Dzozas

Laiskas is ateities

Rekomenduojami pranešimai

Manau tikrai labai priverciantis (bent jau man) susimastyti video (jei taip galima pavadinti) apie Zemes ateiti.

Kazkaip man sis video labai asocijuojasi su zaidimu - fallout, prisiminus tai, situacija dar labiau paastreja.

Na nezinau ka daugiau pasakyti, tiesiog jei netyngit patys paziurekit.

 

Video linkas apacioje.

 

 

 

Laiskas is ateities (nezinojau kaip prisegt power point faila tai imeciau tiesiogini linka)

Video gal kiek ir banalokas, bet kaip jau sakiau mane tikrai priverte susimastyti apie musu ateiti.

 

 

Kaip anksciau reklamavo MTV - nebuk abejingas, pradek nuo saves!

Redagavo dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip tikrai privercia susimastyti.Ir tai tiesa.Taip tikrai gali buti 2070 jeigu dings ozono sluoksnis.

P.S.Tiktai man atrodo kad vandens neturetu labai trukti, nes istirptu ledynai ir viskas butu uztvindita.

Redagavo BABUANAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip tikrai privercia susimastyti.Ir tai tiesa.Taip tikrai gali buti 2070 jeigu dings ozono sluoksnis.

P.S.Tiktai man atrodo kad vandens neturetu labai trukti, nes istirptu ledynai ir viskas butu uztvindita.

Bet jis gali būti užtrštas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaime suprantama raginime viskas perdeta bet musu visuomenei tokia propoganda kaip tik gal bent nemes padangu i ezerus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be jokių faktų, hipotezių etc. kakučio gabalas su klaidom, pažiūrėjau 5 skaidres ir išjungiau. Negaiškit laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaime suprantama raginime viskas perdeta bet musu visuomenei tokia propoganda kaip tik gal bent nemes padangu i ezerus.

 

tikrai taip manai? cia jau butu musu "visuomenes" evoliucija... *sad_face*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perziurejau visa, na gal ir yra tiesos, bet manau mokslas bus neisivaizduojamai pazenges, toki video platint geriausiai kaip ir sake vienas is forumieciu gal del to, kad kokie nevisprociai nemetytu padangu i ezerus, nedegintu zoles ir t.t. ir panasiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del to kad cia kazkas sita laiskeli isgalvojo, butu neprotinga tiketi kad taip ir bus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tas pats kaip "Jauna mergaite vaiksciojo ir kazkas tai atsitiko ir jei nepersiusi, tai tave uzpjaus..." . Nesamone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu manau visu situ turi susirupinti zmones nes tikrai zmogus gali apversti sujaukti visa sia planeta,kad nebebus galima gyventi ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu manau visu situ turi susirupinti zmones nes tikrai zmogus gali apversti sujaukti visa sia planeta,kad nebebus galima gyventi ...

Reikia galva galvoti, o ne aklai rūpintis viskuo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.