LYGIS

50hz į 60hz

Rekomenduojami pranešimai

Pazaidziau su XBOX'o nustatymas.

dacapo, kokie XBOX'o nustatymai HDTV skyriuje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau su XBOX'o nustatymas.

dacapo, kokie XBOX'o nustatymai HDTV skyriuje?

Zinok pats siandien junginejau HDTV nustatymus, pas mane nustatyta 480, bet paspaudus pvz ant 1080i, ir nustacius pal60, vaizdas buna menu, bet bandant jungti zaidima, vel pradeda mirguliuoti ir baigiasi malonumas. bet siaip nerodo kad pakeicia nustatymus HDTV, rodo kad visvien palieka tas pats 480, o isejus is hdtv nustatymu, sone viskas surasyta taip: TV

NORMAL

PAL50

 

Dabar kitas dalykas.

Isijungiau DVD playerio nustatymus, pasirenku TV system, ir galiu rinktis ka noriu ar tai NTSC ar PAL60, PAL ir pan., vaizdas sumirga ir rodo geriausiai pakeitus i PAL60, o su Xbox'u kazkodel ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok pats siandien junginejau HDTV nustatymus, pas mane nustatyta 480, bet paspaudus pvz ant 1080i, ir nustacius pal60, vaizdas buna menu, bet bandant jungti zaidima, vel pradeda mirguliuoti ir baigiasi malonumas. bet siaip nerodo kad pakeicia nustatymus HDTV, rodo kad visvien palieka tas pats 480, o isejus is hdtv nustatymu, sone viskas surasyta taip: TV

NORMAL

PAL50

 

Dabar kitas dalykas.

Isijungiau DVD playerio nustatymus, pasirenku TV system, ir galiu rinktis ka noriu ar tai NTSC ar PAL60, PAL ir pan., vaizdas sumirga ir rodo geriausiai pakeitus i PAL60, o su Xbox'u kazkodel ne.

Tai, gal su XBOX'u problemos yra. Pas mane "nelauztas", o pas tave? Nustatymai ir pas mane siuo metu NORMAL PAL60 480p. Pajungta per geltona tulpe i televizoriaus sona.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai lauztas Xbox'as. Na ziuresiu aiskinsiuos gal kaipnors pavyks pasidaryt. aciu kad stengetes padet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.