Rekomenduojami pranešimai

Pagaliau apie normalų patchą išleis. Bet man dbr antrą kartą ranką nekyla jo žaist, palauksiu kol išeis goty arba bent visi dlc bus išleisti ir tada vėl eisiu i new vegas'ą :thumbsup4:

man tai jokiu problemu per daug nera jo losiant kad cia reiketu kazkokio patcho vel.kazkaip nei crashina jis nei ka.losiu su TU#1 , questai visi normaliai eina.na edas dingo bet to patchas nepakeis gal irgi tikriausiai.as dar nebaiges NEw vegas va pasemiau F3 lost na siaip palyginu kas kaip, ir kazkaip po new vegas dabar kazkaip kitaip ir pati F3 losiu. kai losiau ji seniau tai per daug nesigilinau i tuos perkus ir nebuvau sniperis.o kadangi F3 sniper rifle kainuoja ten tik virs 100 ,bei dar vienas guli nemokamai prie Megatono,isvis geris snaipint,is nugaros super mutant krenta kai lapas kai kali. :) niekad anksciau nenorejau but snaipas,dabar vat uzejo noras tai visai kitaip losis dabar pats zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai jokiu problemu per daug nera jo losiant kad cia reiketu kazkokio patcho vel.kazkaip nei crashina jis nei ka.losiu su TU#1 , questai visi normaliai eina.na edas dingo bet to patchas nepakeis gal irgi tikriausiai.as dar nebaiges NEw vegas va pasemiau F3 lost na siaip palyginu kas kaip, ir kazkaip po new vegas dabar kazkaip kitaip ir pati F3 losiu. kai losiau ji seniau tai per daug nesigilinau i tuos perkus ir nebuvau sniperis.o kadangi F3 sniper rifle kainuoja ten tik virs 100 ,bei dar vienas guli nemokamai prie Megatono,isvis geris snaipint,is nugaros super mutant krenta kai lapas kai kali. :thumbsup4: niekad anksciau nenorejau but snaipas,dabar vat uzejo noras tai visai kitaip losis dabar pats zaidimas.

 

gal todel kad per V.A.T.S labai paprasta tai dayt :D a F3 snaipeis buvo mano main weapon, bet kai uzsikeliau visko po 100 tai ejau ir plikom rankom visus plesiau, arba visokius ginklus durnus naudojau, kur damage mazai daro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal todel kad per V.A.T.S labai paprasta tai dayt :) a F3 snaipeis buvo mano main weapon, bet kai uzsikeliau visko po 100 tai ejau ir plikom rankom visus plesiau, arba visokius ginklus durnus naudojau, kur damage mazai daro.

na gal ir lengva bet pradzioj zaidimo tai su snaipu nekas,bent jau kol as tik 8 lvl. ziurint kaip uztaikysi.jei sneak atack tai snaipas kerta dar. bet jei puoli siaip, tai hunting rifle tas daug geriau kala nei snaipas,kas man visai ne patinka siaip. suprantama ten gal jau reikia remontuot jis ir pan, bet vistiek . is tikro noretusi normalesnio skirtumo tarp ginklu,jei abu pirklauso tai paciai grupei.bet kazkoks tai hunting rifle geriau ima nei snaipas tai na jautiesi nei siaip nei taip.kam ji turi isvis.aisku ten luck uzsikelus gautum 100% beveik critical hit ir pan.bet galetu ir pats ginklas turet savo. snaipo optika nieko nepadeda irgi kaip matosi.bet va optikos view man labiau patinka F3 ,nei New vegas. geriausia kai 8lvl budamas su power fist sukerti supermutant i gabalus is kokiu 3,4 smugiu :thumbsup4: snaipu gali is 1 nukept ,o gali ir is 10 suviu nei puses nenuimt. power fist boom ir turek beda. paskui dar dabaigi kol i farsa susimala. :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gal ir lengva bet pradzioj zaidimo tai su snaipu nekas,bent jau kol as tik 8 lvl. ziurint kaip uztaikysi.jei sneak atack tai snaipas kerta dar. bet jei puoli siaip, tai hunting rifle tas daug geriau kala nei snaipas,kas man visai ne patinka siaip. suprantama ten gal jau reikia remontuot jis ir pan, bet vistiek . is tikro noretusi normalesnio skirtumo tarp ginklu,jei abu pirklauso tai paciai grupei.bet kazkoks tai hunting rifle geriau ima nei snaipas tai na jautiesi nei siaip nei taip.kam ji turi isvis.aisku ten luck uzsikelus gautum 100% beveik critical hit ir pan.bet galetu ir pats ginklas turet savo. snaipo optika nieko nepadeda irgi kaip matosi.bet va optikos view man labiau patinka F3 ,nei New vegas. geriausia kai 8lvl budamas su power fist sukerti supermutant i gabalus is kokiu 3,4 smugiu :) snaipu gali is 1 nukept ,o gali ir is 10 suviu nei puses nenuimt. power fist boom ir turek beda. paskui dar dabaigi kol i farsa susimala. :)

power fist'as tikrai geras daiktas, bet naujam falloute atsirado dar geresnis pavadinimu - pushy. jei esi dar sipnas ir gun'sai nedaro daug damage, tai sitas yra pats tas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

power fist'as tikrai geras daiktas, bet naujam falloute atsirado dar geresnis pavadinimu - pushy. jei esi dar sipnas ir gun'sai nedaro daug damage, tai sitas yra pats tas.

nu jo tik as NV nesu ne vieno turbut niekaip kitaip nuzudes kai tik nusoves, kazkaip zaidimas privercia man imtis tokios taktikos labiau,o F3 kazkaip man kitaip vaziuojasi. F3 zinai viskas apie save nuo pat gimimo, NV nezinai nieko apie save iki tikrai labai toli ,bent jau kiek perejau, tai dar nieko taip ir nezinau net kas esu ir is kur,kas tevai buvo ,kur gyvenau ir kodel dariau tai ka dariau. F3 visa tai zinai.bet abu geimai neeiliniai. laukciau naujo F ,jei toki isleistu greitu laiku butu super, aisku pries tai dar DLC NV manau bus. ai ir NV reikia uzbaigt aisku.o del F3 ginklu tai matyt nuo luck priklauso cia.gali iskart nunest ,o gali kaip durnelis suadyt belekiek i ta pati priesa ir jis kaip akmeninis vis atsilaiko.NV pastebejau kitoki balansa biski.bent jau man nebuvo jokio nepasitenkinimo ginklu damage kazkaip.matyt critical hit lieka vienu is svarbiausiu faktoriu. o ne pacio ginklo harakteristikos.

 

 

 

be je ar kam buvo ant New Vegas ,kad toliau perejus zaidima pradeda seivai coruptintis ar kazkas ten jiem atsitinka. pvz kai ieini i koki abjekta tau padaro autosave, ir tada pvz mirsti, ir nori uzkraut paskutini seivai ir tau raso kad tipo sitas seivas turi downloadable content kurio siuo metu jus neturit, ir kai darai kad vistiek loadint, failina loada,paraso kad neranda daugiau tavo storage device. ankstensis seivas veikia, reiskia pasivaro tik paskutinis. bet va buna kai eini eini ir kokius 2 lvl uzsikeli ir boom seivas susivaro, ir vel per nauja losk.na man jau 3 seivai taip parejo. nesuprantu is kur jis istraukia tuos downloadable content kai New vegas neturi jokiu DLC dar. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo tik as NV nesu ne vieno turbut niekaip kitaip nuzudes kai tik nusoves, kazkaip zaidimas privercia man imtis tokios taktikos labiau,o F3 kazkaip man kitaip vaziuojasi. F3 zinai viskas apie save nuo pat gimimo, NV nezinai nieko apie save iki tikrai labai toli ,bent jau kiek perejau, tai dar nieko taip ir nezinau net kas esu ir is kur,kas tevai buvo ,kur gyvenau ir kodel dariau tai ka dariau. F3 visa tai zinai.bet abu geimai neeiliniai. laukciau naujo F ,jei toki isleistu greitu laiku butu super, aisku pries tai dar DLC NV manau bus. ai ir NV reikia uzbaigt aisku.o del F3 ginklu tai matyt nuo luck priklauso cia.gali iskart nunest ,o gali kaip durnelis suadyt belekiek i ta pati priesa ir jis kaip akmeninis vis atsilaiko.NV pastebejau kitoki balansa biski.bent jau man nebuvo jokio nepasitenkinimo ginklu damage kazkaip.matyt critical hit lieka vienu is svarbiausiu faktoriu. o ne pacio ginklo harakteristikos.

be je ar kam buvo ant New Vegas ,kad toliau perejus zaidima pradeda seivai coruptintis ar kazkas ten jiem atsitinka. pvz kai ieini i koki abjekta tau padaro autosave, ir tada pvz mirsti, ir nori uzkraut paskutini seivai ir tau raso kad tipo sitas seivas turi downloadable content kurio siuo metu jus neturit, ir kai darai kad vistiek loadint, failina loada,paraso kad neranda daugiau tavo storage device. ankstensis seivas veikia, reiskia pasivaro tik paskutinis. bet va buna kai eini eini ir kokius 2 lvl uzsikeli ir boom seivas susivaro, ir vel per nauja losk.na man jau 3 seivai taip parejo. nesuprantu is kur jis istraukia tuos downloadable content kai New vegas neturi jokiu DLC dar. :D

Tas patchas kur turi išeit sutvarkys save'us. O NV turi 4 DLC, bet ten tik kur duoda kelis itemus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalmanai cia sy syki gavo patys kurejai per savo riebia subine. Matai kaip daro dabar $$$. Padaro ziadima ir nusprendzia aha isimsim sita sita 2 3 ir ketvirta. ir veliau stumdysim kaip DLC. Bus grazasu pinigelio. Bet RPG zaidimiai yra baisiai sudetingi, daugybe keliu, kintamuju ir pan. Isede kazkoki sh, kazko nepastebejo ir zaidimas breikinasi ant tam tikros vietos.

