Rekomenduojami pranešimai

o kada jo reali isejimo data?? jau parsisiunciau bet dar nenoriu pradet kol oficialiai neisejo :D

Redagavo leshykas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kada jo reali isejimo data?? jau parsisiunciau bet dar nenoriu pradet kol oficialiai neisejo :D

Spalio 19d oficialiai iseina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sorry uz OFF Topica , bet reik pagalbos del Fallout_3_Game_of_the_Year_Edition_NTSC-XBOX360-RRoD, si torrenta radau ieskodamas paprasto Fallout_3, gal galit placiau kas papasakot kas cia yra sitam Edisine, nes jis gan nemazai uzima, 2 diskus ? Ir seip noriu butinai ismegint pirmine sio zaidimo versija pries bandant naujaji New Vegasa, nes komentarai sio zaidimo visu geimeriu labai palankus. Is anksto dekui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 diskas tai pats zaidimas

2 diske visi dlc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, dekui, reiks abu diskus isikept ir ismegint :)

megint nereikia,reikia isirasyt viska ir lost zaidima,turetum uztrukt virs 100 valandu laisvai,jei domina visas zaidimas,o dlc tada atsiras zaidimo eigoje pasiekiant tam tikras vietas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

megint nereikia,reikia isirasyt viska ir lost zaidima,turetum uztrukt virs 100 valandu laisvai,jei domina visas zaidimas,o dlc tada atsiras zaidimo eigoje pasiekiant tam tikras vietas.

nu seip nevisai taip,pats nebandziau,bet keli is friendlisto kalbejo kad dlc gali losti jau isejes is volt'o,tad zaidimo progresas kaip ir nebutinas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu seip nevisai taip,pats nebandziau,bet keli is friendlisto kalbejo kad dlc gali losti jau isejes is volt'o,tad zaidimo progresas kaip ir nebutinas...

As pazeciau kaip tarkim kokiam point lookout tu ka nors iskirstum pirmo lvl. Man ten 20lvl bunant pavargt teko :) Man atrodo kad visiem dlc reikia normalesnio lvl.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

megint nereikia,reikia isirasyt viska ir lost zaidima,turetum uztrukt virs 100 valandu laisvai,jei domina visas zaidimas,o dlc tada atsiras zaidimo eigoje pasiekiant tam tikras vietas.

Jei ce taip patariat visi reik isbadyt butinai sita zaidima :) Man tas pats buva su Dead Space atsimenu draugelis lose ji ant PC ir gemplay man ziauriai nelipa kaip ir sita zaidima , aisku ce visai skirtyngi zandrai, paziejau as jam per peti sakau nu.. koke ce nesamone, buva kazkaip laisva diena ir nebuva ka veikt ir lost , nu ka isikepiau Dl ir buva WOUW :) Kazkaip tikiuos is sio zaidima ir to pace, nes kometarai visi pozityvus ir komentatoriai visi tokie ne naujokai tokie kaip SCALMAN ir ttt. Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As pazeciau kaip tarkim kokiam point lookout tu ka nors iskirstum pirmo lvl. Man ten 20lvl bunant pavargt teko :) Man atrodo kad visiem dlc reikia normalesnio lvl.

tai kad visi priesai ir stipreja kylant tavo lvl,kad nesijaustum dievas zaidime uzsikeles lvl,taip jis subalansuotas.

o seip fallout 3,man asmeniskai ko gero 'best game ever played'

del new vegas siokiu tokiu abejoniu kyla,nes kita komanda dirbo,img sveria maziau uz f3, ir seip bloga nuojauta...

bet tikrai isbandysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai kad visi priesai ir stipreja kylant tavo lvl,kad nesijaustum dievas zaidime uzsikeles lvl,taip jis subalansuotas.

o seip fallout 3,man asmeniskai ko gero 'best game ever played'

del new vegas siokiu tokiu abejoniu kyla,nes kita komanda dirbo,img sveria maziau uz f3, ir seip bloga nuojauta...

bet tikrai isbandysiu.

 

Daug nelosiau, bet so far so good.

Cia yra tas pats fallout 3 tik ant steroidu biski. Atsirado frakcijos visokios, soviniu visokiu tiem patiem ginklam, gali pats potionus virtis. bet pa kol kas nezinau, bet va deffaultinis F3 turejo labai trumpa main questa, tai tikiuosi kad sicia bus didelis

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LM komentaras

 

Idomiausia, kad yra tokie dalykai kaip soviniu gamyba, maisto gamyba. Gali netgi nuodus gamint. Ir sugalvojo toki dalyka kaip vandens perfiltravimas is Dirty i Purified, dar gali sviezio vandenuko pasidaryt is radioaktyvaus.

 

Manau zaidziant ant hardcore kartu bus ir savotiskas survival ;)

Pats dabar dar nebandysiu (nors ir nesveikai noriu!), nes iseja ir dar iseis rudeni daug zaidimu kuriuos noriu prazaist. Visgi fallout ne koks 7 valandu zaidimas, jam reik tikrai daug laiko paskirt ;)

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ce taip patariat visi reik isbadyt butinai sita zaidima ;) Man tas pats buva su Dead Space atsimenu draugelis lose ji ant PC ir gemplay man ziauriai nelipa kaip ir sita zaidima , aisku ce visai skirtyngi zandrai, paziejau as jam per peti sakau nu.. koke ce nesamone, buva kazkaip laisva diena ir nebuva ka veikt ir lost , nu ka isikepiau Dl ir buva WOUW ;) Kazkaip tikiuos is sio zaidima ir to pace, nes kometarai visi pozityvus ir komentatoriai visi tokie ne naujokai tokie kaip SCALMAN ir ttt.

Ne į temą

taciau mes tau tikrai nekisam savo nuomones. kiekvienam savo patinka.kas ko iesko ziurint.ar grafikos ar saudymo. o F3 isvis yra toks zaidimas kurio suzaides kad ir maziau nei trecdali. po kiek laiko galiu jo lost tiesiog vel per nauja,ir vel ir vel.tokiu zaidimu tikrai nera daugiau galeciau pasakyt. aisku F3 bus galima lost ir po New Vegas vel.cia vienas kitam nemaiso,nes jie na nera susije labai jau. as pvz zaidima sau pamatau jau is gameplay v ideo.kelis paziuriu ir man aisku ar tai mano zaidimas ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.