Impaler

Pageidavimai PlayManijai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kogero žinote, kad per vasarą PlayManijos projekto laukia daug pokyčių. Kardinalių pokyčių. Savo įdėjas esu jau daugmaž susumavęs ir apgalvojęs.

 

Darbų kol kas pradėti dar negaliu dėl neužbaigtų mokslų bei naudojamos software nebaigtų daryti atnaujinimų iš software gamintojų pusės. Pagal įdėją atnaujinimai turėtų būti paruošti bent iki birželio galo.

 

Todėl noriu dabar suteikti balsą visiems nariams:

 

- Ko Jūs pasigedote PlayManijoje?

- Ką manote PlayManijoje reiktų daryti kitaip?

- Ko atsisakyti?

- Kokių norėtumėte funkcijų?

 

Laukiu iš Jūsų protingų ir argumentuotų pasiūlymų. Nepažadu visko ką tik išsakysite įgyvendinti, bet tai kas man pasirodys naudinga - dėsiu visas jėgas, kad būtų įgyvendinta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ziuriu protingieji vyrukai nieko nesiulo kol kas tai as pabandysiu pralauzti ledus ;)

nzn gal buvo apie tai ir anksciau sneketa bet jeigu ka vel paminesiu....apie taskus

kiek prisimenu, o jei klystu pataisykit, su jais galejai nusiimti ispejimus, keisti ranga ir viskas atrodo,

tai as nzn renkame tuos taskus (1k, 5k, 10k, 1kkk :P ir t.t.) rasydami ar aukodami bet tai koks tikslas juos rinkti, tai siulymas

ju rinkimas ir panaudojimas - ta minti kazkur toliau isvystyti (ar kzkokios privilegijos ar nuolaidos kaip pvz)

arba pergalvoti ar verta tureti ta tasku sistema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su taskais as pritariu. Mano nuomone :

Manau, kad uz taskus butu leistina pirktis PlayManijos joystickus :) o uz tam tikra kieki joysticku butu galima isigyti konsoles, kuriu ikonas rodytu parase..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su taskais as pritariu. Mano nuomone :

Manau, kad uz taskus butu leistina pirktis PlayManijos joystickus :) o uz tam tikra kieki joysticku butu galima isigyti konsoles, kuriu ikonas rodytu parase..

Ne į temą

vo pritariu ir as tavo nuomonei, o kad galetai dar ir i parduotuve nueit ir alaus nusipirkt tai butu is vis pasaka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvoje ne tikras konsolws turejau, o tik ju ikonas ar kazka panasaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvoje ne tikras konsolws turejau, o tik ju ikonas ar kazka panasaus :)

tai koks pointas is tu consloliu paveiksleliu? ar cia ne tas pats kaip ir didelis tasku kiekis, tik kitoj rankoj?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai koks pointas is tu consloliu paveiksleliu? ar cia ne tas pats kaip ir didelis tasku kiekis, tik kitoj rankoj?

Tas pats, bet vis idomiau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Good point vesiolas. Reikes tikrai kažką pergalvoti su taškais.

 

plius pridesiu policy del niku keitimo.

 

Daugiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip kitiem, bet man pvz butu idomu zinoti (gauti praneshima pvz i PM su temos pavadinimu) uz ka gavai padeka. Taip zinotum kur buvai naudingas gaishdamas laika aishkinimam ir pan. Sakyciau toks naudingas feedback tikslu buti dar naudingesniam.

 

Tashkai. Gal per daug jais piktnaudziauti irgi nereikia (daug uz juos neprizadet), nes po to prasides postu skaiciaus didinimas, o realiai naudos niekam ish to nebus (yra cia veikeju, kur postu skaicius milzinishkas, dalyvauja visur, bet viska ka pasako laikau tik visu skaitytoju sugaishtu laiku, absoliuciai be jokios naudos).

 

Beje, gal galima butu kiekvienam vartotojui duoti galimybe susidaryti sarasha zmoniu (black listas), kuriu komentarus galima butu disablinti/nematyti perziurint temas? :) Aishku su galimybe enablinti, kaip pvz offtopic.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

amm, del tu padeku rodymu: jei sukuri gida, parasai ji, ir gauni ne viena padeka dazniausiai. Ir manau tikrai po kiek lailo uzkniatu trinti tuos pranesimus..

Mano pasiulymas del to toks: 1) jei zmogus kirioje nors temoje tau padekoja, kad ta tema tau rodytu kita spalva arba panasiai.

2) Arba, kad butu prie profilio navigacijos naujas punktas su padekomis. Ataidares rastum kas, kur, ir uz ka padekojo :) P.S. Tik nemanau, kad reiktu kadanors dadeti nauju niko spalvu.. Nes visi adminai atrodytu :)

 

amm, del tu padeku rodymu: jei sukuri gida, parasai ji, ir gauni ne viena padeka dazniausiai. Ir manau tikrai po kiek lailo uzkniatu trinti tuos pranesimus..

Mano pasiulymas del to toks: 1) jei zmogus kirioje nors temoje tau padekoja, kad ta tema tau rodytu kita spalva arba panasiai.

2) Arba, kad butu prie profilio navigacijos naujas punktas su padekomis. Ataidares rastum kas, kur, ir uz ka padekojo :) P.S. Tik nemanau, kad reiktu kadanors dadeti nauju niko spalvu.. Nes visi adminai atrodytu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir vel griztant prie skaiciuku..si karta padekos, sita ideja tikrai yra grazi ir sveikintina

kai padedi zmonems ir tau padekoja bet tai vel tas pats kaip ir su taskais, jie renkami,

renkami ir kas toliau??? na taip tai kaip ir atspindi tavo padetu kartu skaiciu bet tai kartais jos

dalinamos vos uz ne kiekviena atsakyma tada tai pasirodo juokinga truputi, galetu buti

toks kaip ir konkursas kaip pvz surinkes 50 padeku gauni kaip ir koki "titula" - padejejas

toliau 100 - darbininkas 500 - juodadarbis :) ir t.t. ideja pagavot manau, aisku cia skamba juokingai bet tai nors butu kazkokia nauda

is tu skaiciu (aisku atsiras tokiu protinguoliu kurie prades dalinti tas padekas i desine ir i kaire

bet tai cia jau nieko nepadarysi cia priklauso nuo zmogaus ir jo isprusimo), aisku jei sis saitas

nestu pelna kazkoki galetume pamastyti placiau kad gauni kazkoki netgi priza uz surinktas padekas

(ar tuos pacius taskus) bet tai aisku siais sunkiais laikas tai galima tik pasvajoti bet cia butu

tokia kaip ir mano ideja-vizija, aisku reikia ir kitu zmoniu minciu ka jie masto apie tai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo būtų gerai ten dėl to informavimo, apie gautas padėkas. Arba kaip isstatu1 sakė, kad temos būtų kitokia spalva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuo metu ne, buvo tik padekos. Rep dalykas jau yra apgalvotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniskai terko reikalais labiau domuosi :)

manau reiktų įdėti Extreme user (kei kur Elite User) sistema kuetie galėtų dėti torrentus ir panašiai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.