 

Galiu pasakyt tik tiek. Aciu tam pirmajam daun** kuriam sove i galva DLC daryt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalmanai cia sy syki gavo patys kurejai per savo riebia subine. Matai kaip daro dabar $$$. Padaro ziadima ir nusprendzia aha isimsim sita sita 2 3 ir ketvirta. ir veliau stumdysim kaip DLC. Bus grazasu pinigelio. Bet RPG zaidimiai yra baisiai sudetingi, daugybe keliu, kintamuju ir pan. Isede kazkoki sh, kazko nepastebejo ir zaidimas breikinasi ant tam tikros vietos.

 

Galiu pasakyt tik tiek. Aciu tam pirmajam daun** kuriam sove i galva DLC daryt...

o man su DLC viskas ok, bent jau su F3 buvo labai cool. o cia nemanau kad man seivai failinasi del tu DLC ,kurie yra ne DLC,labiau preorder bonusai. krc nieko tokio. teks palost per nauja biski. blem anksciau nepagalvojau kaip padaryt idomesni zaidima sau , pamirsau kad sudetingumo lygi and very hard uzsikelt. ir XP daugiau gauni ,o sauni vistiek tik viena kulka beveik visada.na bent jau ant galo reiks palost ant very hard :D . beje del crashu ir pan. na ok as su tuo sutinku jei zaidimas geras, man per daug tas nenervina is tikro.

vakar kai isokau i Vault 11 pozemius kur taip vandens biski apsemta buvo visur ,nu bet ir grozis vandens. pc reiktu Dx10 naudot arba dx11 kad gaut toki vandeni ant daugumos fps ,kurie aisku isvis turi vandeni, o cia konsoles taip gerai viska gali pasirodo.isvis unreal po vandeniu plaukimo fizika ir viskas pan. kai ilendi ten tam ezere i ta urva po vandeniu, nu sakes ten geris irgi.biski klaustrafobija gali paimt.. :) kazkaip nepastebejau anksciau to vandens per daug, bet va taip pamegini isokt i bala ir isbegt greitai..WOU..bangavimas ir visa kita tiesiog unreal..nzn kam cia Oblivion engine pasenes jau atrodo.vienas is graziausiu siu metu geimu,nes man idomu tai kas dinamiska. o ne vien teksturu super kokybe.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo atrodo tikrai supax :] bet va kas del dcl kurie trunka 3-4h as suprantu. bet kai is geimo isima koki pistoleta kad po to visiems stumdytu uz 5$ ir dar geima subreikina, tai eina jie n* :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo atrodo tikrai supax :] bet va kas del dcl kurie trunka 3-4h as suprantu. bet kai is geimo isima koki pistoleta kad po to visiems stumdytu uz 5$ ir dar geima subreikina, tai eina jie n* :)

joo galetu but va DLC ginklam irgi .nu tipo kad visa grupe nauju butu.ar pan. aisku F3 DLC dave viska ko norejom ir daugiau dar, tai nera kuom skustis. jo del pistoletu tai dar nieko, gerai kad snaipo neiseme.buciau prasikeikes. :) aisku noretusi tu visu bonus ginklu irgi kuriu deje neturim dauguma. idomu btu vistiek. as va nors ir nenaudoju beveik visu ginklu bet i spinta bent pasidedu namie. :) gaila armoras kazkako beveik nereikalingas dalykas isvis. geriausia lakstau su sherifo skudurais is Primo ir nieko geriau uz jo sena apsiausta negali but,nes duoda Guns+5 , o visis tie armorai nzn kam? ai pardavimui va bendriau kam. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila armoras kazkako beveik nereikalingas dalykas isvis. geriausia lakstau su sherifo skudurais is Primo ir nieko geriau uz jo sena apsiausta negali but,nes duoda Guns+5 , o visis tie armorai nzn kam? ai pardavimui va bendriau kam. :)

guns +5, prajuokinai :) jei cia tau gerai dadeda tai nzn, manau kad rasi ka geresnio.

