Vicka

System Update problema

Rekomenduojami pranešimai

Testinu xbox live connection ir lyg viskas gerai butu, bet ties xbox live ismeta lentele stai tokia: http://www.ipix.lt/images/97248297.jpg , kaip suprantu manes praso updatinti sistema, bet pas manes memory carde belike tik 195mb, o sitas update uzima 128mb, tai man beliktu tiktais 67mb seivams, o tai yra labai mazai. Taigi ar neitu niekaip prie live prisijungti ne updatinus sistemos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Testinu xbox live connection ir lyg viskas gerai butu, bet ties xbox live ismeta lentele stai tokia: http://www.ipix.lt/images/97248297.jpg , kaip suprantu manes praso updatinti sistema, bet pas manes memory carde belike tik 195mb, o sitas update uzima 128mb, tai man beliktu tiktais 67mb seivams, o tai yra labai mazai. Taigi ar neitu niekaip prie live prisijungti ne updatinus sistemos?

 

neprisijungsi niekaip jei neuzupdeitinsi. vat todel ir reikalingas hdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ne problema, taip ir turi buti. problema tame, kad atminties turi mazai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki, jau kad cia apie update'us, tai norejau paklaust kaip galima ta NXE pasisalint? nes per ji man rrod pasidare. taip wisus metus paxalino be jokiu strigimu, o po sito iskart lagas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kai uzeini ant memory,yra pasirinkt delete system update,cia kai uzeini ant hdd ar atm. kortos ir Y paspaudus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki, jau kad cia apie update'us, tai norejau paklaust kaip galima ta NXE pasisalint? nes per ji man rrod pasidare. taip wisus metus paxalino be jokiu strigimu, o po sito iskart lagas..

jei tu ji ir pasalinsi,nors siaip abejoju, tai tu zaidimu kurie yra 3rd Wave nepalosi be NXE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.