hammer6068

Usb raktas

Rekomenduojami pranešimai

Formatuoju USB raktą per Xbox . Iškeliu į raktą freestyle 3 failus . 3 aplankai . Isidedu į Xbox bet per USB srorage device nerodo nei vieno failo nei vieno aplanko . Kame bėda ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks Xbox kompiuterio modelis ir kokiu formatu formatuoji? Senesneniems FAT32, One ir naujesniems NTFS.

Redagavo mantvys09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Koks Xbox kompiuterio modelis ir kokiu formatu formatuoji? Senesneniems FAT32, One ir naujesniems NTFS.
    • Paskutiniu metu aktyviai registruojasi spam accountai ir spamina po forumą. Galutinai tai nusibodo, todėl padaryta custom funkcija, kad jei naujokas bandyt įkelt nors vieną nuorodą į pranešimą - jo post'as bus sulaikytas moderavimui. Manau, kad daugiau šlamšto nebepamatysim.  
    • Arba tiesiog pasiūla didesnė, vis tik jau ne kovido laikai, tad gaminimui dalių netruko. Mano pirmas diskas buvo tai F.E.A.R žaidimas. Dėl only digital verks tik dėl to, kad negalės parsiduoti peržaidę ir neatgaus už pirktą žaidimą nei kiek, kai su diskais dabar gaunasi kad vos ne nuoma už 15-20€ 
    • Irgi panašiai galvoju, taigi baigsis diskų perpardavinėjimo erą. Bus daug kniaukimo, bet tai ateitis. STEAM PC nieko dabar nestebina digital only ir niekas neatsimena tų diskų, nors aš dar atsimenu kai gavęs dovanų HL2  originalius discus, savo pirmą Steam acc kūriau. Bet filmų diskų medija dar pasilaikis manau. Viskas keičiasi. Mygtukinės Nokia irgi buvo labai geros, kol Iphone neatėjo. Nežinau dėl Pro. Man tai gavosi kad mano pirma konsole PS4 Pro buvo, tai turiu savu sentimentų. Labiusiai stabdo kad viskas puikiai veikia dabar. Original vaniline su tais pirmais didžiusiais radiatoriias eina kaip žvėrys. Reikia TLOU 3 sulaukti ir tuomet bus matyt. Dėl kitų žaidimų neverta man. Geras rodyklis, kad visgi nėra pirmo būtinumo daiktas yra tai kad jokių problemų su preorderiais, nelabai kas puola šluoti jas. Nors bandė ten pradžioje ažiotažą game room kurti - "išparduota per kelias min", bet pas visus kitus major tiekėjus jokia problema gauti. Taigi paklausa nedidelė. 
    • @tymbarkFM Oi baltas pavydas, superinis žaidimas ir dabar dar jis yra PS+ Extra kataloge, tai tikrai puikus šansas išbandyti ir užsikabinti ant šio IP. @Javelin Na manau gameplay sulauksim per the game awards gruodžio 9d. Abejoju dėl remasterio o ypač dėl DS2, nors DS2 norėčiau tikrai, gaila, kad šis IP nuvertintas. PS4 pro neturėjau ir nebuvo būtinybės, visiškai užteko standartinio, tad ir PS5 pro skipinsiu aš asmeniškai, nes nusipirk pro tada po 3-4m. pardavinėti ir imti PS6  nes manau 2027/28 bus next-gen ir aš jau drąsiai galvoju, kad nauja karta bus only digital.  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos