovę :)

ya really :) manau vistiek reikia pabandyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma, beto zmones patys rinksis kaip filtruoti (jeigu isvis filtruoti), per jega ne vienas postas nebus slepiamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta as ir sakau, stengsiuosi, kad butu NEanonimiski, ir bus matyti, kas uz ka dejo. jeigu bus matoma, kad zmogus piktybiskai deda geriem pranesimam minusus, jis sawaime aisq bus ispetas ir praras galimybe deti pliusus minusas visam laikui. :nunchuks:

 

Jeigu bus ne anonimiškai visi keršins irgi čia bškį apgalvot reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma, beto zmones patys rinksis kaip filtruoti (jeigu isvis filtruoti), per jega ne vienas postas nebus slepiamas.

ub33r

kitas dalykas katik bevartydamas foruma suradau pavyzdi kaip padeku sistema faillina. beverte padeka uz ... nieka (neisizeisk babuanai):

post-4107-1242059653_thumb.jpg

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ub33r

kitas dalykas katik bevartydamas foruma suradau pavyzdi kaip padeku sistema faillina. beverte padeka uz ... nieka (neisizeisk babuanai):

Aha, ne vieną tokią mačiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ub33r

kitas dalykas katik bevartydamas foruma suradau pavyzdi kaip padeku sistema faillina. beverte padeka uz ... nieka (neisizeisk babuanai):

Ne į temą

Neisizeidziau. :nunchuks: Padeka yra visiskai uz nieka(tiesiog temoj labiausiai nepatike zaidimai ar pan. parasiau, koks man nepatiko ir gavau padeka :nunchuks: ) ir as taip pat siulau kaip nors pakeisti padeku sistema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Neisizeidziau. :nunchuks: Padeka yra visiskai uz nieka(tiesiog temoj labiausiai nepatike zaidimai ar pan. parasiau, koks man nepatiko ir gavau padeka ;) ) ir as taip pat siulau kaip nors pakeisti padeku sistema.

Ne į temą

Dauguma padekas deda tam, kad nereiketu rasyti topacio, ka kitas parase. Padeka kartais reikia suprasti, kaip Pritarimas :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dauguma padekas deda tam, kad nereiketu rasyti topacio, ka kitas parase. Padeka kartais reikia suprasti, kaip Pritarimas :nunchuks:
Na taip, bet ar nebutu geriau dar ideti ir pritariu mygtuka.Padekos mygtukas mano nuomone irgi yra reikalingas, nes pvz.: jeigu kas nors ideda tavo laukiamo zadimo trailer ar pan. tai tu tam zmogui padekoji, nes pats nebutum pagalvojes kad isejo kazkas naujo apie zaidima. Redagavo BABUANAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kitas dalykas.. galbut butu galima padaryti taip kad padekos kaikuriose temos nebutu galiam uzdeti... pvz "pasijuokime ir pralinksemkime" zmones ten prisirenka DAUG padeku. tarkim viper gavo tris padekas uz iphone/ipod programeles parodyma. 40 sec vid :nunchuks: kuriame nieko... is esmes paprasciausias skriptas

 

o virsuj zmogus kur matos tik padeku kiekis tai imete nuogos panos foto (nesakau kad nepatinka ar ka :nunchuks: ) taipogi gavo padeku.. na naudingas pranesimas jeigu i ta foto ziurint pats... ehm....

 

again: no hatin' for people ;)

post-4107-1242069607_thumb.jpg

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok, esme suprasta ir pritarta. :nunchuks: ziuresim tik kaip seksis su realizacija kai darbus su IPB 3 pradesiu. :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kitas dalykas.. galbut butu galima padaryti taip kad padekos kaikuriose temos nebutu galiam uzdeti... pvz "pasijuokime ir pralinksemkime" zmones ten prisirenka DAUG padeku. tarkim viper gavo tris padekas uz iphone/ipod programeles parodyma. 40 sec vid :) kuriame nieko... is esmes paprasciausias skriptas

 

o virsuj zmogus kur matos tik padeku kiekis tai imete nuogos panos foto (nesakau kad nepatinka ar ka :) ) taipogi gavo padeku.. na naudingas pranesimas jeigu i ta foto ziurint pats... ehm....