as tai nesiodavaus keleta skuduru, picklock +5, speach +5, AGL+1 ir tt. nes kartais pravercia, bet kovos metu tik armoro stiprumas is tikruju losia, nu nebent priesai iki taves nedaiena kai tu su sniper is toli juos kali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

guns +5, prajuokinai :) jei cia tau gerai dadeda tai nzn, manau kad rasi ka geresnio.

as tai nesiodavaus keleta skuduru, picklock +5, speach +5, AGL+1 ir tt. nes kartais pravercia, bet kovos metu tik armoro stiprumas is tikruju losia, nu nebent priesai iki taves nedaiena kai tu su sniper is toli juos kali.

tai ne nebent o snaipas tik taip ir kala, galiu nuogas vaiksciot ,niekas prie manes net neprisiartins. o siaip nera nieko geresnio is rubu kas dadetu bent jau tiek guns ,ar pan, tie vault rubai tai jo visada juos tampausi irgi,bet armorai yra tik armorai. tie apsaugo tik nuo tiesioginio fizinio pataikymo, jie betiksliai kai losi snaipo tipo ar pan.arba kai daug naudoji VATS irgi jei protingai tai priesas kad ir issauna i tave nepataiko. man armor bent jau neturi tinkslo cia,ne shooteris juk. labiau del grozio ir del naudos jei va kaip guns duoda ar pan pvz. taciau galiu taip pat power fist uzdet ir priselines jobtelt is nugaros,jokio armor nereikia tam. :) va mano kompanjonam tai reikia labiau,jie tai megsta pult i kova, nors ir boonas soka kai zveris ,issitraukia Oh Baby! vezda ir sluoja ten visus.. :) as prieinu pakeiciu kad naudotu snaipa savo,ne vel jis ziuriu jau laksto su kuvalda. :)

krc paskutiniai 2 seivai buvop pareja. dabar pasemiau vel palosiau toliau.viena seiva padariau. ismeginau tas eina, einu toliau iejau i pastata ir netycia zuvau ir pdzc vel 2 paskutiniais seivai saibom nuejo.kiek galima gi nu blem..uzkniso jau ta pati vel kartot. ir butent 2 seivus nuknisa.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ne nebent o snaipas tik taip ir kala, galiu nuogas vaiksciot ,niekas prie manes net neprisiartins. o siaip nera nieko geresnio is rubu kas dadetu bent jau tiek guns ,ar pan, tie vault rubai tai jo visada juos tampausi irgi,bet armorai yra tik armorai. tie apsaugo tik nuo tiesioginio fizinio pataikymo, jie betiksliai kai losi snaipo tipo ar pan.arba kai daug naudoji VATS irgi jei protingai tai priesas kad ir issauna i tave nepataiko. man armor bent jau neturi tinkslo cia,ne shooteris juk. labiau del grozio ir del naudos jei va kaip guns duoda ar pan pvz. taciau galiu taip pat power fist uzdet ir priselines jobtelt is nugaros,jokio armor nereikia tam. :) va mano kompanjonam tai reikia labiau,jie tai megsta pult i kova, nors ir boonas soka kai zveris ,issitraukia Oh Baby! vezda ir sluoja ten visus.. :) as prieinu pakeiciu kad naudotu snaipa savo,ne vel jis ziuriu jau laksto su kuvalda. :)

krc paskutiniai 2 seivai buvop pareja. dabar pasemiau vel palosiau toliau.viena seiva padariau. ismeginau tas eina, einu toliau iejau i pastata ir netycia zuvau ir pdzc vel 2 paskutiniais seivai saibom nuejo.kiek galima gi nu blem..uzkniso jau ta pati vel kartot. ir butent 2 seivus nuknisa.. :)

tai daryk 4 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai daryk 4 :)

:) tai ju pas mane 94 ,bet va sugadina 2 paskutinius,o jie ir buna kaip na manao pagrindiniai. nz jau lyg normaliai dabar.darau dabar 4,5 seivus tos pacios vietos ir ziuriu kad pastoviai butu seivu,jooo..blem ilindau er anksti i Hover Doom , ir ten ogo kokia betvarke dedasi.nei ginklu nepasiruoses nieko.saunu. reiks atgal gryzt and senesniu seivu ir dar pavaryt biski per questus. ir zinau kad Boomeriai lygtai turetu man padet. as jiem iskeliau ta bombonesi,tai gal joblins normaliai irgi. pasirinka usu robotais pult tai joo..nekas..cia hebra legiono ant artimos kovos ziuriu nesasi. nespeju mirt,ten kazkoks g***** ceasar pasekejas matai kieteka lauzia su kardu kazkokiu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomiai cia jie sugalvojo..idomu o ta kuris tau uzdejo tuos antkaklius bus galima nuzudyt? nes cia kaip sunis kokius paleido i arena...na zaidime tai visi kurie dare man koki shh, mire. kerstas saldus dalykas. ir jo niekada negana :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.