 

again: no hatin' for people :)

todel ir sakau kad reikia nuimti ta mygtuka nuo ivairiu pasnekesiu forumo ir kitokio offtopo, as pvz irgi dedu padekas jei video ar paveikslelis buna nematytas ir linksmas, nes zmones man ir uz tokius dalykus padekoja. Kol bus mygtukas tol buis ir padekos. Dar pries metus Pasijuok ir pralinksmesim tema buvo apmirus ir mazai kas ten postindavo, na ir as stipriai pradejau gaivint ta tema. Bet po to kai atsirado padeku statistika tokiu "gaivintoju" ne vienas ir ne du atsirado :) vienu momentu net nustojes buvau postint ten, nes ir taip tonom mesdavo viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas dalykas kuri noreciau paminet tai temos suzadinimas, pvz tema ne mano, ir as paskutinis parases posta pries keleta dienu, ir reikia pasklebti kazkoki fakta ar pan. Tai ka as darau? kuriu nauja posta, ar keiciu senaji? jei keisiu senaji ir dadesiu naujos info, tai bus nematoma kuri laika kol kazkas neuzeis ir neparasys kazko, o gal ir ilgai neparasys niekas. O kita posta rasyt, nors ir laiko buna praeje vistiek yra kazkaip durnai.

Siulyciau padaryt funcija, kad paskutinis zmogus parases posta gali suzadint bet kuria tema, arba gali tik tada kai pakeicia paskutini posta.

Vat kad ir siuo atveju man nebutu reikeje kurt naujo posto, tiesiog buciau EDIT'ines praeita ir bumpines tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas dalykas kuri noreciau paminet tai temos suzadinimas, pvz tema ne mano, ir as paskutinis parases posta pries keleta dienu, ir reikia pasklebti kazkoki fakta ar pan. Tai ka as darau? kuriu nauja posta, ar keiciu senaji? jei keisiu senaji ir dadesiu naujos info, tai bus nematoma kuri laika kol kazkas neuzeis ir neparasys kazko, o gal ir ilgai neparasys niekas. O kita posta rasyt, nors ir laiko buna praeje vistiek yra kazkaip durnai.

Siulyciau padaryt funcija, kad paskutinis zmogus parases posta gali suzadint bet kuria tema, arba gali tik tada kai pakeicia paskutini posta.

Vat kad ir siuo atveju man nebutu reikeje kurt naujo posto, tiesiog buciau EDIT'ines praeita ir bumpines tema.

 

tiksliau reiketu padaryt kad paskutionio (arba keletos paskutiniu, arba paskutinio ir pirmo.. the list goes on) editinimas atsirastu kaip suzadinimas... ta prasme jeigu paeditini jinai atsiranda "lyg su nauju postu" o ne tai kad JEIGU editini, TAI gali bumpint. mano varijantas paprastesnis biski :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar pasiulymas toks, pvz kazkas paraso, o kitas zmogus nori kazko paklaust offtopic ar ontopic ar siaip etc. ir kad nereiketu rasyt posto kuriame butu offtagai, nes juos visi vistiek atveria ir pasiziuri, o ir topicas buna su puse offtopic postu (labai lievai atrodo).

ir gal eitu padaryt kad butu panasiai kaip LM'e torrentu komentavimo sistema, paspaudi atsakyti ir atsakai po jo postu, kuri reikia atverti, o matomas jis gali buti tik tam vartotojui arba pasirinkimas kad visi matytu ir galetu atverti. taip sumazetu tu offtaginiu thread'u.

o ta "atsakyti" mygtuka galima kaip nors kitaip pavadint, nes tas musiskis atsakyti yra labai patogus, bet butu saunu kad galima forumo viduri sukurti thread'a kuris hidden'tusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rasant komentara po naujienomis "neskrolina" text'o, tam laukelyje. jei daugiau rasai, nesimato ka parasei, reikia klava kursoriu stumdyt... bent jau taip pas mane yra su mozilla firefox, nezinau kaip su IE ar kitomis, nenaudoju :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.